روزانه دارای صدای فش فش دادن دور 100s تعطیلات به آمریکا

روزانه فشفشه آمریکایی تعطیلات رقابت به دور 100s از تعطیلات به ما خوش شانس خوانندگان به این مقصد آمریکا است.

توسط ATROTICNEWS در 14 خرداد 1399
Welcome to Fabulous Las Vegas

روزانه فشفشه آمریکایی تعطیلات رقابت به دور 100s از تعطیلات به ما خوش شانس خوانندگان به این مقصد آمریکا است.

بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی این یک شوخی نیست شما و خانواده تان می توانید جت به هر شهر آمریکا است که شما را انتخاب کنید برای لذت بردن از دو هفته تعطیلات — اگر شما برای زنده ماندن طولانی که.

تصور کنید jetting به افسانه شهر نیویورک که در آن شما می توانید به محتوای قلب خود و پرداخت یک پنی برای هر چیزی. ناهار خوردن در بهترین رستوران ها به صورت رایگان و فقط با قرار دادن یک آجر از طریق پنجره و شما می توانید نشستن در هر جدول شما می خواهید برای لذت بردن از شگفت انگیز مواد غذایی و مشروبات الکلی.

نیاز به یک محل برای اقامت ؟ فراموش نکنید American Express, بیس بال خفاش و یک ماسک است که همه شما نیاز است. اقامت در سوئیت پنت هاوس و سفارش سرویس اتاق از یک وحشت زده پیشخدمت. شما لازم نیست که به نوک اساسنامه و یا یک یادآوری ملایم بر روی سر خود را با خفاش کار را انجام خواهد داد.

اگر شما می توانید یک پیاده روی در پارک مرکزی بدون اینکه سرقت و یا مورد ضرب و شتم به مرگ پس چرا تلاش برای میان غارتگری و باندهای chillaxing پلیس که نمی خواهد حرکت از مواضع خود حتی اگر آنها را به کسی که از نظر بالینی تجزیه در مقابل آنها.

یکی از چیزهایی که شما باید به مراقبت از هر چند بیمه به دلیل تسلط ندارد و یک بیمه خدمات درمانی. هنگامی که شما به ناچار به شدت مجروح و در امریکا مانند پاهای خود را دریافت کنید به ضرب گلوله کشته و یا یک سلاح سرد در کشاله ران خود را, آنها را اول بپرسید اگر شما می توانید پرداخت و یا نوع حق بیمه. اگر نه آنها به شما ارسال به پشت صف با وجود خون حمایت خود را از قطع شريان کاروتيد در سراسر درآورد دیوار, و سپس در نهایت شما ارسال کردن به یک فرد فقیر بیمارستان با پزشکان که در آن شما خواهد شد به احتمال زیاد می میرند.

چگونه در مورد لس آنجلس کروز بازار مال فروشان درایو و درایو خود را از سرقت خودرو به یکی از این مغازه های شیک مثل گوچی یا چیزی ؟ متاسفانه قفسه ها تمام خواهد شد زیرا این غارتگران در حال حاضر گرفته شده, همه چیز, هرگز, ذهن, بهترین چیز بعدی چرا پاپ به تپه های هالیوود و یا مالیبو و دعوت خود را به برخی از ستاره هالیوود عمارت. فقط درایو را از طریق دروازه و لذت بردن از رایگان شنا در استخر خود را به عنوان آنها تماس بگیرید برای امنیت است که هرگز نمی آید.

به هر حال ما خواهد شد و به دور 100s از بلیط های رایگان و شما خواهد بود فرود در معتبر آمریکایی در فرودگاه در حالی که آن را در آتش به زودی برای لذت بردن از یک زمان تعطیلات.

برای ورود به آمریکا رایگان, تعطیلات, رقابت, لطفا ارسال یک تمبر خطاب پاکت برای: آمریکا Hol. Comp., P. O. Box 2436, باغ کاونت لندن WC2E 9DD. شما همچنین می توانید با این شماره تماس بگیرید: 08989 6969696 (تماس در شارژ £67,467/لحظه آماده باشد تا در تماس 15 دقیقه)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن