اهدا کنندگان مورد نیاز: WellSpan Health با استفاده از نقاهت پلاسما برای درمان COVID-19 بيمار

ترین بدحال COVID-19 بيمار در WellSpan Health بیمارستان ممکن است واجد شرایط برای درمان تحقیقاتی با استفاده از نقاهت پلاسما با توجه به WellSpan پزشکان.

به عنوان بخشی از مواد غذایی و دارو را گسترش دسترسی به برنامه از طریق کلینیک مایو, WellSpan Health پزشکان شروع به ارائه این درمان جدید برای COVID-19 بيمار.

“خون کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 برخی از آنتی بادی است که می تواند کمک به بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و با علائم شدید” گفت: Qammar عباس ریوی و مراقبت های ویژه متخصص با WellSpan ریوی و پزشکی خواب. “از آنجایی که این یک بیماری جدید, اثربخشی و ایمنی از پلاسما است که هنوز ثابت نشده اما ما دیده ایم برخی از بیماران بهبود قابل توجهی پس از درمان با نقاهت پلاسما با هیچ عوارض جانبی قابل توجهی است.”

این درمان یک تاریخی راه پزشکان درمان بیماری ها در گذشته با توجه به میشل اریکسون, مدیر پزشکی WellSpan خون و بانک خون منابع است.

“ایده گرفتن نقاهت پلاسما برای انتقال آنتی بادی به بیمار نوع یک ایده قدیمی در آن استفاده شد و آیا واقعا قبل از ما تا به حال خوب دیگر برای درمان بیماران,” او گفت:. “اما این ایده در پشت آن است که اگر شما COVID و یا برخی از بیماری های سیستم ایمنی بدن شما مبارزه با عفونت با تشکیل این آنتی بادی و شما پس از بهبود یافتن آنتی بادی هنوز هم در پلاسمای خود را.”

بیشتر: Franklin County coronavirus به روز رسانی: مورد شمارش در 227 مثبت مورد مرگ و میر

بیشتر: Central Pa. انسان سهام دلخراش بازیابی از coronavirus در Wellspan بیمارستان

اهدا پلاسما از بهبود بيماران اداره می شود از طریق یک فرآیند شبیه به یک خون یا پلاسمای انتقال خون: به صورت داخل وریدی با توجه به Erikson.

به عنوان درمان و پیشرفت مطالعات در مورد این شکل از درمان داروهای جدید احتمالا می تواند بنیادی از پلاسما اما نه در هر زمان به زودی.

“شاید در آینده آن را بیشتر به یک پزشکی که در آن آنها را پلاسما و منزوی خوب آنتی بادی به یک دارو برای یک بیمار اما علم فقط برای آن آماده نیست و در عین حال” اریکسون گفت.

مایو کلینیک مجموعه دستورالعمل در مورد آنچه بیماران ممکن است واجد شرایط برای این درمان تجربی. بیمار باید آزمایش مثبت خود بیماری بدتر شده و یا خود پزشک ممکن است توصیه به درمان برخی از معیارها با توجه به اریکسون.

“این مطالعه که WellSpan شرکت در این است که نه به دنبال در چیزهایی مانند ‘می تواند ما را در استفاده از پلاسما برای جلوگیری از COVID و یا اگر شما در معرض COVID خواهد شد و یا پلاسما جلوگیری از شما را از گرفتن COVID,’,” او گفت:. “ما در حال انجام هر کاری که ما واقعا با تمرکز بر کسانی که بسیار بیمار بیماران که در حال حاضر در بیمارستان است.”

به عنوان بخشی از این مطالعه پزشکان و محققان نیز با بررسی عوارض جانبی احتمالی استفاده از این درمان برای بیماران. در این نقطه در این مطالعه تب و کهیر شناسایی شده اند را تحت تاثیر قرار برخی از بیماران با توجه به اریکسون.

“بیشتر شایع ترین عوارض جانبی بسیار خفیف برای بیماران,” او گفت:. “البته قبل از اینکه بیمار خواهد دریافت این درمان آنها را مجبور به رضایت.”

به تاریخ WellSpan Health پزشکان مجبور به استفاده از این درمان تحقیقاتی برای برخی از sickest COVID-19 بيمار در WellSpan خوب سامری بیمارستان WellSpan چمبرسبورگ بیمارستان و WellSpan بیمارستان نیویورک. تنها کسانی که به شدت بیمار و در بیمارستان بستری واجد شرایط برای نقاهت پلاسما درمان است.

{ در چمبرسبورگ افکار عمومی را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در publicopiniononline.com/subscribe. }

علاقه مند به اهدای?

WellSpan است که به دنبال به عنوان بسیاری از اهدا کنندگان که ممکن است برای کمک به این مطالعه است. در حال حاضر آنها تنها حدود نیمی از این میزان پلاسما آنها نیاز به ادامه درمان است.

“پلاسما در خون سالم و بهبود COVID-19 بیماران می تواند کمک به دیگران” اریکسون گفت. “این افراد باید علامت رایگان برای 28 روز قبل از آمدن به این مرکز برای اهدای.”

وجود دارد دو راه مختلف است که ما می تواند جمع آوری پلاسما با توجه به Erikson.

  1. “برخی از اهدا کنندگان ما در حال رفتن به در آمده و به طور منظم واحد از سلول های قرمز خون و پس از آن ما خواهد جداگانه که بنابراین ما با قرار دادن سلول های قرمز خون در یک کیسه و سپس شما را از پلاسما در کیسه های مختلف و پس از آن گاهی اوقات ما در واقع با استفاده از پلاکت ها و پلاکت ها را در کیسه های مختلف,” اریکسون گفت. “این نوع از اهداکنندگان خون ممکن است توانایی برای درمان دو بيمار.”
  2. “راه دیگری که ما می تواند جمع آوری پلاسما است که در آن آنها نشستن در یک دستگاه به نام apheresis ماشین و که فیلتر کردن خون گردش از طریق این دستگاه و بازگشت همه چیز به بیمار به جز آن را خاموش برخی از پلاسما و آنها حتی ممکن است برخی از شور عقب,” او گفت:. “این نوع از اهدا کننده خواهد نشستن شاید اهدای دو یا سه یا چهار کیسه های پلاسما, اما آنها همه را از خود پلاکت ها سلول های خون است.”

اریکسون مطمئن باشید که این مرکز کمک مالی است که با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای نگه داشتن کمک های مالی امن و سالم برای همه کسانی که درگیر از جمله پوشیدن ماسک انجام نمایش های بهداشتی برای کارکنان و خیرین و ارائه مکرر بهداشت اجتماعی فاصله و بیشتر.

“ما همچنین درخواست یک دسته کامل از سوالات را به مطمئن شوید که همه از اهدا کنندگان ما هستند در سلامت عالی” اریکسون گفت. “افراد بیمار واقعا نباید با دادن خون است.”

WellSpan Health عمل اهدای خون دفاتر در اپل تپه مرکز پزشکی در نیویورک شهرستان و در WellSpan خوب سامری را نورمن درایو اهداکنندگان خون مرکز در لبنان County است.

در سراسر منطقه WellSpan با این نسخهها کار پنسیلوانیا مرکزی بانک خون به امن اهدای خون برای بیماران.

اهدای خون ایمن است با توجه به WellSpan و کسانی که علاقه مند به اهدای پلاسما می توانید تماس خود را محلی مرکز اهدای خون برای یک قرار ملاقات 717-741-8307 (نیویورک), 717-270-8960 (لبنان) و یا بازدید از WellSpan خون دهنده خدمات.

“این ثابت شده است که آن را کار می کرد اما ما یک سابقه,” اریکسون گفت. “ما امیدواریم که آن را با این نسخهها کار از آنجا که ما می دانیم آن کار کرده و انواع دیگر بیماری ها. درمان تحقیقاتی آن را تجربی و ما واقعا در تلاش برای پیدا کردن اگر وجود دارد هر گونه بالقوه است که این امر به افراد صدمه دیده و امیدوارم آن را در واقع می تواند مردم را بهتر است.”

Carley Bonk است ناظر خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – پنسیلوانیا است. او پوشش دهانه در سراسر southcentral منطقه پنسیلوانیا است. او را می توان در رسید cbonk@publicopinionnews.com و یا در توییتر @carls_marie.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im