COVID-19 مورد افزایش تصاعدی به عنوان کسب و کار و مدارس دوباره باز

Coronavirus COVID-19-map-virus-southampton university
ساوتهمپتون دانشگاه – Coronavirus جهانی آلودگی COVID-19

افراد جوان گسترش COVID-19 ویروس دور و گسترده و آلوده خواهد شد کسانی که در خانواده خود را که ضعیف تر هستند یا باید شرایط اساسی باعث جرم مرگ برای بسیاری از.

respiratory outbreaksدر بریتانیا زمانی که مدارس و کسب و کار باز کردن آن ممکن است چند هفته یا چند ماه به صورت کامل آسیب به توان در این آمار اما وجود خواهد داشت یک بزرگ نمایی افزایش در گسترش ویروس. این رخ می دهد به دلیل آن است که تقریبا غیر ممکن است به اجتماعی فاصله در مدارس و یا ادارات به خصوص با یک برنامه ویروس است که proliferates از طریق سخنرانی/نفس و از طریق سطوح.

علاوه بر این بسیاری از بچه مدرسه متوسطه در انگلستان مجبور به استفاده از اتوبوس و حمل و نقل عمومی برای رسیدن به مدرسه و بازگشت. انتقال شلوغ اتوبوس که به ندرت سترون و یا تمیز و همچنین بودن در یک فضای محدود که در آن بسیاری از پوشیدن مناسب ماسک را افزایش می دهد گسترش COVID-19.

بسیاری از خانواده ها را بزرگسالانی که دارای شرایط بهداشتی اساسی که آیا آنها آن را می دانم یا نه و فرزندان خود منتقل خواهد شد این ویروس بر روی آنها و در نتیجه بسیاری از مرگ و میر.

میلیون ها نفر از گردشگران داده شده است چراغ سبز به سفر برای تعطیلات تابستانی خود را در خارج از کشور و بدون شک گسترش coronavirus هنگامی که آنها بازگشت به بریتانیا است.

در سپتامبر حرارت هوا سرد خواهد شد قابل ملاحظه ای و این زمانی است که COVID-19 پاتوژن را افزایش می دهد با انتقام اما اکثریت موج دوم رخ خواهد داد از ماه نوامبر تا مارس است.

قرار مستند بسیار سهل انگار و ویروس اجازه داده شد به دور و گسترده پخش شده اما آن را افزایش همزمان در ماه سپتامبر هنگامی که مدارس مجبور به باز کردن و پدر و مادر مجبور به فرستادن فرزندان خود به ویروسی سوپ شلوغ کلاس های درس و حمل و نقل عمومی.

در امریکا وجود دارد که در حال حاضر گسترده ای در افزایش موارد مرگ و میر به عنوان بيمارستان در حال حاضر در تلاش برای مقابله در بسیاری از ایالت ها به عنوان کسب و کار باز شده دوباره به عنوان به خوبی به عنوان مدارس.

از آنجا که انگلستان یک جمعیت است که به مراتب محکم تر بسته بندی شده فضای عاقلانه وجود خواهد داشت و حتی عمیق تر افزایش گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو