سرمقاله: هیچ نقطه ای سرمایه گذاری کمیاب UC منابع طراحی یکی دیگر از آزمون استاندارد

پس از سالها بحث دانشگاه کالیفرنیا در نهایت انداخت از عمل و نشست از پذیرش. اما تست استاندارد نیست رفتن در هر ن

توسط ATROTICNEWS در 7 خرداد 1399

پس از سالها بحث دانشگاه کالیفرنیا در نهایت انداخت از عمل و نشست از پذیرش.

اما تست استاندارد نیست رفتن در هر نقطه اگر UC می توانید آن را کمک کند.

هیئت رجنت رای به تعلیق تست استاندارد در UC فرایند پذیرش مارس 21 زیر ده ها تن از دیگر مدارس در تصمیم گیری.

اما بر خلاف کالج امهرست, کالج Vassar و کالج ویلیامز – همه از آن کاهش یافته است تست استاندارد در پذیرش – UC تلاش خواهد کرد برای ایجاد یک سیستم خاص آزمون سال 2025. اگر آنها موفق به انجام این کار تست استاندارد در UC پذیرش خواهد بود اوراق در دسترس نباشد.

COVID-19 عمل کرده است به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر در بسیاری از بخش ها. با توجه به گفتگو در تست استاندارد و بی عدالتی آموزشی آن را هیچ جای تعجب است که UC در زمان این لحظه در تاریخ به تجدید نظر در رویکرد خود را.

آنچه را رویکرد جدید این است که هر چند هنوز مشخص نیست.

UC ممکن است یا ممکن است نمی شود به قطع عمل و نشست از روند پذیرش – اما اگر آن را به قرار دادن تست استاندارد در بلوک سفت به آن نیاز دارد به انجام این کار قطعی. تصمیم به ریختن منابع به ایجاد یک آزمون استاندارد برای UC نه تنها غیر ضروری ضمیمه به غیر این صورت تصمیم روشن آن را اتلاف منابع در یک زمان دانشگاه ندارد به یدکی.

فراتر از آن است که به طور کامل تست جدید را فراهم می کند یک لیست خشکشویی از مسائل قابل پیش بینی به طور خاص در مورد مالی و جغرافیایی در دسترس است.

یک تست یک تست یک تست است. و حتی در سطح جهانی تحقیقات دانشگاه نمی تواند رفع مسائل اساسی عمل می کنند و نشست های طولانی مواجه شده – نه به خاطر طراحی ضعیف اما به دلیل نقص ذاتی با تست استاندارد.

مالی موانع در تست استاندارد دور می رویم – آنها فقط در یک شکل جدید. تست استاندارد حتی از UC خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به هزینه ثبت نام و هزینه ها به اداره که بیرون آمدن از جیب دانش آموزان.

هیچ تضمینی وجود ندارد یک UC خاص آزمون خواهد بود هر بیشتر در دسترس است. دانشجویان بین المللی ممکن است می دانم که این را بهتر از هر کسی. حتی در بزرگترین شهرستانها در خارج از کشور که در آن دانش آموزان هدف را به خوبی تاسیس امتحانات مانند SAT و ACT, مراکز تست می شود بسیار محدود است. اگر دانش آموزان در تلاش برای پیدا کردن مراکز ارائه تست هایی که شده اند در اطراف برای چند دهه, توزیع یک UC آزمون ممکن است در نهایت هل دادن دور متقاضیان از سراسر جهان است.

نه که UC است و حتی در این موقعیت برای ایجاد یک آزمون جدید در میان همه گیر و فاجعه بار آموزش عالی بودجه. UC شد با ضربه $558 میلیون دلار در هزینه های پیش بینی نشده از coronavirus بحران و دولت آموزش و پرورش بودجه محدود اتاق حتی برای نیازهای لخت در حال حاضر. هزینه های به شدت محدود و منابع آزمون است که تضمین شده نیست به نفع دانش آموزان و یا حتی اجرا – هزینه است هیچ کس می تواند استطاعت.

آن را یک ایده بد به یک برنامه پشتیبان گیری اگر یک testless جهان اشتباه می رود. اما علاوه بر این که بعید است از UC استفاده کرده اند می تواند آنچه در آن در حال حاضر در اختیار آن است که در طولانی مدت تست مدل با زیرساخت های موجود – به جای برنامه ریزی به صرف پنج سال تلاش برای ضرب و شتم بی نظیر مشکل است.

آنها ممکن است شجاع در تلاش های خود را.

اما تنها راه به ضرب و شتم مشکل در این نقطه است که به اجازه دهید آن را در کامپیوتر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن