Coronavirus: بایدن تهمت دوباره تعریف Pa. سیاست در همه گیر

پنسیلوانیا ریاست جمهوری اولیه قرار بود شنبه گذشته برگزار شد.

اما این تاریخ همراه با انتخابات ارتباط اتحادش را تغییر طول شیوع کروناویروس.

“مبارزات سیاسی را واقعا تحت فشار قرار دادند شده است بر روی پشت رایتر گفت:” تری مدونا ناظر انتخابات و تحلیلگر سیاسی در فرانکلین & مارشال ،

مرگبار coronavirus است بیمار از 1 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده و کشته شدن بیش از 58,000. که شامل بیش از 43,000 موارد مثبت COVID-19 و 1,700 مرگ و میر در پنسیلوانیا است.

‘می توانید هر یک از آنها را برای اعطا’: دیدار با کلید رای دهندگان که می تواند تصمیم می گیرید اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را مجددا انتخاب

2020 انتخابات ریاست جمهوری: چرا Pa. است حیاتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن و یا هر کس دیگری که امید به پیروزی

هنوز در حال مبارزه از طریق تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه, سفارشات, پنسیلوانیا بیش از 1.5 میلیون نفر از کار و چهارم-بالاترین نرخ بیکاری در کشور, با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار. مشترک المنافع کاهش نرخ بیکاری که در 6 درصد تا پایان ماه مارس با توجه به آخرین آمار در دسترس است.

متحده با افزایش نرخ بیکاری از پنسیلوانیا شامل لوئیزیانا در 6.9 درصد نوادا در 6.3 درصد و, West Virginia در 6.1 درصد است.

نرخ بیکاری انتظار می رود که برای صعود بالاتر در مارس بالغ, راه اندازی یک انتخابات سال مرحله نهایی مسابقات بیش از اقتصاد و بهداشت عمومی.

COVID-19: به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش Pa. خانه های پرستاری کمتر ایالتی و فدرال نظارت

همه گیر پلت فرم

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری بوده است به مبارزه برای روح “آمریکا” قبل از coronavirus رسیده متحده سواحل.

تا زمانی که کسانی که اولین موارد گزارش شده در اواخر زمستان شاخص های اقتصادی شد و در رکورد و سلامت تنها بحث شد در مورد چگونگی اصلاحات Obamacare.

بایدن نقاشی خود را به عنوان نامزد با همدلی و ادب, نقشه کشی تضاد به وقت جمهوری خواه رئیس جمهور Donald J. Trump را عجول و بی پروا توییتهایی و توهین.

اما مرگبار coronavirus داده بایدن کمپین زندگی جدید است. آن winnowed خود را در این زمینه از رقبای خود را با سخت ترین رقیب سناتور. برنی ساندرز ترک نژاد در 8 آوریل. و بایدن در حال حاضر گسترش یافته پلت فرم است که از آن برای به چالش کشیدن رئیس جمهور. او می تواند انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس و همچنین کمپین یک اقتصاد بهتر.

Pa. رای دهندگان روند: جمهوری خواهان تعویض احزاب در قابل اعتماد قرمز, استان ها و بیشتر

پنسیلوانیا است که نه تنها یکی از کشورهای با بالاترین نرخ بیکاری همچنین دارای یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت. با بیش از 43 ، 000 موارد مثبت که از روز شنبه به روز رسانی آن سرزمین خود را در این شش ایالت در آمریکا با بیشترین COVID-19 موارد:

  • نیویورک: 298,004
  • نیوجرسی: 111,188
  • ماساچوست: 56,462
  • ایلینوی: 45,883
  • کالیفرنیا: 45,157
  • پنسیلوانیا: 43,155

بایدن کار کرده است برای ارتباط با اتحادیه کارگران در پنسیلوانیا و میشیگان است که به تازگی گزارش 1.4 میلیون مدعیان بیکاری. هر دو به میدان نبرد آمده است که روشن از آبی به قرمز به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 با تشکر به بالا جمعیت یقه آبی کارگران است.

بیشتر: جو بایدن می گوید او می تواند برنده بیش از طبقه کارگر رای دهندگان در بهبهان. در اینجا چیزی است که رای دهندگان می گویند

در طول یک چت تصویری در اوایل این ماه با Pennsylvania AFL-CIO بایدن گفت دولت او خواهد بود “در کنار” کارگران و اتحادیه های کارگری در تلاش برای به دست آوردن کارگران خود را محافظ دنده و پرداخت مرخصی استعلاجی در طول شیوع کروناویروس. او گفت که او خواهد ساخت ملی روابط کار هیئت مدیره است که آن را آسان تر برای کارگران به داشتن اتحادیه و ببرند.

همه گیر گذاشته لخت اقتصادی کشور بی عدالتی بایدن گفت آمریکا نمی تواند بازگشت به “ناعادلانه و نابرابر اقتصاد که انباشته در برابر کارگران آمریکایی.” دولت او خواهد افزایش دستمزد و دسترسی به پرداخت اضافه کاری را سرمایه گذاری در زیرساخت ها و آموزش های شغلی و ایجاد یک مراقبت های بهداشتی جهانی برنامه است که اجازه می دهد تا اتحادیه کارگران خود را بیمه های موجود اگر آنها می خواهند.

“ما در حال آزمایش هرگز مانند قبل — منظور من هرگز مانند قبل — اما من می دانم که ما در حال رفتن به آمده از طریق آن می شود.” “مردم آمریکا باید همیشه چراغ این کشور و به رهبری این کشور تمام راه را از طریق هر بحران داشته ایم. مردم عادی فرصت داده قادر به انجام کارهای فوق العاده ای.”

در علاوه بر این به اتحادیه کارگران بایدن همچنین با تمرکز بر یکی دیگر از کلید رای گیری در پنسیلوانیا — زنان است. نامزد در روز سه شنبه برگزار Facebook تاون هال با سال 2016 نامزد دموکرات هیلاری کلینتون, بحث در مورد چگونه COVID-19 شد تأثیر زنان است.

بیش از 60 درصد از مدعیان در طول همه گیر شده اند ظ توسط زنان با توجه به فدرال آمار نیروی کار.

کلینتون در سالن شهر به طور رسمی تایید بایدن و تهمت که به شکست چهار سال پیش.

“فکر می کنم آنچه در آن معنی خواهد بود اگر ما تا به حال یک رئیس جمهور واقعی نه فقط کسی که نقش یک در تلویزیون,” او گفت:. “جو بایدن آماده کرده است و برای این لحظه تمام زندگی خود را.”

کلینتون به نفع نامزدی حزب دموکرات گفت: “همه گیر “یک لحظه که در آن ما نیاز به یک رهبر و یک رئیس جمهور مانند جو بایدن.”

براد Parscale تهمت را مدیر کمپین به سرعت شات در یک بیانیه است.

“وجود دارد هیچ غلظت بیشتر از دموکرات از استقرار جو بایدن و هیلاری کلینتون با هم,” او گفت:. “هر دو حمل بار از چند دهه در سی باتلاق و هر دو schemed برای حفظ Dem نامزدی از برنی ساندرز. رئیس جمهور تهمت و ضرب و شتم او یک بار و در حال حاضر او را ضرب و شتم او را انتخاب نامزد.”

هر دو کمپین دانستن نقش زنان بازی در سال 2020 انتخابات.

کلینتون به راحتی برنده حومه فیلادلفیا در سال 2016 — ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 190,000 آرا در شهرستانهای اطراف شهر — با تشکر در بخش های بزرگ به کالج تحصیل زنان از جمله برخی از جمهوری خواهان که رد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنها همچنین یک دلیل بزرگ (همراه با دادگاه دستور جدید منطقه خطوط) که دموکرات ها قادر به تلنگر دو کنگره مناطق در منطقه — هر دو برنده توسط زنان در سال 2018 مدونا گفت.

او انتظار دارد این روند را ادامه دهد در سال 2020 است.

به دادگاه بیشتر زنان رای بایدن متعهد به داشتن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا و معاون رئیس جمهور.

“اگر من رئیس جمهور منتخب من در کابینه دولت من خواهد شد شبیه به این کشور و من متعهد است که من در واقع تعیین یک انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور” جو بایدن گفت: در بحث مارس. “تعدادی از زنانی که واجد شرایط به رئیس جمهور فردا.”

مزایا و چالش ها

اگر انتخابات برگزار شده بود در پنسیلوانیا شنبه بایدن را به دست آورد با توجه به نظرسنجی های اخیر. بایدن یک 7-نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در Real Clear Politics نظرسنجی به طور متوسط.

های اخیر نظرسنجی فاکس نیوز نشان داد بایدن با 8 نقطه مزیت پیشرو تهمت 50 درصد به 40 درصد در پنسیلوانیا است.

بیشتر: فاکس نیوز نظرسنجی: گرگ بایدن بالاتر تصویب از مغلوب ساختن پیشی جستن در بهبهان. در طول coronavirus

همین نظرسنجی نشان می دهد حدود 60 درصد از ثبت نام رای دهندگان پنسیلوانیا فکر تهمت بود بیش از حد آهسته به عمل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما بایدن بود پیشی مغلوب ساختن پیشی جستن در پنسیلوانیا قبل از coronavirus رسیده از ایالات متحده آمریکا

یک فرانکلین & مارشال, کالج, نظرسنجی در Jan. 30 نشان داد بایدن با 7 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ساکنان نیوکاسل می دانید جو” گفت: به عنوان نمونه ، اد Rendell بود که صندلی کمیته ملی حزب دموکرات از سال 1999 تا 2001.

بایدن که در اسکرانتون و خدمت همسایه دلاور در آمریکا شده است لقب “پنسیلوانیا سوم سناتور” چرا که او به خوبی شناخته شده و دوست خوبی در کشورهای مشترک المنافع.

بیشتر: بعد از سه شنبه, Pa. s’سوم سناتور’ جو بایدن به نظر می رسد به نفع دولت خانه اولیه

“او مصمم است و سخت درست مثل ما” Rendell گفت. “او دعوا برای پنسیلوانیا خانواده های طبقه متوسط ما معلمان و اعضای اتحادیه. این است که هنوز یک اتحادیه دولت است.”

این ویروس را مجبور بایدن برای ارتباط با رای دهندگان از دفتر خانه به جای طناب-خط handshakes و خرده فروشی و با سیاست او استفاده می شود. این نقطه در مبارزات بایدن می شود پوشیدن عینک آفتابی هوانورد و مبارزه در سراسر کشور است. اما همه گیر است و کنار او و قفسه زمینه همان باقی می ماند در هر روز است.

به عنوان بایدن می یابد راه های جدید برای رسیدن به رای دهندگان او را نیز در مواجهه با چالش های جدید است.

سابق سنا کارمند تارا Reade است متهم بایدن از تجاوز جنسی است که مبارزات انتخاباتی خود را رد کرده است.

“او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این کاملا نشد” معاون مدیر کمپین و مدیر ارتباطات کیت Bedingfield در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس.

بیشتر: کارمند سابق تارا Reade می گوید جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993. در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

هنر بعد از باز گشت

در پنسیلوانیا هتل سالن اوایل سال جاری مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا قائم مقام راه اندازی گشت برای محاصره دولت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در فوریه. 5 وارد به تشویق جمعیت در هتل رادیسون در کمپ تپه کوچک حومه هریسبورگ.

پنس و حامیان در زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد شده بود جشن رئیس جمهور را استیضاح تبرئه در سنا است.

زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن: در پنسیلوانیا این کلید رای گیری بلوک دارای کلیدی برای پیروزی

بیشتر: در بسته بندی هرشی تجمع و رو استیضاح تهمت می گوید او را برنده انتخابات مجدد در سال 2020

که تبرئه یک روز پس از دولت از آدرس اتحادیه هنگامی که تهمت تبلیغ خود رهبری “بزرگ به آمریکا باز گشت.”

در حال حاضر یک بیماری همه گیر است که بیمار بیش از یک میلیون نفر کشته و آمریکایی ها بیشتر از چند جنگ و بیکاری اعداد نزدیک شدن به کسانی که از افسردگی و تهمت است که به دنبال یکی دیگر از باز گشت.

“رئیس جمهور تهمت احداث بزرگترین داغترین اقتصاد نوین تاریخچه و او آن را انجام دهد برای بار دوم گفت:” کری وزیر Kayleigh McEnany.

و او را اگر او می خواهد برای برنده شدن زنگ کمربند متحده مدونا گفت.

“اقتصاد در طول تاریخ آمریکا است که به احتمال زیاد بیشتر از هر چیز دیگری تصمیم می گیرید اگر یک رئیس جمهور می شود و دوره دوم یا نمی,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اسکرانتون: يکشنبه coronavirus, توهین, اقتصاد, مقررات و بیشتر

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی منتشر شده دستورالعمل های خود را برای باز کردن امریکا دوباره برنامه ریزی کنید. او گفت که او انتظار دارد اقتصاد را به دوباره بجای اول برگشتن در ماه پس از اقامت در خانه سفارشات برداشته شده توسط متحده هر چند برخی از اقتصاددانان می گویند آن می تواند سال ها طول بکشد.

رئیس جمهور نبوده است قادر به مبارزات انتخاباتی و برگزاری معمول خود تظاهرات به دلیل شیوع کروناویروس اما او ادامه داد: برای رسیدن به رای دهندگان خود را از طریق حساب توییتر و روزانه جلسات مطبوعاتی. در طول جلسات او داده است تا خود را به عنوان “یک جنگ به رئیس جمهور” و ستایش از کار دولت در مبارزه با “نامرئی دشمن.”

“ما انجام داده ایم یک جهنم از یک شغل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه اخیر.

نظرسنجی نشان داده است حدود 60 درصد از رای دهندگان پنسیلوانیا گفت: رئیس جمهور بیش از حد آهسته به عمل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما این کمپین پیام ادامه داده می شود که برنده شده است برنده جنگ علیه coronavirus.

این پیام به اشتراک گذاشته شده از طریق یک همه-مجازی تلاش در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. این کمپین های رسانه های اجتماعی ویدئوها دریافت حدود 300 میلیون انداز با یک شبانه نمایش اخبار به صورت آنلاین نقشه کشی حدود 66 میلیون نمایش از پنج شنبه, Parscale گفت.

پس از مصرف این کمپین کاملا مجازی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین امضا کرده است و 20 میلیون رای دهنده تماس 300,000 جدید داوطلبان و فعال از 1 میلیون داوطلب با توجه به مبارزات انتخاباتی سخنگوی ارین پررین.

مغلوب ساختن پیشی جستن در Hershey Pa.: هواداران می گویند استیضاح یک شم شوخی ننگ به ملت

اما تهمت بزرگترین ارتباط با رای دهندگان شده است در طول coronavirus جلسات. جلسات گذشته 1 تا 2 ساعت و او تقریبا همیشه طول می کشد سوال از رسانه ها.

پیام خود را هر چند در نظر گرفته شده است برای رای دهندگان آمریکایی.

“ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “و ما قصد داریم دوباره آن را ساخت.”

آب نبات Woodall است که یک خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را می توان در 717-480-1783 و یا در توییتر @candynotcandace.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im