کروناویروس در Pa.: نیویورک تولید کننده کمک به شرکت های محلی بازگشت به کار

دو روز قبل از WellSpan Health باز کرد خود را از طریق درایو تست سایت در نیویورک Fairgrounds, بیل Frantz یک تماس.

تماس یکی از بسیاری است که Frantz, مدیر عامل شرکت پلاستیک Fabricators Inc., دریافت از کسب و کار در سراسر صنایع مختلف از اواسط ماه مارس.

WellSpan شد و در حال حاضر یک مشتری از پلاستیک Fabricators اما ماه گذشته آنها به دنبال چیزی متفاوت: 58 پلکسی گلاس سپر که جدا خواهد پرستاران و بیماران در COVID-19 تست سایت.

تقاضا برای پلاستیک موانع بسیار بالا در پلاستیک Fabricators که فرانتس گفت: او را به نام یک تامین کننده عمده و “پاک کردن آنها را” از همه روشن خود را پلی کربنات.

“من نمی دانم چگونه این را ادامه خواهد داد و یا اگر آن را هنجار های جدید,” او گفت:.

WellSpan مهندسین نقاشی فریم آبی و مستقر 58 پانل در سراسر شش شهرستان در southcentral پنسیلوانیا با توجه به WellSpan سخنگوی Ryan Coyle.

شرکت های محلی دیگر از جمله ایالات متحده خدمات پستی Stauffer را BAE Systems و بهار بیشه لبنی بار خواسته اند برای سپر و جدا برای کسب و کار خود را به نگه داشتن مشتریان و کارکنان و امن است. پلاستیک موانع کمک در جلوگیری از گسترش coronavirus.

“ارائه پلاستیکی محافظ یک گام است که کمک خواهد کرد که حفاظت از کارکنان گفت:” مقابله وردل سخنگوی پنسیلوانیا وزارت بهداشت. “این است که در املای اخیر سفارش برای محل کار به طور خاص صحبت کردن به کسانی که در خرده فروشی اما من اعتقاد دارم که آن را نیز می تواند مفید باشد و در زمینه های دیگر نیز هست.”

این ویروس در پنسیلوانیا است بیمار بیش از 34000 نفر کشته و بیش از 1500. حدود 2,800 بیماران در بیمارستان بستری باقی مانده در روز سه شنبه و 667 بودند هواکش که در حال زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات است که برای کمک به بیماران تنفس و یا تنفس برای آنها.

به عنوان پنسیلوانیا رهبران بحث در مورد زمان مناسب برای بازگشایی, پنسیلوانیا, صاحبان کسب و کار هستند تا بدانند چگونه برای محافظت از کارکنان و به هنگام بازگشت به محل کار و فراهم کردن فضای امن برای مشتریان.

فرانتس شرکت که خود را در بیش از 50 سال پیش است و تماس گرفتن از مردم در سراسر منطقه و در کشورهای دیگر.

پانل های شرکت او باعث می شود شبیه به سپر شما در فروشگاه مواد غذایی وسیله این روزها اما اندازه مناسب ساخته شده با نیاز مشتری.

پستی کارگران در خیابان اداره پست در غرب منچستر شهرستان با استفاده از پلاستیک به عنوان صفحه نمایش بین کارگران و مشتریان. Stauffer است که با استفاده از آنها برای جدا کردن مواد غذایی کارگران صنعت. بهار بیشه لبنی نوار است که با استفاده از آنها به طور جداگانه در جداول.

“در هر برنامه متفاوت است” فرانتس گفت.

پلاستیک موانع در حال کمک به BAE کارکنان در کار باشد. کارگران بازگشت به کار را در اوایل روز شنبه پس از یک هفته تعطیلی به دلیل شیوع کروناویروس. حداقل پنج کارمند که مشغول به کار در همان منطقه در دفاع پیمانکار غرب منچستر شهرستان مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به BAE سخنگوی Alicia خاکستری است.

حدود 60 پلاستیک موانع استفاده می شود در BAE برای جدا کردن کارگران در تولید کف.

این شرکت ترکیبی از مبارزه و وسایل نقلیه دوزیست برای ارتش ایالات متحده است.

فرانتس گفت که او خوشحال است که پلاستیک Fabricators می تواند به تحقق این نیاز اگر آن کمک می کند تا مردم به کار می کنند.

“این یک احساس خوب اما من نمی خواهم به یک سودجوی از جنگ, یا,” او گفت:.

او با اشاره به جنگ علیه coronavirus.

فرانتس می توانید بگویید توسط برخی از خطوط تولید است که برخی از مشتریان لازم نیست که هر یک از مشتریان در حال حاضر.

اما کسب و کار خود است “بسیار پایدار و قوی” هر چند برخی از پروژه های خود را به حرکت آمد در صنعت تهویه مطبوع و سلامت, صنعت, او گفت:.

“این ویروس جهان خاموش” فرانتس گفت.

به عنوان پنسیلوانیا و کشورهای دیگر سعی کنید برای بازگشایی وجود دارد تقاضا برای محافظ پانل در سراسر کشور است.

تقاضای بالا برای پلاستیک استفاده می شود به کسانی که پانل و آن را سخت برای به دست آوردن. اما فرانتس گفت: او اخذ شده آن را که در آن او می تواند و خوب عرضه.

“افرادی که نیاز به آنها را از ما گرفتن آنها را” او گفت:. “ما تهیه مواد به اندازه کافی است که ما می توانیم نگه داشتن کمک می کند.”

آب نبات Woodall است که یک خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را می توان در 717-480-1783 و یا در توییتر @candynotcandace.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im