سرمقاله: عنوان IX تغییر حکومت می تواند به جلوگیری دانشجویان از گزارش موارد خشونت جنسی

یک گام به جلو دو گام به عقب.

این آشکار است موضوع در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت – unabashedly اجرای عقب اقدامات که خنثیسازی برای حمایت از افرادی که undocumented, LGBTQ+ جمعیت و محیط زیست است.

در حال حاضر آنها در حال انجام همان به بازماندگان خشونت های جنسی یا آزار و اذیت.

تقریبا یک دهه پیش “عزیز همکار نامه” صادر شده توسط وزارت آموزش و پرورش و دفتر آن برای حقوق مدنی مورد نیاز دانشکده به بررسی تجاوز جنسی شکایت و دلسرد صلیب-بررسی شاکیان.

اما وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos اعلام کرد تجدید نظر به عنوان IX قوانین شنبه که در نهایت فراهم قوی تر حمایت به دانش آموزان متهم به تجاوز جنسی به و اجازه می دهد تا به صورت متقابل بررسی هر دو شاکیان و متهم.

عنوان جدید IX قوانین تنظیم هشدار دهنده سابقه برای تجاوز جنسی شاکیان در حال حرکت رو به جلو است. تقویت حمایت از متهم و قابلیت cross-بررسی هر دو متهم و شاکی می تواند جلوگیری از شاکیان از پله رو به جلو است. و وادار کردن دانشگاه ها برای اجرای این قوانین کهنه در جهانی همه گیر زمانی که آنها نمی باید این منابع به مبارزه با عقب است و حتی بدتر.

رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو با انتقاد از اصلاح عنوان IX قوانین و ادعا کرد که این دانشگاه همچنان به مبارزه علیه کالج سوء رفتار جنسی.

اگر چه UC دارای شکایت در گذشته در برابر تهمت و دولت به طور خاص در برابر تصمیم خود را برای پایان دادن به DACA به نظر می رسد غیر منطقی انتظار می رود آنها را به انجام همان با توجه به فشار مالی UC مواجه شده است و به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

آنچه می توانید انجام دهید این است که کار با آنها چه کردم – که شامل ناپولیتانو وعده به ارائه منصفانه فرآیندهای برای هر دو طرف در حالی که نزدیک شدن موارد با مراقبت و شفقت است.

حتی بدون DeVos’ مقررات جدید, عنوان, IX موارد مانند آنهایی که در دانشگاه استنفورد و دانشگاه ییل شد و به عنوان خسته کننده و veering نسبت به “قربانی-سرزنش.”

با عنوان جدید IX قوانین که در حال حاضر به صراحت اجازه وکلا به صلیب بررسی هر دو شاکی و متهم در دستور زنده جلسات جمله فرآیندهای تنها تبدیل شدن به خیلی بیشتر احساسی زخم و آسیب زا برای شاکیان که ممکن است شده ام مردد به جلو آمده و در همه حال در وهله اول.

حتی در UCLA افزایش اخیر در گزارش ممکن است سقوط به عنوان حمایت برای متهم ممکن است آن را سخت تر برای شاکیان به جلو آمده. و برای یک عنوان IX دفتر در حال حاضر برخورد با یک چشم انداز مثبت در گزارش موارد کشیده کردن روند تنها منجر به بیشتر پرونده ها طول تروما از تمدید آزمایشی برای حمله زمینی به بازماندگان.

مسلما قوانین جدید در محل هدف به هر دو طرف عادلانه دادرسی – مناسب میل در وزارت آموزش و پرورش تا پایان. اما, وجود دارد راه های دیگر برای ترویج تشریفات و بدون فعال اضافه کردن به تروما و بازداری شاکیان چیزی آشکار ساخته با شانل میلر و او را قربانی تاثیر بیانیه ای در طول سال 2016 استنفورد تجاوز جنسی مورد. و با توجه به این که غلط گزارش نرخ تنها بین 2% -10% متقابل امتحانات بی ارزش به نظر می رسد بیش از حد. در نهایت شاکیان ممکن است پیدا کردن آن را بسیار سخت به دنبال عدالت زمانی که آنها مجبور به اداي شهادت در کنار متهم کرده است.

چرا که برای شاکیان قوانین جدید در محل می تواند به معنای دو گام به عقب و هرگز از آمدن به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im