Coronavirus به روز رسانی: رژیم صهیونیستی است. Wolf نشان می دهد که Pa. شهرستانهای حرکت خواهد کرد به ‘زرد’ فاز مارس 8

رژیم صهیونیستی. تام گرگ آماده شد اعلام جمعه که 24 استان ها در روستایی در شمال شرق پنسیلوانیا را ببینید برخی از امداد رسانی از دقیقترین سفارشات برای ساکنان به ماندن در خانه و کسب و کار به عنوان بخشی از یک استراتژی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

همه از شهرستانهای استان است که در حال حرکت از “قرمز” به “زرد” در گرگ رنگی بازگشایی طرح ها در شمال غرب و شمال-مناطق مرکزی پنسیلوانیا که باید دیده می شود به مراتب کمتر virus عفونت و مرگ و میر ناشی از بقیه از دولت است.

این تغییرات را به اثر بعدی جمعه, مه 8. اقامت در خانه سفارشات خواهد بود برداشته و مغازه های خرده فروشی می تواند شروع به بازگشایی هر چند محدودیت های دیگر را در محل باقی می ماند.

این شهرستان را شامل می شود در گرگ اعلام جمعه عبارتند از: Bradford, کامرون, مرکز شیپور کلیرفیلد, Clinton, Crawford, الک, Erie, جنگل, Jefferson, لارنس, زمان موتورهای lycoming, McKean, Mercer, Montour, Northumberland, پاتر, اسنایدر, Sullivan, Tioga, Union, Venango و وارن.

“بیش از دو ماه گذشته ساکنان نیوکاسل در هر گوشه از ما کشورهای مشترک المنافع باید عمل جمعی برای جلوگیری از گسترش COVID-19,” رژیم صهیونیستی. گرگ گفت: در انتشار اخبار. “ما دیده های جدید ما در مورد اعداد ایجاد ثبات در سطح ایالت و در حالی که ما هنوز هم مناطقی که شیوع بیماری رخ می دهد ما نیز باید بسیاری از مناطق که چند و یا هیچ مورد جدید.”

تنها شهرستان در این گروه به چپ کردن لیست کلمبیا که هنوز هم با تعداد نسبتا بالایی از عفونت.

این طرح به دست آمده توسط آسوشیتدپرس پیش از گرگ اعلام.

گرگ دولت نیز می تواند با انتشار جزئیات جمعه در مورد استراتژی خود را به صورت انبوه تست — اگر چه خود وزیر بهداشت گفت: از آن خواهد بود “aspirational” از آنجا که بسیاری از تست مواد باقی می ماند در تامین کوتاه مدت — و تماس خود را ردیابی برنامه ریزی برای مهار این ویروس را گسترش.

گرگ گفت: خاموش کردن اقدامات او دستور داد با شروع در ماه مارس موفق شده اند در عنوان کردن این پتانسیل است که بیمارستان ها خواهد بود با غرق بیماران با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

یک تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس نشان می دهد که تنها 27 از دولت 67 شهرستان گزارش شده بیش از حد بسیاری از ویروس جدید موارد بیش از دو هفته گذشته به واجد شرایط برای یک کاهش تدریجی محدودیت های اعمال شده تحت گرگ خاموش کردن طرح. اما گرگ اتحاد گروه بندی دولت در شهرستانهای استان به شش منطقه جغرافیایی و مقامات بهداشتی نیز به دنبال منطقه ای مورد شمارش به عنوان آنها تصمیم بگیرید که کدام استان ها می تواند واجد شرایط برای کاهش محدودیت های همه گیر. این تحلیل نشان می دهد که سه نفر از شش منطقه هنوز هم بیش از حد بسیاری از موارد به واجد شرایط.

مقامات بهداشتی نیز می گویند بروز موارد جدید نیست فقط متری آنها به دنبال در.

“هدف ما پس از این همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی شده در پنسیلوانیا شده است برای صرفه جویی در زندگی می کند در حالی که اطمینان حاصل کرد که سیستم بهداشت عمومی نمی شود ضعف با افراد مبتلا به COVID-19,” وزارت بهداشت, منشی, دکتر راشل لوین گفت: در انتشار اخبار. “تماس با ما ردیابی و تست برنامه اطمینان خواهد داد که به عنوان ما شروع به از سرگیری فعالیت های روزانه ما, ما می توانیم انجام این کار با خیال راحت و بدون ترس.”

گسترش ویروس, تست کافی بیمارستان ظرفیت و توانایی را به سرعت شناسایی و حاوی flareups از طریق آنچه که به عنوان شناخته شده است تماس, ردیابی نیز باید در محل.

دولت و وزارت بهداشت نیز با استفاده از یک ابزار مدل سازی توسط دانشگاه کارنگی ملون برای کمک به مقامات تصمیم می گیرید که یک منطقه آماده بازگشایی شده است.

Coronavirus آلوده بیش از 45,000 پنسیلوانیا ساکنان کشته و حدود 2,300 با توجه به آخرین بخش بهداشت آمار در حالی که دولت در تلاش برای مهار این ویروس باعث ویرانی اقتصادی, پرتاب نزدیک به 1.7 میلیون پنسیلوانیا ساکنان از کار از اواسط ماه مارس.

گام به گام آرامش از دولت خاموش کردن سفارشات به معنی برخی از استان ها یا مناطق حرکت از یک “قرمز” تعیین یک “زرد” تعیین.

آغاز مارس 1, دوره های گلف اسکله هدایت سفرهای ماهیگیری و متعلق به بخش خصوصی هستند قادر به باز کردن اما توجه داشته باشید که اردو در پارک دولت باید بسته باقی می ماند از طریق May 14.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: گلف اسکله مجاز به باز کردن در پنسیلوانیا شروع جمعه

در اینجا یک یادآوری در مورد آنچه که دقیقا هر رنگی فاز از فرماندار تام گرگ طرح مستلزم:

قرمز فاز

فاز قرمز که کل دولت زیر است تنها هدف به حداقل رساندن گسترش COVID-19 از طریق سخت اجتماعی فاصله غیر پایدار زندگی, کسب و کار, تعطیلی مدارس و ساختمان پروتکل های ایمنی.

کار و جمع تنظیم محدودیت:

 • زندگی تداوم کسب و کار باز
 • جمع و مراقبت از زندان محدودیت در محل
 • مدارس (در آموزش) و بسیاری امکانات مراقبت از کودک بسته

اجتماعی محدودیت:

 • اقامت در خانه سفارشات در محل
 • اجتماعات بزرگ ممنوع
 • رستوران ها و کافه ها محدود به carryout و تحویل تنها
 • تنها سفر برای حفظ زندگی اهداف تشویق

دستورالعمل های اضافی:

 • تکرار و تقویت ایمنی راهنمایی برای کسب و کار, کارگران, افراد, امکانات, به روز رسانی در صورت لزوم
 • نظارت بر بهداشت عمومی شاخص های تنظیم سفارشات و محدودیت های لازم

زرد فاز

استان ها و یا کل مناطق شهرستان را به حرکت در زرد فاز به سهولت برخی از محدودیت در کار و تعاملات اجتماعی. همه کسب و کار باید به دنبال CDC و DOH راهنمایی برای اجتماعی فاصله و تمیز کردن. بهداشت عمومی شاخص های نظارت خواهد کرد و سفارشات و محدودیت های تنظیم خواهد شد به عنوان لازم است.

لوین گفت: در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری که خانواده بازديد مجاز در زرد فاز اما مردم را تشویق به پوشیدن ماسک هر زمان که آنها در اطراف افرادی که نمی زندگی می کنند در خانه خود را.

کار و جمع تنظیم محدودیت:

 • Telework باید همچنان که در آن امکان پذیر است
 • کسب و کار با فرد عملیات باید به دنبال کسب و کار و ایمنی ساختمان سفارشات
 • مراقبت از کودک باز می شود با کارگر و ایمنی ساختمان سفارشات
 • جمع و مراقبت از زندان محدودیت در محل
 • مدارس بسته باقی می ماند برای فرد آموزش

اجتماعی محدودیت:

 • اقامت در خانه محدودیت برداشته به نفع تهاجمی کاهش
 • گردهمایی بیش از 25 ممنوع
 • فرد در خرده فروشی مجاز اما منظقه و تحویل بهتر
 • داخل ساختمان تفریح و سرگرمی, بهداشت و سلامتی امکانات (ورزشگاه چشمه های معدنی) و تمام سرگرمی (قمار تئاتر) بسته باقی می ماند
 • رستوران ها و کافه ها محدود به carryout و تحویل تنها

سبز فاز

آخرین مرحله آسان ترین محدودیت های اعمال شده توسط لغو اقامت در خانه و کسب و کار بسته شدن سفارشات. این مرحله کمک خواهد کرد در بازگشت به “طبیعی” اما از آن خواهد شد به همان اندازه مهم است برای نظارت بر بهداشت عمومی شاخص و تنظیم سفارشات و محدودیت به عنوان لازم است.

کار و جمع تنظیم محدودیت:

 • همه کسب و کار باید به دنبال CDC و Pa. وزارت بهداشت دستورالعمل
 • اجتماعی محدودیت:
 • تهاجمی کاهش سفارشات برداشته
 • همه افراد باید به دنبال CDC و Pa. وزارت بهداشت دستورالعمل.

مایکل Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im