با وجود فصل بودن لغو UCLA والیبال ساحلی به نظر می رسد پیش رو برای سال آینده

فصل خود را ممکن است به پایان رسید بیش از یک ماه پیش اما برونز هنوز اقدام به عنوان یک ارتباط منسجم و واحد با تأمل در گذشته خود فصل و آماده سازی برای سال آینده.

شماره 2 UCLA والیبال ساحلی (13-2) کمتر از نیمه راه با انجام آن 2020 مبارزات قبل از coronavirus باعث تمام کالج های ورزشی’ فصل لغو شود. برونز شد و در شش بازی برنده خط و به دنبال به جلو به رقابت برای یکی دیگر از قهرمانی ملی که اعلام شده است.

“ما یک فرصت بزرگ را در این سال به سه ذغال سنگ نارس” مربی استین Metzger گفت. “من فکر می کردم ما یک تیم بسیار قوی و از (لغو شد) بسیار ناامید کننده برای همه است.”

برونز به پایان رسید فصل خود رتبه دوم را در کشور برنده 13 بازی در حالی که در 15 بازی خارج از 39 که در ابتدا برنامه ریزی شده. آنها تا به حال شش shutouts در این فصل و ثبت دو برد مقابل تالار گفتمان رقیب شماره 6 USC (6-5). خود دو باخت در این فصل هر دو 3-2 مسابقات در دست No. 1 LSU (12-2).

با وجود لغو این فصل و بسیاری از مایل در بین بازیکنان این تیم هنوز در تلاش برای کار بر روی مهارت های خود را و متصل ماندن به عنوان به عنوان امکان پذیر است.

“ما هنوز هم با داشتن سالن تماس با مربیان هر هفته ما تیم تماس به نگه داشتن در لمس” دانشجوی سال اول Lexy Denaburg گفت. “بودن به دور است واقعا سخت است چرا که آنها بهترین دوستان من است.”

ارشد ادراک سیم بازی چهار فصل از داخل سالن والیبال – درآمد یک آمریکایی nod این فصل و سه فصل از والیبال ساحلی برنده دو قهرمانی. با وجود اینکه در پایان مقابل از او UCLA حرفه ای به عنوان جوان او هم تیمی او تکرار مشابه روبرو است.

“شما هرگز واقعا فکر می کنم که یک فصل را می توان گرفته شده به خصوص از کل تیم” سیم گفت. “بزرگترین غذای آماده است که هرگز برای اعطا فرصت برای سفر به صرف زمان با هم به تمرین با هم به برنده شدن و از دست دادن هم حتی فقط برای دیدن هر یک از دیگر هر روز چون شما هرگز نمی دانید.”

به عنوان تیم همچنان به تأمل در این فصل است که می توانست از آن نیز شروع به آماده سازی برای سال آینده تیم. مربیان باید راه اندازی یک در یکی از جلسات با هر بازیکن به مطمئن شوید که آنها هنوز هم در حال آموزش در زمان خاموش. بازیکنان مانند Denaburg گفته اند که آنها در حال انجام قلبی در خانه های خود و اعضای خانواده است که باید با کمک تکرار و تمرین.

اما با تمام سواحل بسته و بدون هم تیمی های خود به تمرین با بسیاری از اعضای این تیم مواجه شده اند با این واقعیت است که پیشرفت خود را – به عنوان افراد و به عنوان یک تیم – قرار داده است نگه دارید.

“شما فقط نمی تواند شبیه سازی و یا تکراری این نوع کار است که ما انجام Mapes, ساحل” Metzger گفت. “من می دانم که آن را برای رفتن به یک در حالی که به همه بازی در سطح آنها در زمانی که ما متوقف شود اما ما آن را یک روز در یک زمان هنگامی که ما که شانس.”

یکی از جنبه های این تیم خواهد شد که تغییر قبل از سال آینده این فهرست هستند. برونز در حال حاضر به امضا دو بازیکن جدید به 2021 فهرستی Peri برنان و تسا Van Winkle.

برنان همچنین هر دو محیط داخلی و ساحل در دبیرستان و ردیف 1-رتبه بالغ بازیکن در کالیفرنیا والیبال ساحلی انجمن. ون جابجا همچنین هر دو محیط داخلی و خارجی, ساحل, برنده دو CBVA زنان در مسابقات والیبال و خواهر جوان تر از زمان Bruin دوم ابی Van Winkle.

در حالی که بازیکنان جدید اضافه شده به تیم فعلی سالمندان – لیلی جاستین, مهدیه sup madness و سیم – هنوز هم باید تصمیم گیری در برنامه های خود را برای سال آینده. NCAA اجازه داده است تمام بهار ارشد ورزشکاران به بازگشت به مدرسه برای یک فصل, به طوری که این امکان وجود دارد که هیچ یک از جریان سالمندان را ترک تیم است.

در نهایت این تصمیم خواهد بود تا به هر فرد ورزشکار اما در حال حاضر ابراز علاقه به بازگشت به UCLA.

“من قطعا هستم با توجه به آن” سیم گفت. “من شده است در تماس با مربیان و آنها حمایتی از من آمدن اگر من می خواهم به عقب می آیند. ما در حال انتظار برای دیدن چگونه آن همه را بازی می کند اما همانطور که در حال حاضر (آمدن) طرح است و من واقعا هیجان زده در مورد آن.”

هر سه سالمندان شده اند در این تیم پس از خود را دانشجوی سال اول سال و همه آنها بخشی از هر دو قهرمانی-تیم برنده. در این سال sup madness بازی بسیاری از مسابقات او در دادگاه پنج در حالی که جاستین عمدتا به رقابت پرداختند در دادگاه ، سیم در هر بازی در این فصل همیشه رقابت در دادگاه یکی.

اگر چه هنوز هم وجود دارد برخی از عدم قطعیت در اطراف آینده این تیم است و عمدتا فقط در حال انتظار برای بازگشت بر روی دادگاه در Mapes ساحل.

“در پایان روز ما خوش شانس می شود قادر به بازی در تمام” Metzger گفت. “هنگامی که ما دوباره ما در حال رفتن به بسیار سپاسگزار خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de