جامعه افزایش می یابد به بیان حمایت و نوستالژی برای استن دونات پس از بسته شدن

برای 55 سال استن دونات بود در قلب Westwood Village, تامین آسایش و خاطرات به نسل از دانش آموزان و ساکنان که زندگی در محله.

برخی از کشف استقرار در نهایی آن روز در حالی که دیگران تا به حال آباد مغازه برای سال.

Aditya Pimplaskar شده بود بازدید استن دونات پس از او در سال اول. پس از شنیدن آن بسته مارس 9, او گفت که او احساس بخشی از هسته Westwood Village از دست داده بود.

“آن را به خورد برای دیدن هیچ کس گرفتن نان شیرینی است که از گوشه و یا قادر به راه رفتن و بوی آنها گفت:” Pimplaskar یک سوم سال های محاسباتی و سیستم های زیست شناسی ، “من می دانم من قصد دارم به دست که کره بادام زمینی (doughnut) زیادی است.”

استن برمن به طور دائم خود را بسته 55 ساله دونات استقرار میان coronavirus همه گیر و در نتیجه “امن تر در صفحه” سفارشات.

واقع در قلب این روستا فقط در مقابل تاریخی ریجنسی ایجاد کرد تئاتر استن دونات شد نمادین در این منطقه است.

Pimplaskar گفت که او رفت و برگشت به استن دونات چندین بار در طول سال دوم و سوم به معرفی دوستان خود به این فروشگاه فقط به عنوان دوست خود را پس از معرفی او. استن دونات بود که ریشه بخشی از UCLA دانشجویی, فرهنگ, او گفت:.

“هر کالج, خود, دانشجو, فرهنگ و چیزهایی که دانش آموزان تجربه” Pimplaskar گفت. “من فکر می کنم که بزرگترین چیزی که برای من دانستن است که من تا به حال آباد فروشگاه doughnut.”

یوسف راسل خزانه دار نورث وست وود محله شورا و سال سوم رشته علوم کامپیوتر و علوم سیاسی گفت که او و بسیاری از اعضای UCLA جامعه نا امید شد به شنیدن استن دونات بسته شده بود.

“من فکر می کنم که نه تنها تعداد زیادی از هر دو مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی خاطرات رفتن وجود دارد با دوستان خود اما من می دانم که بسیاری از فارغ التحصیلان را به عنوان” راسل گفت. “بسیاری از فارغ التحصیلان و دانش آموزان هر دو که من صحبت کردم و همچنین دانشکده بسیار نا امید بودند به شنیدن این که آنها بسته شده بود.”

جاش Trifunovic, مالک, از کون میخانه و یک فارغ التحصیل که فارغ التحصیل شد و در سال 2003 گفت: زیبایی شناسی از استن پیراشکی به حال تغییر نکرده است پس او خود را به اتمام دوره کارشناسی آموزش و پرورش است. او احساس قوام ساخته شده استقرار خاص است.

“حتی به عنوان همه چیز تغییر کرده در اطراف (استن دونات) آن را قادر به باقی می ماند در میان این همه نوآوری به دلیل آن را به حال خود احساس کلاسیک به آن گفت:” Trifunovic, که همچنین یک عضو NWWNC.

در طول زمان خود را در UCLA دانشجویان دیدار خواهد کرد تا در استن پیراشکی به عنوان یک نقطه شروع برای شب خود را به گردش Trifunovic گفت.

“(استن دونات) بسیار مرکزی, بنابراین اگر شما در استن شما واقعا می تواند به هر نقطه در روستای” Trifunovic گفت. “هر مسیر رفت و به بخش های مختلف ایجاد کرد.

پل میلر که فارغ التحصیل از دانشگاه UCLA در سال 1989 و هم اتاقی خود را گاهی اوقات به استن دونات در نیمه شب هنگامی که فروشگاه مورد به روز خواهد فروش ده دونات برای $1 یا 2 دلار.

“اگر وجود دارد یک برتر فیلم در فاکس یا Bruin من هم اتاقی و من می توانید ده دونات خوردن یک زن و شوهر و سپس آنها را به مردم در خط” میلر گفت. “هر کس می خواهد در یک خلق و خوی بزرگ و آن را فقط به نوع اضافه شده به این نوع از جو است.”

در طول میلر زمان در UCLA استن دونات شد یک منبع غذایی به راحتی و در یک محل که در آن دانش آموزان ممکن است در اجرا به فارغ التحصیلان که آمد به بازدید.

پل Kurek یک دانشجوی کارشناسی ارشد در گروه ژرمنی زبان گفت به اعتقاد او ایجاد شد مهم به فرهنگ به دلیل هویت محلی و قیمت مقرون به صرفه.

“(استن) همیشه ارزان و … در داخل بودجه خود را و آن را سمت راست وجود دارد در مرکز (از Westwood Village),” Kurek گفت:

استن دونات بود یاد کسب و کار نه فقط در وستوود ایجاد کرد بلکه در لس آنجلس گفت: Andrew Thomas, مدیر اجرایی Westwood Village بهبود انجمن.

از دست دادن استن دونات را دشوار است به درک توماس گفت.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از کسب و کار مانند استن در لس آنجلس و آنها را به راحتی جایگزین با یک ضربه” توماس گفت.

استن پیراشکی به طول انجامید 55 سال در لس آنجلس محیط دوستانه نیست برای کسب و کارهای کوچک, توماس گفت. آن را به طور مداوم در رقابت برای مشتریان با کسب و کارهای دیگر و در مواجهه با افزایش هزینه هایی مانند اجاره و کارمند حقوق او اضافه شده است.

“این اغلب قدردانی فقط آنچه که ما کسب و کار را به انجام به موفقیت” توماس گفت. “به (برمن) و اعتبار او در بر داشت یک راه برای داشتن یک کسب و کار موفق برای دهه ها در لس آنجلس است.”

بلند مدت مشتریان گفت: آنها دوست دوستانه فضای کوچک mom-and-pop فروشگاه doughnut.

Pimplaskar گفت: او همیشه دوست داشت در بازدید از محله های کوچک فروشگاه. او قدردانی استن برای تنوع آن از doughnut ارائه شده – به طور خاص شکلات کره بادام زمینی, شیرینی بی شیرینی.

“بزرگترین چیزی که برای من بود رفتن در آن وجود دارد و دانستن است که آن را سریع و بسیار مقرون به صرفه و بسیار گزینه خوبی برای دسر” Pimplaskar گفت.

Kifishia Hitachi رستوران شعله های گوشتی مشترک همان فضا با استن دونات گذشته هفت تا هشت سال است. او متوجه برمن مراقبت عمیقا در مورد کارکنان خود و مشتریان.

“همیشه وجود داشته باشد که مردم می آیند و با آنها صحبت کنید و آن را (تا به حال) یک محله بسیار احساس می کنید زمانی که او در اطراف” Hitachi گفت. “این بسیار کوچک محلی محل که در آن مردم می آیند و قطع.”

Kurek نمی شروع به بازدید از استن دونات تا همین اواخر, اگر چه او می دانست که در مورد فروشگاه زیرا او frequents شعله های گوشتی. او شروع به خرید مواد غذایی وجود دارد به تازگی به عنوان یک نشان می دهد پشتیبانی می کند.

“کسانی که کسب و کارهای کوچک هستند که ارزان و خوب-قیمت مناسب آنها واقعا مهم است” Kurek گفت. “متاسفانه در حال حاضر همه آنها در حال سقوط هستند چرا که آنها بخشی از یک ساختار شرکت و به طوری که آنها لازم نیست که همان حمایت مالی شبکه و محو شدن آنها دور, راست, در حال حاضر هنگامی که ما در واقع به آنها نیاز دارید بیشتر.”

زمانی که یک کسب و کار بسته کردن در وست وود توماس به طور معمول دریافت یک یا دو از نظر عمومی در مورد بسته شدن. هنگامی که استن دونات بسته توماس گفت که او شنیده از مردم بیش از پس از هر کسب و کار بسته ترکیب شده است.

“من شنیده ام برخی از صاحبان املاک است که می گویند اگر (برمن) می خواهد به آن را دارد و مکان های دیگر او می تواند حرکت نه فقط در وستوود اما در جاهای دیگر در لس آنجلس بیش از حد” توماس گفت.

Hitachi گفت: در نور از دست دادن Sepi و استن دونات او امیدوار به دیدن این میراث از وستوود رستوران حفظ, برای حفظ محله هویت است.

توماس گفت: کسب و کار چشم انداز همیشه در حال تغییر است و او امیدوار است یکی دیگر از کسب و کار قادر خواهد بود برای آمدن به وستوود ایجاد کرد و ماندن برای مدت زمان طولانی مانند استن دونات بود.

“ما نفرت را به از دست دادن استن; من آرزو می کنم او می تواند باقی بماند برای یکی دیگر از 50 به علاوه, اما او نه” توماس گفت. “من امیدوارم که ما می توانیم کسب و کارهای دیگر که در قطع 50 سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im