Coronavirus: اگر مراکز بازگشایی خواهد شد و خریداران می آیند و فروشگاه ها هنوز هم وجود دارد ؟

Coronavirus همه گیر شده بازیگران پال در سراسر کشور به مراکز خرید.

نگرانی از گسترش COVID-19 به طور موقت بسته درهای خود را به عنوان تلاش در جای خود قرار گرفتند به کاهش جمعیت و اجرا اجتماعی فاصله. خریداران تحت دولت سفارشات در خانه مانده و دور از مرکز.

کارشناسان پیش بینی است که زمانی که این مراکز را بازگشایی آنها را متفاوت تر از قبل: بیشتر جای خالی اجتماعی فاصله و مصرف کنندگان با تازه کشف عادات خرید.

“این یک ضربه ویرانگر به مرکز خرید صنعت و قطعا وجود دارد هر تعداد از مراکز است که احتمالا تا پایان بسته بودن در سال آینده گفت: Paco Underhill, خرده فروشی, کارشناس و مدیر اجرایی Envirosell یک بازار و تحقیقات شرکت در شهر نیویورک است. “من فکر می کنم همه مراکز خرید در حال رفتن به دیدن جای خالی در آنها است.”

Coronavirus NJ: Monmouth, اقیانوس مراکز در حال حاضر در حال تغییر است. می تواند به آنها برای زنده ماندن یک بیماری همه گیر?

Coronavirus NJ: خرده فروشی در حال حاضر در حال مبارزه. در اینجا چگونه خرید است که انتظار می رود به تغییر زمانی که مراکز بازگشایی

بزرگ و مراکز خرید منطقه ای در مبارزه بودند قبل از همه گیر انباشت اشیاء بدست آمده. آنها تحت فشار بودند از مشتریان خرید آنلاین, تضعیف فروشگاه بزرگ لنگر تساوی مانند macy’s, J. C. Penney و سیرز و همچنین افزایش فروشگاههای جعبه بزرگ مانند هدف و مراکز خرید و مراکز خروجی.

بعضی از آنها تا به حال به بازسازی و دوباره اختراع خود را برای زنده ماندن با اضافه کردن غیر کسب و کار خرده فروشی از جمله مراکز تناسب اندام و پزشکی و استفاده و سرگرمی به مستاجر خود را مخلوط.

“ایده این است که ما باید این تجربه در بازار و که رفتن برای جذب مصرف کنندگان در, و هنگامی که مصرف کنندگان در بازار, سپس آنها را در فروشگاه در فروشگاه” گفت: Patrali Chatterjee, رئیس و استاد در بخش بازاریابی در دولت دانشگاه Feliciano مدرسه کسب و کار در نیوجرسی.

و خرده فروشان در حال تلاش بیش از حد. خرده فروشان ایالات متحده آمریکا اعلام کرد در حال حاضر 2,184 دائمی تعطیلی این سال بیشتر از آن اعلام شد قبل از همه گیر شروع شد و با توجه به تجزیه و تحلیل خرده فروشی شرکت Coresight پژوهش است.

دیگر خرده فروشان از جمله Neiman Marcus و Ascena خرده فروشی گروه شرکت مادر Ann Taylor و لین برایانت در پریشانی در حالی که آنها در انتظار فرصتی برای بازگشایی درهای خود را. رویترز گزارش کرده است که Neiman مارکوس است که در آستانه ورشکستگی است.

و مبارزه با خرده فروشان ممکن است به این معنی که آنها نمی توانند پرداخت اجاره به موجر اپراتور از بازار. “یکی از مشکلات است که مردم با داشتن فقط جمع آوری اجاره” Underhill گفت. “هیچ کس از خرید لباس در حال حاضر. هیچ کس را از رفتن به رستوران. هیچ کس را برای رفتن به سینما. این در حال رفتن به بسیار دشوار.”

بزرگترین سوال این است که حتی زمانی که دولت آرامش محدودیت چه خواهد شد خریداران انجام دهید ؟

“آیا شما با رفتن به خوشحالی رفتن به یک مرکز منطقه ای و قدم زدن در اطراف با یک ماسک پرسید:” James W. هیوز, یک اقتصاددان در دانشگاه راتگرز در نیوبرانزویک, N. J., “آیا شما با رفتن به بسیار مردد واقعا به افراد دیگر ؟ خواهد مراکز باید به فیلتر شما در … مانند آنها فیلتر شما را به یک سوپر مارکت؟”

نشانه ای از آنچه ممکن است شروع به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

Simon Property Group برنامه ای برای بازگشایی 49 خواص بین جمعه و شنبه در آلاسکا, آرکانزاس, گرجستان, ایندیانا, می سی سی پی, Missouri, Oklahoma, کارولینای جنوبی, تنسی و تگزاس این شرکت گفت: پس از یک سند به بیرون درز به رسانه ها.

هنگامی که خریداران بازگشت به خود را به صورت محلی متعلق به Simon Property Group بازار و یا خروجی آنها به احتمال زیاد خواهید پیدا کردن غذا دادگاه پیکربندی مجدد با کمتر صندلی, تقسیم, جدا کردن آنها و در دسترس تست دما از طریق مادون قرمز دماسنج به صورت رایگان.

پروتکل های دیگر شامل محدود کردن فروشگاه ساعت اجازه می دهد تا برای یک شب تمیز کردن مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی بالا touchpoint مناطق. همه خریداران را تشویق به پوشیدن ماسک یا صورت پوشش و اغلب شستشو و بهداشتی کردن دست خود ،

هیچ قابل استفاده مجدد سینی و ظروف و فنجان اجازه خواهد داشت در دادگاه های مواد غذایی. به طور منظم اطلاعیه ها ساخته خواهد شد بیش از سیستم های صوتی در هر یک از اموال به یادآوری خریداران برای حفظ فاصله ایمن از هر یک از دیگر.

اما همه فروشگاه ها بود که پشت این مراکز باز ؟ ایندیانا بر اساس ورا برادلی گفت: آن را بازگشایی فروشگاه خود را در بازار مد در کیستون در Indianapolis, باید, بازار باز در روز شنبه. میسی گفت: انتظار نمی رود که برای باز کردن تمام فروشگاه ها در یک بار.

“ما مشتاقانه منتظر بازگشایی فروشگاه های ما و استقبال از بازگشت همکاران و مشتریان این شرکت در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما برنامه ریزی برای بازگشایی, ما در حال نگاه کردن به تعدادی از عوامل از جمله دولت و دولت های محلی احکام.”

با توجه به آشفتگی موجود در صنعت و غیر قابل پیش بینی کسب و کار خرید اینترنتی از coronavirus بحران, تلاش برای پیش بینی چه می آید بعدی برای مراکز خرید در پی این بیماری همه گیر است که تقریبا غیر ممکن است گفت: Ted Potrikus مدیر عامل شرکت خرده فروشی شورای ایالت نیویورک است.

اما صاحبان و مدیران که پیدا کردن راه های خلاقانه برای کمک به مستاجران قطع خواهد شد به احتمال زیاد آنهایی که به ظاهر از خاکستر او گفت:. تا کنون تعداد انگشت شماری از مراکز در سراسر کشور باید علنا گفت که آنها نیاز به فروشگاه ها به ادامه پرداخت اجاره ،

مثلا Taubman مراکز که دارای high-end بازار در شرت هیلز در نیوجرسی توصیه مستاجران در ماه گذشته همه “خواهد بود و انتظار می رود برای دیدار با خود را اجاره تعهدات” با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز. اما این شرکت اضافه شده است که آن را در حال حاضر به “بحث به هر مستاجر خود را در مورد چالش های مربوطه و کمک به آنها در نمودار یک دوره مناسب برای آینده است.”

برای اموال صاحبان آن در مورد تعادل خود را تعهدات مالی به وام دهندگان در حالی که این مراکز را از دست ندهید بیش از حد بسیاری از مستاجران. یک مرکز که به نظر می رسد مانند آن مبارزه می تواند پرتاب کردن یک پرچم قرمز برای مشتریان و علت آنها را به هدایت روشن است.

“این همه در مورد ادراک. به عنوان بیشتر رو به جلو-رو به بخشی از اقتصاد خرده فروشی و مراکز خرید در حال رفتن به بسیار جالب تقاطع اقتصادی و اجتماعی بهبود” Potrikus گفت.

ارائه گزینه های سرگرمی را در خارج از خرده فروشی “می تواند چیزی است که کمک می کند تا آنها را آب و طوفان” گفت: Potrikus اگر چه هنوز مشخص نیست که چگونه مکانهای تفریحی را تابع پس از بازگشایی به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد هنوز هم در محل.

سرنوشت ایالات متحده آمریکا در سیراکیوز نیویورک بزرگترین بازار در دولت و یک مقصد برای مسافران از سراسر منطقه از جمله کانادا پر از منحصر به فرد مکانهای تفریحی و رستوران ها. Crossgates عوام در منطقه آلبانی به تازگی تحت عمل ارتقاء آن در سینما و ساخت یک هتل و آبگرم در اموال.

مرکز صاحبان نظر گرفتن مراحل مختلف برای مقابله با این بیماری همه گیر.

ماه گذشته Unibail-Rodamco-Westfield, یک اپراتور جهانی اجرا می شود که 36 مراکز از جمله وستفیلد باغ دولت پلازا در نیوجرسی, Westfield ساراسوتا در فلوریدا و در برخی از فرودگاه ها یکی از اولین شرکت های ارائه مستاجر از آن در ایالات متحده مراکز امداد از تاثیر COVID-19 در کسب و کار, WWD گزارش شده است. در نامه ای به مستاجران URW نوشت: “برای کمک به کاهش تاثیر اقتصادی COVID-19 اگر شما نیاز به تاخیر در پرداخت اجاره مارس/تکرار اتهامات شما ممکن است تا 90 روز” و یا از طریق ژوئیه 1.

برایان کینگستون مدیر اجرایی بروکفیلد ملک همکاران که دارای 122 مراکز و رسانه های خرده فروشی از جمله Neshaminy بازار در Bensalem, پنسیلوانیا گفت: شرکت خود را آماده برای یک رکود بازار.

“مشکل خرده فروشی عامل محیط زیست در حال حاضر منجر به تعداد زیادی از ورشکستگی در سال 2019,” کینگستون گفت: در مارس نامه ای به دارندگان واحد است. “در دراز مدت, با کیفیت بالا طبیعت, دارایی های ما و مکان نخست مراکز لذت بردن از به ما یک مزیت است و ما اجازه خواهد داد به بهبود می یابند. اما این بخش از کسب و کار ما بدون شک یک چالش برانگیز سال پیش رو است.”

PREIT این داد و ستد عمومی فیلادلفیا شرکت است که دارای مراکز از جمله کسانی که در چری هیل و وینلند نیوجرسی و همچنین ویللو گرو و Plymouth, جلسه, پنسیلوانیا, اعمال در ماه آوریل برای محرک تامین مالی از طریق فدرال مراقبت عمل را چک حفاظت از برنامه.

در اوایل ماه آوریل PREIT اعلام کرد که آن را به حال furloughed حدود 37 درصد از کارکنان خود را برای کاهش هزینه ها — حدود 41 نفر در آن شرکت و دیگری 62 کارکنان در خواص در سراسر کشور است. PREIT نمی تواند نظر رسیده است.

Coronavirus همه گیر نیز قرار داده سورتمه در طولانی تاخیر باز از یک پارک آبی و موج اول از فروشگاه ها در رویای آمریکایی از مرکز ساخته شده در نیوجرسی Meadowlands.

در حال حاضر معلوم نیست چه آینده نگه می دارد برای $5 میلیارد دلار سرگرمی و پیچیده خرده فروشی تحت توسعه توسط سه پنج گروه صاحبان دو تا از بزرگترین مراکز خرید در آمریکای شمالی بازار آمریکا در بلومینگتون, مینه سوتا, و, West Edmonton Mall در کانادا. توسعه نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“سه گانه و پنج سالم است کافی است که اگر آنها می خواهند برای باز کردن رویای آمریکایی آنها احتمالا می تواند. بنابراین سوال این است: آیا آنها می خواهم ؟ ” گفت: Jan راجرز Kniffen ملی خرده فروشی مشاور. “من نمی دانم. آنها فقط ممکن است تاخیر باز انتظار برای یک محیط جذاب و یا آنها ممکن است انتخاب به جلو بروید آن را باز کنید و به تدریج اضافه کردن در فروشگاه آنها می توانند. آنها مرتب کردن بر اساس از باز کردن به تدریج به هر حال.”

کمک: USA TODAY, New York State تیم مصرف کننده امور خبرنگار سارا Taddeo تحریریه ماریو Marroquin مجله, اخبار, تحریریه ژان Rimbach از NorthJersey.com و رکورد Hackensack تحریریه جیمز McGuinnis از Bucks County پیک بار و تحریریه جیانلوکا d’elia از Burlington County بار.

David P. ویلیس: dwillis@gannettnj.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im