Coronavirus از انسان در حال بازگشت به محل کار و مدارس

وجود دارد یک دلیل بسیار خوبی چرا انگلستان دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در اروپا برای کوروناویروس. هیچ مناسب

توسط ATROTICNEWS در 18 اردیبهشت 1399

وجود دارد یک دلیل بسیار خوبی چرا انگلستان دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در اروپا برای کوروناویروس. هیچ مناسب مستند در وهله اول و به بالا از آن خاموش مردم نمی پوشند مناسب ماسک زمانی که آنها جرأت.

این است که چرا این ویروس جان سالم به در برد بسیار خوبی به خصوص در بسته بندی های زیرزمینی لندن واگن قطار و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی. بیش از 100 ، 000 پرواز از نقاط مهم در سراسر جهان زمین در بریتانیا هر هفته در طول قرار است مستند و تمام پورت ها باز و بدون هیچ چک ندارند.

در حال حاضر دولت برنامه ای برای باز کردن مدارس در ژوئن 1 را گسترش ویروس به عنوان بسیاری از کودکان آن را گرفتن و آوردن آن به خانه و بدون هر گونه علائم قابل مشاهده و آلوده کردن بقیه خانواده. این چرخه را به سادگی ادامه خواهد داد. مسئولانه خودخواه پدر و مادر که در حال هل دادن برای مدارس باز هستند و بدیهی است که نادان به وضعیت فعلی و باید کمی مراقبت برای رفاه خود و بچه های خود و یا برای معلمان در مدارس است.

میزان موج دوم تاثیر می گذارد جمعیت نمی توان برآورد شده اما احساساتی فاصله قوانین انجام خواهد شد هیچ چیز در دفاتر محصور در خشکی که در آن ویروس را اشغال اطراف مانند مرگبار هوابرد سوپ در جو آن را به عنوان پمپ از طریق سیستم های تهویه از یک اتاق به اتاق.

فقط به عنوان موج دوم از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی بود مرگبارتر از اول حتی امپریال کالج پیش بینی ها نشان می دهد که چگونه فقط 20% آرامش بخش از مستند اثبات می تواند کشنده باشد.

Coronavirus انتظار است با اشتیاق خود را برای موج دوم و احمقها در دولت به نظر می رسد تنها بیش از حد مایل به خوراک اژدها چند بار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de