کروناویروس در Pa.: مسلمانان در برخورد با ماه رمضان

مسلمانان محلی رویکرد متفاوتی را به جشن ماه مبارک رمضان این سال به عنوان همه گیر دیکته کرده ممنوعیت تجمع جرم.

خارج از روزه داری در این ماه از انعکاس مسلمانان گرد هم می آیند در گروه های بزرگ به دعا و سپاسگزارى.

“وجود دارد هزاران نفر از مسلمانان در southcentral پنسیلوانیا گفت:” دکتر احمد حمید سخنگوی احمدیه جامعه مسلمان نیویورک/هریسبورگ فصل. “ما در حال تشویق همه برای نماز در خانه و نه دیدار در مساجد و یا جمع آوری در گروه های بزرگ.”

در این سال ماه رمضان آغاز شده و در شب مارس 23 و به پایان خواهد رسید در شب مارس 23.

بیشتر: است coronavirus کاهش در پنسیلوانیا? هنگامی که دولت بازگشایی?

این احمدیه جامعه مسلمان است که قدیمی ترین سازمان مسلمان در ایالات متحده است. تاسیس در آمریکا 100 سال پیش در جامعه شکسته شده است به فصل های مختلف و مساجد در سراسر کشور است.

حمید می خواهد به مطمئن شوید که آنها در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای امن نگه داشتن مردم در طول این جهانی و همه گیر از coronavirus.

“این ضروری است برای ما به پیروی از قوانین بوده که مطرح شده توسط مقامات محلی برای اجتماعی فاصله و حصول اطمینان از آن است که شهروندان در رابطه با دین خود را در southcentral پنسیلوانیا هستند که باعث گسترش COVID-19,” حمید گفت.

این Hadee مسجد در هریسبورگ است که در آن مسلمانان از نیویورک و مناطق اطراف آن به دیدار و نگه داشتن خدمات و فعالیت های مختلف.

“وجود دارد و بیشتر افراد سفر به Harrisburg, و بنابراین ما به شدت احساس می شود که در حال اجرا سه مکان های کوچک ما فقط متمرکز و دیدار با مردم در Harrisburg” حمید گفت.

بیشتر: Pa. رژیم صهیونیستی. تام گرگ تشریح coronavirus بازگشایی برنامه ارائه می دهد اما هیچ جدول زمانی

در پایان ماه رمضان, معمولا وجود دارد به نام جشن عید فطر نیز به نام “جشنواره شکستن سریع است.”

با توجه به coronavirus که جشن ممکن است رخ دهد اگر محدودیت برای گروه گردهمایی در محل باقی می ماند. در صورتی که مورد, Hameed توصیه می کند که افراد جشن پایان ماه رمضان در خانه های خود.

“در این روز نماز ارائه شده در صبح و مردم گرد هم می آیند برای ترکیب وعده های غذایی مختلف و فعالیت های اجتماعی,” او گفت:. “این سال ما ممکن است جشن در روز آخر, اما ما همچنان به نظارت است که در طول ماه رمضان.”

{ نیویورک رکورد روزانه را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ydr.com/subscribe. }

این احمدیه جامعه مسلمان است که در ارتباط مستمر با اعضای خود را به اطمینان حاصل شود که همه چیز به خوبی برای آنها در طول این زمان.

“ما در حال رسیدن به اعضای ما از طریق تلفن به طور منظم به مطمئن شوید که آنها را سالم و امن” حمید گفت. “ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال پاسخ دادن به هر سوال آنها.”

فقط به این دلیل وجود ندارد هر فعالیت های منظم و یا موعظه برگزار شد در مساجد و مشارکت همچنان ادامه دارد.

“ما هنوز هم می تواند بخشی از این بزرگتر مسلمان با ایمان در حالی که ما در خانه ما” حمید گفت.

این احمدیه جامعه مسلمان خود کانال های ماهواره ای که در آن تمام فعالیت های مذهبی و برنامه نویسی است که در حال اجرا 24/7.

حمید به طور مداوم مطالعه و پژوهش برای دیدن اگر وجود دارد خواهد بود یک امکان است که می توانید آنها را جمع آوری با هم در گروه در ماه رمضان.

“ما با استفاده از اطلاعات علمی برای تصمیم گیری اگر ما با هم می آیند در طول این زمان,” او گفت:. “ما در حال رفتن به آن را انجام دهد به خاطر انجام آن اگر آن را به خطر اندازد سلامت ما و شهروندان ما.

کوین مور است که در زندگی ورزشی خبرنگار نیویورک رکورد روزانه که در آن او غواصی به ضرب و شتم پیدا کردن داستان است که یک معنای عمیق تر از ورزش خود را. او را می توان در رسید [email protected], 717-309-4814 و یا در توییتر @kevmoore93.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>