'انتظار نیست 2020 به یکی دیگر از $1B سال برای گردشگری': Coronavirus بازدید, سفر, صنعت

نیل Strebig York Daily Recordمنتشر شده 2:12 PM EDT May 30, 2020گردشگری تبدیل شده است یک میلیارد دلار در صنعت ب

توسط ATROTICNEWS در 12 اردیبهشت 1399

گردشگری تبدیل شده است یک میلیارد دلار در صنعت برای York County — یکی از هشت شهرستان در دولت به بیش از که نقطه عطف.

این یک تضاد به فروشي شهرستان بخش گردشگری است که در مورد به دریافت با توجه به محدودیت های مسافرتی و تعطیلی موقت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"وجود دارد هیچ راه واقعی برای شکر آن کت. ما در حال رفتن به یک ضربه بزرگ" گفت: Chrissy توبیاس متخصص ارتباطات برای York County کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. "گردشگری یک صنعت بزرگ در نیویورک است. ما قطعا انتظار نیست 2020 به یک میلیارد دلار در سال برای گردشگری در شهرستان نیویورک."

پس 2011, نیویورک شهرستان, شاهد افزایش قابل توجه مسافر هزینه های, از جمله بیش از 1 میلیارد دلار درآمد در سال 2017 و 2018. پنسیلوانیا مرکزی* دارای حساب برای نزدیک به 20 درصد از دولت 44 میلیارد دلار درآمد گردشگری دوم تنها به فیلادلفیا منطقه است.

توبیاس گفت معمولی مشغول نجومی برای گردشگری در این شهرستان آغاز می شود در ماه مارس اجرا می شود و تا اکتبر.

حتی قبل از ایالت خاموش کردن هتل ها در شهرستان نیویورک شاهد کاهش در نرخ اشغال در ماه مارس انداختن از 60 به 32 درصد در ماه گذشته, او گفت:.

مرتبط با: Yorktowne افتتاح هتل تحت فشار قرار دادند تا سقوط 2021 کار برای از سرگیری پس از دولت دوباره باز می شود

جای خالی هنجار جدید برای صاحبان هتل

"ما سرگرم کننده ایده در سرعت پایین" گفت: ساغر شاه از Yatra سرمایه ،

شاه در عمل دو هتل در منطقه از جمله تعطیلات مسافرخانه اکسپرس در ارتفاعات رهبر جاده در نیویورک و بهترین غربی ملک در Shillington. او صاحب حق رای دادن برای هر دو خواص. در آغاز همه گیر او گذاشته نزدیک به 90 درصد از کارکنان خود را.

علاوه بر عامل با اسکلت خدمه هر دو محل هستند و تجربه تاریخی اشغال کم نرخ 15 درصد در نیویورک 30 درصد در Shillington — یک مشکل برای صاحبان حق رای دادن مثل خودش که عمل se

"ما به سختی با 10 تا 20 اتاق یک شب" او گفت:. "در پایان روز, ما در حال وال استریت بچه ها ما در حال کسب و کار کوچک ، آن را غیر واقعی و غیر قابل تنظیم بازار با مشکلات است که می تواند ما شکستن."

غیر قابل تنظیم بازار شاه اشاره به این دریا از مجرا وام و موافقتنامه های حق رای دادن.

کاهش رزرو اتاق قرار می دهد اضافه شده فشار بر شاه توانایی بازسازی خود را وام کسب و کار و هنوز هم در دیدار با شرکت توافق نامه که ارسال در حدود 15 تا 20 درصد سود به حق رای دادن.

اکثر هتل ها نیاز به کار بین 40 تا 60 درصد اشغال به پایان می رسد دیدار, او گفت:.

در حالی که بهترین غربی است آرامش خود را حق رای دادن موافقت نامه شاه گفت: تعطیلات مسافرخانه محل است که هنوز هم انتظار می رود برای دیدار با شرکت داد.

"آنها بسیار ناشنوا تن در آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین" او گفت:.

هتل ها حساب برای نزدیک به 14 درصد از تمام مجرا و یا وام مسکن تجاری-بازگشت امنیت (CMBS) وام. در حالی که تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در طول تاریخ شده است فرار شاه در تلاش برای بازسازی وام یا پیدا کردن جایگزین برای اطمینان حاصل شود که او اجاره کردن اتاق مانند ارائه اتاق به اولین پاسخ دهندگان.

Conduit وام اغلب چند میلیون دلار وام است که می تواند دشوار و پر هزینه برای بازسازی -- حتی بیشتر از آن برای یک گیرنده مانند شاه است که تعادل عدم اطمینان از مسافران بالقوه و ارقام به دلیل COVID-19.

در حالی که او قادر به امن 90 روز امداد وام برای اموال خود را در خواندن او هنوز هم به دنبال راه هایی در اطراف مجرا وام او برای تعطیلات مسافرخانه اکسپرس. با کاهش سریع در اشغال برای یک ملک که تا حد زیادی بستگی به سفر شرکت, او امیدوار است او می تواند پیدا کردن امداد رسانی به زودی.

"تا زمانی که اوقات فراغت و شرکت های بزرگ بازگشت بازار به حالت عادی ما هنوز هم برای رفتن به مبارزه" او گفت:.

کسب و کارهای کوچک و رستوران ها همچنان به trailblaze

در ضمن Tobias گفت: کسب و کارهای کوچک و رستوران ها به ادامه محوری پیدا کردن راه های جدید و خلاق به یاد ساکنان چقدر مهم هستند. او معتقد است که محدودیت ها برداشته خواهد بود آن را محلی مسافرت و محلی کسب و کار است که به عقب آمده و رشد ،

"کسب و کارهای کوچک هستند و واقعا آنهایی که هموار کردن مسیرهای جدید در مورد نحوه انجام کسب و کار جدید," او گفت:.

رستوران مانند سمت چپ و خوش تیپ تاکسی در نیویورک آغاز کرده اند میزبانی مجازی مبارک ساعت و Patreon حساب برای کمک به حفظ و حمایت از مشتریان است. دیگران مانند O. N. E. مهمان نوازی گروه در نیویورک و ابتدا مواد غذایی & آشامیدنی در پیتسبورگ را تاسیس خدمات مواد غذایی برای کمک به باز کردن زنجیره تامین خود را برای ساکنان در نیاز کالا.

آن را مثبت دورافتاده در به طور فزاینده ای تیره و تار وضعیت.

"من نمی دانم که این به نوبه خود در اطراف. من نمی بینم این چیزی که چرخش به اطراف در دو تا سه ماه و صنعت است که در حال حاضر سقوط" شاه گفت.

تکنولوژی باعث طولانی شدن صنعت هتل را به گزاف گویی

"صنعت هتل است احتمالا به همان اندازه آمار در حال حاضر گفت:" جان Longstreet, رئيس جمهور از پنسیلوانیا رستوران و محل سکونت ارتباط است.

Longstreet اذعان کرد که مانند رستوران ها و بسیاری از هتل ها به کار گیرند به عنوان کسب و کارهای کوچک با صاحبان خصوصی و در حال تجربه همان مشکلات در طول این سلامت و بحران اقتصادی است.

"آنها اجرا همان خطرات را به عنوان قادر به پرداخت وام مسکن و هزینه های ثابت" او گفت:.

انجمن در حال کار با چندین کنگره و مهمان نوازی سازمان در سراسر منطقه لابی برای هر دو کوتاه مدت و بلند مدت تغییرات به مراقبت در عمل و گسترش چک حفاظت از برنامه گذشته 30 ژوئن برای کمک به اطمینان از صنعت مهمان نوازی زنده می ماند گذشته همه گیر Longstreet گفت.

مرتبط با: اشتباه توسط دولت فدرال وام کسب و کار کوچک برنامه ؟ شما به تنهایی نیست. در اینجا شما راهنمای

"اگر وجود دارد و نه قابل رفع به مراقبت در عمل, آن است که رفتن به بسیار دشوار است برای بسیاری از صنعت مهمان نوازی به آن را به کار راه آن قرار است به کار" او گفت:.

به عنوان رستوران ها همچنان ویران شده توسط coronavirus محدودیت, trickle-down اثر صدمه مسکن و در نتیجه گردشگری در سراسر کشور.

در سال 2018 گردشگری اختصاص بیش از 44 میلیارد دلار در سال درآمد برای کیستون دولت است. پس از حملات تروریستی در 9/11, ملت شاهد کاهش شدید در سفر و در زمان حدود 18 ماه به بهبود می یابند. هنگامی که این اولین ضربه Longstreet انتظار می رود برای دیدن شباهت میان این دو بحران. او در حال حاضر متوجه چهره صنعت بسیار بیشتر به چالش بکشد.

"این بسیار شدید تر و عمیق تر از آن است," او گفت:. "تفاوت امروز تکنولوژی بسیار برتر است. هر کس نهفته است نه فقط افرادی که با هواپیما سفر... تا زمانی که شما نگاه در هتل حدود 50 درصد از کسب و کار هتل در سراسر کشور توسط شرکت های مرتبط با سفر است."

او معتقد است تحقق است که شرکت های بزرگ ممکن است پیدا کرده اند یک راه ارزان برای انجام کسب و کار از طریق زوم جلسات و نهفته به معنی بالقوه کیسه مخلوط از نتایج جستجو برای هتل میباشد.

در نتیجه ضربه بالقوه نیز می تواند تاثیر صنعت رستوران.

مرتبط با: اتحاد coronavirus تغییر رستوران زندگی برای همیشه لطفا برای ؟ چگونه شیوع بازدید مهمان نوازی سخت ترین

بیش از یک سوم — $15.8 میلیارد — تمام درآمد گردشگری در سال 2018 از مسکن و مواد غذایی & آشامیدنی بخش با توجه به یک سال 2018 پنسیلوانیا گزارش در مورد تاثیر اقتصادی گردشگری و سفر.

در حالی که مهمان نوازی و گردشگری صنایع همچنان به حرکت همه گیر و بالقوه پس Longstreet باقی می ماند خوش بینانه در صنعت زنده خواهد ماند و بیرون آمدن قوی تر است. او به یاد می آورد که چگونه صنعت رستوران کمک کرده و منجر به یک تغییر فرهنگی در فیلادلفیا در طول 1980s — چیزی که او معتقد است هنوز هم طنین انداز با سیاست گذاران و مصرف کنندگان به طور یکسان.

"صنعت خواهد آمد بیشتر در خط مقدم در این, و مردم را متوجه رستوران ها بخش مهمی از زنجیره غذایی" او گفت:. "بد همیشه به همه چیز را خوب در افراد و امیدوارم که ترجمه به یک نوظهور و بالاتر احترام به این صنعت است."

*پنسیلوانیا مرکزی حساب برای بازدید بهبهان "هلندی جاده های کشور" منطقه که حساب برای, Adams, Berks, Cumberland, Dauphin, Franklin, Lancaster, لبنان پری و نیویورک شهرستانهای استان است.

نیل Strebig یک روزنامه نگار برای York Daily Record و متصدی برای نیویورک در حرکت عضویت در خبرنامه. او را می توان در رسید nstrebig@ydr.com, 717-825-6582 و یا از طریق توییتر @neilStrebig.

لذت بردن از خواندن داستان مثل این ؟ کمک به ما نگه داشتن چراغ و ثبت نام برای YDR دیجیتال اشتراک و حمایت های محلی و روزنامه نگاری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب