شرکت تنظیم بهار آواز خواندن طرح را منعکس پردیس زندگی پس از همه گیر

شرکت طرح در بهار آواز 2020 به احتمال زیاد در یک زوم تماس و نه در مقابل رویس هال. این گروه از 12 دانش آموزان ان

توسط ATROTICNEWS در 8 خرداد 1399

شرکت طرح در بهار آواز 2020 به احتمال زیاد در یک زوم تماس و نه در مقابل رویس هال.

این گروه از 12 دانش آموزان انجام کمدی طرح هر بهار سالانه بخوان. با این حال در سال جاری مجازی پلت فرم است آنها را مجبور به دوباره شروع به نوشتن مراحل انجام طرح است که نیازی به فرد کرده است. دانش آموز, انجمن فارغ التحصیلان شرکت مدیران کتی بایرن یک سال چهارم زبان انگلیسی و کتی وانگ سال دوم ارتباطی دانشجویی گفت: آنها می خواستند به نیشگون گرفتن و کشیدن اسکریپت برای حذف بزرگی تنظیمات عمومی و حوادث است که معمولا رخ می دهد در محوطه دانشگاه از طرح امتیاز. بایرن گفت: تمام تغییرات خود شده اند در تلاش برای احترام دولت جدید از جهان است.

"اگر چه ما گفت: هر کس به عقب نگاه در (این) پیر طرح و ببینید چه چیزی می تواند فیلم برداری به طور جداگانه و یا هنوز هم می تواند کار را برای وضعیت حال حاضر بسیاری از کار ما انجام داده بود قبل از اینکه نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد چرا که آن را الزاما مربوط به یا نزاکت به استفاده از برای ما در حال حاضر وضعیت" بایرن گفت.

به جای قبلی خود برنامه وانگ گفت که آنها تصمیم به دانش آموزان جدید ایجاد کنید و اسکریپت ها در وقت آزاد خود را و بحث در مورد آنها در طول کنفرانس تلفنی. یکی از تنظیمات آنها تا به حال به از دست دادن واکنش فوری از این گروه زمانی که آنها زمین, ایده, او گفت:. هنگامی که طوفان مغزی در فرد دانش آموزان قادر به صحبت در یک بار و درک هر یک از دیگر پیشنهادات و نظرات خود را حق دور. از طریق بزرگنمایی آنها تا به حال برای تبدیل شدن به بیشتر بیمار به آنها بی صدا خود را به شنیدن اسکریپت ها و ارائه بازخورد یکی پس از دیگری وانگ گفت.

بازگشت شرکت های عضو جیک Garberg یک چهارم زبان انگلیسی سال دانشجویی گفت: مبارزه اصلی برای این تیم بود که مورد استفاده قرار گرفتن به کار به طور مستقل و جداگانه.

"مردم در عجیب و غریب وضعیت روانی چند هفته اول" Garberg گفت. "ما تا به حال برای درک بهتر ایده در مورد چه نوع از محتوای ما می خواستیم برای ایجاد و چگونه می توان آن محتوا امکان پذیر است."

اما Garberg گفت: اولین روز از فیلمبرداری ثابت می شود امیدوار کننده برای این گروه است. دانشجویان فیلم برداری از یک طرح به طور کامل در زوم با کمک از گزینه ضبط است که همراه با نرم افزار. Garberg گفت: این احساس عجیب و غریب به عمل جعلی زوم تماس بگیرید زمانی که آن را یک وسیله ارتباطی برای بازیگران. در همان زمان تجربه مستحکم که ممکن بود به فیلم طرح حتی وقتی که همه از لحاظ فیزیکی از هم جدا Garberg گفت.

دیجیتال رسانه مانند زوم مانند FaceTime و Instagram زندگی می کنند کمک خواهد کرد که شرکت مربوط به مخاطبان بسیاری در این سال به عنوان این است که چگونه بسیاری از دانش آموزان در حال برقراری ارتباط از خانه Garberg گفت.

و شرکت هدف همان باقی می ماند -- به ارائه تفسیر کمدی و امداد دانشجویی را تجربه در طول سال تحصیلی گذشته وانگ گفت. اما بایرن گفت: آنها می خواهند مخاطب را به دور یک حس ارتباط از طرح های خود را به عنوان عدم رویدادهای اجتماعی ممکن است دانش آموزان احساس جدا شده است. در این طرح سعی خواهد کرد که مربوط به تنظیمات دانش آموزان داشته اند را به عنوان کالج, زندگی دگرگون آنلاین, بایرن گفت.

"این می خندد می تواند به اشتراک گذاشته شده توسط دانش آموزان همه در خانه های خود به صورت جداگانه, اما همه آنها, مشاهده کردن و خندیدن با هم می دهد که مردم در این ارتباط احساس" بایرن گفت. "اگر آنها در حال تماشای و آنها پیام کوتاه دوستان خود را ... دانش آموزان به ارمغان آورد با هم در یک پلت فرم متقابل در مورد UCLA که آنها ممکن است احساس کنند لازم نیست در حال حاضر."

اگر چه خبر از بهار آواز خواندن در حال حرکت آنلاین ناامید کننده بود, بایرن گفت: این اولین بار است که شرکت تا به حال به چنین تغییر ناگهانی که الهام بخش آنها برای تغییر طرز فکر خود را. در حالی که آنها اذعان دارند که دانش آموزان مجبور به تنظیم به هنجارهای زندگی دانشگاهی Garberg گفت: آنها می خواهند برای پیدا کردن راه هایی برای ارائه تفسیر کمدی در وضعیت فعلی همه در حالی که احترام و حساس به کسانی که به تماشای.

"بزرگترین چالش برای من است که قادر به کراوات آن را به عقب به UCLA تجربه به طور خاص چرا که همه ما احساس می کنید بسیار از قطع پردیس در حال حاضر" Garberg گفت. "اگر چه آن را یک چالش من فکر می کنم این چیزی است که مهم است. این چیزی است که ما باید انجام دهید برای این همه احساس ما در حال رفتن را از طریق همان چیزی که هستیم."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن