سرمقاله: بسته محرک نادیده نیازهای دانشجویان حکم بررسی بیشتر

$1,200 بررسی می تواند نسبت به بسیاری از چیزها است. آن را می تواند پوشش اجاره برای Westwood آپارتمان نشستن خالی

توسط ATROTICNEWS در 26 فروردین 1399

$1,200 بررسی می تواند نسبت به بسیاری از چیزها است.

آن را می تواند پوشش اجاره برای Westwood آپارتمان نشستن خالی در طول یک countywide "امن تر در خانه" سفارش. آن می تواند کمک به کاهش بار ناشی از مشاغل از دست رفته است که قبلا پرداخت شهریه.

یا آن را می توانید نشستن و کاری انجام ندادن به قانون گذاران ترک دانشجویان تحت تاثیر COVID-19 همه گیر کردن در هوای سرد.

به 2.2 تریلیون دلار آمریکا بسته محرک به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27, است که به منظور تسکین اقتصادی به آمریکایی ها تحت تاثیر این رمان شیوع کروناویروس. این لایحه ارائه می دهد یک میزبان از کمک های اقتصادی به افراد مانند افزایش مزایای بیکاری و, مهمترین, a $1,200 بررسی به مالیات دهندگان واجد شرایط.

در صورت ارزش این لایحه فوق العاده است. آن را فراهم می کند فوری کمک های مالی در کنار دیگر به شدت مورد نیاز مزایای رفاهی.

اما یک مشکل وجود دارد: نمرات دانشجویان نمی خواهد واجد شرایط برای محرک را بررسی کنید.

اگر یک دانش آموز کالج که زیر 24 سال و ادعا کرد که به عنوان یک وابسته به یک اظهارنامه مالیاتی آموز معاف از محرک بررسی مزایای.

در بالای آن, بسیاری از پدر و مادر خواهد بود رد صلاحیت از دریافت مزایای خود را تا سال 2018 یا 2019 درآمد ناخالص بیش از حد بالا است. اما با توجه به زمان نرخ بیکاری بسیاری از خانواده ها گذشته اظهارنامه مالیاتی که اصلا منعکس کننده واقعیت های فعلی.

این catch-22 بدیهی است که ارائه یک مشکل بزرگ برای دانشجویان و خانواده های آنان است. برای بسیاری از آنها خرید در آخرین لحظه پرواز بازگشت به خانه و یا پرداخت به بی امان صاحبخانه در لس آنجلس به معنی بار مالی اضافی بر بالای اقتصادی گلایه پدر و مادر خود رنج می برند.

نه به ذکر است ما تازه ضرب زوم دانشگاه نشده کاهش هزینه های پردیس و یا شهریه.

محرک لایحه شامل شش ماه فرار در پرداخت وام دانشجویی – دانش آموزان با بدهی فدرال وام نمی خواهد نیاز به هر نوع پرداخت تا اکتبر سال 2020 و هر علاقه تعلق در طول این دوره لغو خواهد شد.

اما این کافی نیست.

آموزش عالی ممکن است در دسترس تر به دلیل آنلاین مشارکتی شبکه و ویدئو کنفرانس. بسیاری از دانش آموزان تصمیم گرفتند به خارج از خود دانشگاه مربوطه که در مواجهه با این ترکیب بدون زرق و برق آنلاین آموزش و پرورش و بار کامل کمک درسی مورد نیاز است.

این هزینه ها همراه با این واقعیت است که بسیاری از دانش آموزان از دست داده اند و خود منبع درآمد ثابت باعث می شود آموزش عالی از همه بیشتر استرس زا و در نهایت غیرقابل تحمل شده است.

طبعا قانونگذاران تحت فشار قرار دادند و این لایحه را از طریق کنگره پس از کمتر از 48 ساعت آینده مذاکرات است. با توجه به آشکار بحران جهانی زمان از جوهر بود.

اما این لایحه به هیچ وجه نزدیک به پایان رسید.

بسیاری از کالج سن دانش آموزان اغلب حمایت از خانواده خود را. اما برای کسانی که نمی – و یا برای کسانی که خانواده در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار – این بسته محرک برگ آنها رشته توسط هیچ گسل از خود را. در واقع یک کالج های سنتی شده تقریبا به صورت خودکار رد صلاحیت هزاران نفر – کسانی که بالای 17 اما هنوز هم به عنوان وابستگان به طور موثر فاقد شرایط لازم برای فدرال کمک.

کالیفرنیا و سناتور دایان فاینستاین گفت: محرک لایحه بود یک شروع خوب است اما "بیشتر باید انجام شود."

و در حالی که او مشخص نیست دقیقا همان چیزی است که شاید به دنبال به سمت نیازهای عمومی دانشجویان دانشگاه در دولت خانه یک شروع خوب است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن