Coronavirus: چه برنامه ای برای باز کردن Hersheypark?

Hersheypark هنوز باز نشده است و برای فصل با توجه به این رمان coronavirus shutdown اما یک سخنگوی گفت که آنها در حال کار به سمت یک در اوایل ماه ژوئن بازگشایی تاریخ.

“با توجه به عدم اطمینان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر در این وضعیت باقی می ماند بسیار سیال و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از غیر قابل پیش بینی در افق گفت:” گرت Gallia معاون ارتباطات و روابط شرکت های بزرگ برای هرشی سرگرمی و تفریحی شرکت می باشد. “همانطور که ما شروع به برداشتن گام های کوچک لازم برای انجام عملیات در نهایت دوباره آنلاین, ما این کار را در حالی که نگه داشتن در ذهن ما مهم اولویت و تعهد به ایمنی از اعضای تیم ما مهمان و جامعه است.”

افتتاح پارک است مشروط بر رژیم صهیونیستی است. تام گرگ لغو سفارش خود را به همه غیر زندگی تداوم کسب و کار Hersheypark در بیانیه ای گفت. گرگ اعلام کرد در اوایل این هفته با یک “قرمز و زرد و سبز” طرح دولت را به دنبال خواهد داشت به تدریج بازگشایی, پنسیلوانیا, شهرستان شهرستان.

گرگ هشدار داد که بازگشایی پنسیلوانیا نمی تواند مانند کوه در می رم سوئیچ که برای اولین بار بازگشایی فاز را هنوز هم نگه داشتن داخل ساختمان تفریح و سرگرمی, بهداشت و سلامتی, امکانات و تمام سرگرمی بسته شده است. معیار برای حرکت به “سبز” فاز اعلام نشده است.

Gallia گفت: آنها در حال آماده سازی برای اجرای اقدامات پیشگیرانه به “آدرس coronavirus پیشگیری در مکان های عمومی.”

“این طرح را افزایش موجود ما استانداردهای بالای بهداشتی بوده که تکمیل و از طریق اضافی دقیق روش های تمیز کردن,” Gallia گفت: در یک ایمیل. “ما پیش بینی است که فرماندار خواهد بود و ارائه راهنمایی لازم و عملیاتی پروتکل های مربوط به بازگشایی.”

Gallia گفت: آنها پیش بینی و دریافت راهنمایی بیشتر مربوط به بازگشایی و صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اقدامات خاص آنها خواهد بود تا بیشتر پروتکل ها در محل هستند.

ZooAmerica نیز برنامه ریزی برای یک ماه ژوئن بازگشایی تاریخ.

بیشتر: ‘تغذیه Frontliners’ ابتکار برای حمایت از رستوران های محلی خوراک coronavirus کارگران

بیشتر: الماس در coronavirus خاموش کردن اعتراض: “ما نمی توانیم اجازه درمان به بدتر از این بیماری است.’

آنچه در مورد فصل می گذرد و کارکنان?

همه 2020 گذر فصل تمدید شده است از طریق 30 ژوئن 2021 و پرداخت برنامه ها متوقف شد در حالی که این پارک بسته است. Gallia گفت: آنها در حال برنامه ریزی فصل پاس دارنده حوادث در سال 2020

Hersheypark کارکنان شده است furloughed و هیچ توانایی برای دریافت ساعت Gallia گفت.

“دستور بسته شدن برخی از کسب و کار همراه با چند سفر مهمانان منجر به elimiination در دسترس برای برخی از اعضای تیم ما,” Gallia گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

آموزش سئو