رقص ماراتن 2020 حرکت های آنلاین با تمرکز بر موضوعات وحدت و آگاهی

رقص ماراتن به طور سنتی به طول انجامید 26 ساعت – در این سال از آن خواهد شد ،

این رویداد سالانه معمولا برگزار شد در Pauley غرفه خواهد شد انتقال به یک پلت فرم های مجازی در پی COVID-19 بیماری همه گیر. محدودیت های زوم و یوتیوب, زندگی می کنند, که در آن رویداد برگزار خواهد شد در این سال چالش برای چنین مقیاس بزرگ جمع آوری مانند مرور بالقوه مسائل فنی است. با وجود این مشکلات سازمان از ایدز کودکان ائتلاف در UCLA اقدام به حفظ به عنوان بسیاری از عناصر از رویداد فیزیکی به عنوان امکان پذیر است گفت: PAC جمهور و سال چهارم علوم اعصاب و اسپانیایی دانشجو Sophie احمد.

برگزار می شود شنبه به افتخار این رویداد اصلی رقص ماراتن را هدف destigmatize HIV/AIDS با آوردن آگاهی به UCLA و گسترده تر جامعه لس آنجلس, احمد گفت. او افزود که تجربه مجازی را نیز به آدرس تقاطع از HIV/AIDS در رابطه با COVID-19 گوید چگونه آخرین پاندمی بر کسانی که با شرایط دیگر.

“ما در حال تشویق همگان را به ایستادگی در کل زمان مانند ما به طور معمول خواهد بود – ما می دانیم که آن را به 26 ساعت اما ما امیدواریم که مردم هنوز طعم کمی از آنچه در آن احساس می کند مانند” احمد گفت. “این همچنین اجازه می دهد تا افرادی که هرگز قادر به تماشای – مانند مادر بزرگ من را برای رفتن به قادر به آمده برای اولین بار است.”

در این سال تشویق شرکت کنندگان به “متحد” رقص ماراتن خواهد بود به سه بخش تقسیم شده به حساب کوتاه مدت زمان: “یادگیری” “به یاد داشته باشید” و “متحد شوند.” در بخش “یاد” را معرفی خواهد کرد و این رویداد را هدف بالا بردن سطح آگاهی برای HIV/AIDS در حالی که “به یاد داشته باشید” خدمت خواهد کرد به عنوان یک پایه برای سالانه شب زنده داری برگزار شد به افتخار قربانیان بیماری احمد گفت. در طول شب زنده داری فرزند سفیران از ذینفع اردوگاه لورل خواهد شد به اشتراک گذاری داستان خود را با مخاطبان است. او گفت: آخرین بخش “متحد” خواهد بود که خوش بین ترین بخش این رویداد شامل نوازندگان و آشکار چقدر این سازمان مطرح شده برای شود.

[مرتبط: دانشجویی نوازندگان پشتیبانی از ایدز آگاهی در ساعت پایانی رقص ماراتن]

به دلیل چالش های فنی از جمع آوری تعداد زیادی از سخنرانان و مجریان رقص ماراتن را باید ترکیبی از بلندگو زنده از هر دو UCLA بهداشت و تایید اولیه ذینفع به ایدز کودکان بنیاد و ضبط محتوا تا حد زیادی از نوازندگان. Appurva Goel, PAC اجرایی مدیر توسعه و چهارم-سال اقتصاد و ارتباطات دانشجویی گفت: این سازمان هدف این است که برای حفظ روح رویداد فیزیکی متعادل راه محتوا منتقل می شود برای رقص مسابقه دو ماراتون. او گفت که این رویداد مجازی نیز فراهم می کند فرصت را در بلندگو از خارج از لا منطقه خواهد شد و از ویژگی های سخنرانان از نیویورک و اورگان است.

“ما اساسا با هم کشیده این رویداد در سه تا چهار هفته به عنوان معمولا یک سال از برنامه ریزی” Goel گفت. “یکی از راه های ما با کار می کرد این بود که پیدا کردن تعادل کامل بین ضبط ویدئوها و بلندگو.”

این رویداد اجرا خواهد شد که شامل عمدتا از UCLA فارغ التحصیلان و دانشجویان خواهد بود ترکیبی از a cappella, باند, خود ارضایی, هنرمندان و گروه های رقص احمد گفت. کشیدن ملکه Lorelei – یک جزء اصلی از رقص ماراتن در گذشته نیز بازگشت به انجام و ارائه تجاوز+ نمایندگی. سوم-سال مولکولی سلولی و زیست شناسی تکاملی, دانشجو, Akshay آناند انجام خواهد شد خود آهنگ اصلی “گیلاس” نوشته شده است به طور خاص برای این رویداد در طول شب زنده داری. او گفت که این آهنگ بر اساس بلندی احساس عدم اطمینان است که مشخص می شود ماه گذشته است.

[مرتبط: رقص ماراتن 2020 لغو زیر COVID-19 نگرانی]

“من نوشت: این آهنگ در مورد گیر بودن در خانه و ترس از دست دادن خاطرات است که من ساخته شده (و) نه قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن با مردم داستان که محو,” او گفت. “این در مورد تنها بودن در یک زمان هنگامی که شما می خواهید می شود احاطه شده توسط مردم و قدردانی از این زمان شما باید با دیگران است که من فکر متناسب با این دوره است.”

فراتر از اتحاد دانشجویان بیش از احساسات مشترک از انزوا و از دست دادن Goel گفت: امسال رقص ماراتن با هدف برجسته ادامه داد: وجود HIV/ایدز در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص با توجه به عوارض جانبی بالقوه اثرات COVID-19 بر کسانی که در حال حاضر مبتلا به ویروس نقص ایمنی. او گفت که او امیدوار است این رویداد را به عنوان یک یادآوری است که این بیماری همه گیر را تشدید مسائل موجود مانند HIV/ایدز از طریق جلب توجه به تقاطع از ویروس ها.

“ما می خواهیم این رویداد به یک استراحت برای دانش آموزان و شرکت کنندگان به شکستن فراتر از چهار دیوار خانه خود و انجام کاری متفاوت را در حالت عادی به ما گوشه” Goel گفت. “اما ما همچنین می خواهم به نشان می دهد که این بیماری همه گیر است بسیار ملموس و تاثیر بر بسیاری از چیزهای دیگر در حال حاضر به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de