شهرهای خلاق: ورشو

خلاق ترین موزه یا گالری یکی از خلاق ترین موزه ها در ورشو است این موزه در ویستولا (Muzeum nad Wisłą) در Powiś

توسط ATROTICNEWS در 12 اردیبهشت 1399

Muzeum_Warszawieخلاق ترین موزه یا گالری

یکی از خلاق ترین موزه ها در ورشو است این موزه در ویستولا (Muzeum nad Wisłą) در Powiśle. آن را به یک موزه هنر مدرن و آن را در یک محل موقت فقط در کنار رودخانه است. بزرگ بلوک های سفید رنگ در الگوهای انتزاعی باعث می شود تصور خود را. در داخل وجود دارد کوتاه مدت نمایشگاه هنر مدرن. مینیمالیستی و آرام داخلی اجازه می دهد تا یک تجربه هنر در تک تک جزئیات.

این کافه که در آن شما را به خواندن نوشتن و یا الهام

وجود دارد دو کافه ها در ورشو که در آن من می خواهم به کار و یا فقط خواندن یک کتاب. یکی از آنها Mokotuff 2.0 در Puławska 34 در مکتو. این یک محل آرام با مواد غذایی بزرگ و قهوه. اگر شما گیاهخوار هستند و شما نا امید نمی شود اما مهم نیست که اگر شما نمی. در داخل وجود دارد برخی از آثار بسیار هنرمندان شناخته شده (که شما نیز می توانید خرید) و تعداد زیادی از گیاهان (که برخی از شما می توانید "اتخاذ"). کل محل باعث می شود شما احساس می کنید واقعا راحت است.

Restau_SAM
دوم اینکه دقیقا یک کافه اما آن را به نام سام (در تصویر) و آن را در Rydygiera خیابان در ژلیبرز. به خصوص در بهار و تابستان هنگامی که شما می توانید نشستن در باغ و نوشیدنی یکی از بهترین قهوه در ورشو به اعتقاد من شما می توانید صرف ساعت وجود دارد حتی بدون توجه به آن است. و آنها را به بهترین butternut squash راویولی بر روی زمین است.

یک رستوران با یک تفاوت

Vegan_Ramenوگان رامش فروشگاه در Kazimierzowska خیابان (B) و یا در Finlandzka خیابان (پرگا). آنها را بهترین رامش من تا کنون خورده است. همه چیز را در منوی گیاهی و گیاهی ساخته شده به دستور العمل های خود را. تاسیس شده توسط دو وگان شیطانهای خود و خانواده خود را نشان می دهد که مواد غذایی گیاهی می تواند خوشمزه که آیا شما گیاهخوار هستند یا نه. همچنین آنها صمیمی کارکنان من تا کنون ملاقات کرد در هر رستوران یا کافه. دوستانه و غیر رسمی جو تنها کمک می کند تا شما لذت بردن از رامش ، من باید اعتراف, وجود دارد, هفته که خوردم شام وجود دارد هر روز و من هنوز نه بیش از آن. به من اعتماد کن.

خلاق ترین محلهotwarta_zabkowska

آن را غیر ممکن است برای انتخاب یکی از خلاق محله در ورشو. اما برخی از قطعات از Powisle, مکتو, پرگا و ژلیبرز می توان به نام های خلاق و مناطق. اگر من مجبور به انتخاب یکی از آنها را توصیه می کنم بازدید از Otwarta Ząbkowska (یا "باز Ząbkowska") در پرگا. در طول تابستان بلکه در برخی از بهار و تابستان و تعطیلات آخر هفته و Ząbkowska خیابان است بسته به ترافیک ایجاد فضا برای هنرمندان کامیون های مواد غذایی و بازارهای کک. وجود دارد کارگاه های آموزشی برای مردم در تمام سنین است.

Lapidariumفروشگاه شما می توانید راه رفتن گذشته بدون رفتن در

وجود دارد یک فروشگاه به نام Lapidarium نزدیکی Barbakan در ورشو قدیمی شهر. آن را بسیار سخت به می گویند که چه نوع از فروشگاه آن است که دقیقا. آن چیزی است که بین یک بازار یک فروشگاه عتیقه جات و جادویی emporium. شما می توانید کاملا همه چیز وجود دارد از دوربین های قدیمی (برخی قدمت آن به 19thcentury) به دست دوم کتاب, لهستانی, مردم, جمهوری, پوستر, وینیل, باستانی, کارت پستال و چیزهایی است که شما حتی نمی فکر می کنم شما می توانید در هر نقطه. من همیشه خرید چیزی و هر زمان که بازدید از آن مغازه و من هرگز آن را پشیمانی. گاهی اوقات من حتی مطمئن شوید که چه من در واقع خریده!

برخی از راهنمایی های اضافی

وجود دارد بسیاری از قلعه قدیمی در ورشو که تبدیل به پارک ها و مکان های دلپذیر برای نشستن و لرز. یکی از آنها در بموو است به نام قلعه Bema و یکی دیگر در ژلیبرز است و به نام قلعه ژلیبرز. نیز وجود دارد یک کافه در داخل به نام Prochowniatinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن