ستون از قرنطینه: تنش ها و کرنش های مجازی اجتماعی در طول همه گیر

Coronavirus همه گیر به شدت طرح میتوانست به زندگی در بسیاری از راه های پیش بینی نشده. در UCLA جامعه ما است قابل ملاحظه ای ایران توسط شبیه احساس از دست دادن و سردرگمی و نگرانی بلکه توسط نور امید و چشم انداز است که این بیماری همه گیر آورده به خط مقدم. در “ستون از قرنطینه” Daily Bruin کارکنان و جامعه ارسالی برجسته داستان های شخصی که علامت این بی سابقه لحظه. اگر شما یک قرنطینه داستان برای گفتن, شما می توانید آن را از اینجا و یا ایمیل [email protected]

(Andrea Grigsby/Illustrations Director)
(Andrea <url>/تصاویر مدیر)

هنگامی که من سمت چپ پردیس در مارس 12, من خداحافظی به دوستان من با یک آغوش و یک لبخند نه بیش از حد نگران این فاصله که به زودی خواهد بود بین ما.

من فکر کردم چند هفته خواهد بود هیچ چیز و حتی اگر آن را به طول انجامید و من همیشه FaceTime.

فلش رو به جلو نزدیک به هفت هفته و متوجه شدم که چقدر اشتباه من بود. من اولیه تعامل اجتماعی است روشن از شبانه شام در Bruin صفحه به صورت هفتگی زوم تماس با دوستان من است. من از ساعت تماشای سخنرانی در لپ تاپ من به ساعت صحبت کردن به یک صفحه نمایش. من سعی می کنم به rekindle احساس بودن در یک تنگ کلاسیک سه گانه از طریق یک سری از جلسات آنلاین – و آن را ذهنی خسته کننده است.

مجازی تعاملات مالیات. این آسان نیست برای اکثر اجتماعی قطعات از روز خود را به صرف در رختخواب و یا در میز کار خود را. تماس های ویدئویی نیاز به افزایش تمرکز و باعث hyperawareness از خودتان با توجه به آموزش و توسعه در محل کار کارشناس Gianpiero Petriglieri در یک مصاحبه بی بی سی. چیدن در بدن نشانه های آنلاین است که بسیار سخت تر از فرد زبان بدن و ما واقعا آگاه چگونه مهم این ظریف, نشانه های غیرکلامی هستند و به ما ارتباطی با توجه به مطالعه منتشر شده در نشریه بین المللی علوم انسانی-مطالعات کامپیوتر.

سکوت بلندتر در دوربین – و ما آگاه تر و ناراحت کننده تر از زمانی که حتی چند ثانیه از آن.

من نشسته ام در برک آوت اتاق که در آن هیچ کس یک کلمه گفت: برای 10 دقیقه که من دست و پنجه نرم کردن با مواد پیچیده به تنهایی. نسبت به همکاری من تجربه سنتی, بحث, بخش, آن را آسان به قبول این واقعیت جدید.

حتی در اجتماعی تماس در هنگام مکالمه است خسته همان موضوعات از خستگی مدرسه و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را به روز رسانی به نظر می رسد به عنوان اینکه هر لحظه که می گذرد در سکوت نمایی فاصله بین من و دوستان من. وجود یک آرامش خاصی در ارامش زمانی که من از لحاظ جسمی با دوستان من – یک راحتی است که نمی توان بیش از این سرد سکون از FaceTime.

قرنطینه به من آموخت نه دست کم گرفتن اهمیت حضور و سپاسگزار از تعامل فیزیکی. چگونه شما می توانید سنج کسی احساسات بدون برداشتن در چشم خود darting در اطراف یک اتاق بدون توجه به راه آنها شده اند بی قراری در طول یک مکالمه? آن را تنها در حالی که من در خانه انجام بهترین من برای ارتباط با دوستان در یک مجازی تنظیم است که من قادر به درک قدرت از در آغوش گرفتن بعد از یک روز طولانی و یا یک نرم پانچ بر روی بازوی پس از یک شوخی احمقانه.

به عنوان دانشجویان ما به طور طبیعی در معرض تعامل اجتماعی در تقریبا تمام ساعات روز. کامل انتقال است که در قرنطینه به ارمغان آورده است غیر طبیعی است برای کسانی از ما عادت کرده اند برای به اشتراک گذاری هر لحظه با دیگران است. خیلی از زیبایی معاشرت از دست داده است که ما نمی توانیم به اشتراک گذاری یک نگاه با بهترین دوست ما در طول یک سخنرانی و یا زمانی که با هم بودن بدون یک جریان ثابت از گفتگو می شود غیر طبیعی است.

اضافه کردن به این استرس اضافی است که می آید از اینکه به دام افتاده در خانه و احساس تعهد می آید که با جلسات آنلاین و روشن است که چرا ما شده است احساس به طور کامل قطع شده است.

احساس مثل شما در کانون توجه تمام وقت خود را در فضای خسته کننده و ترس.

چیدن تا هر تماس و تنظیم به هر مکالمه از همان میز و طول می کشد دور آزادی و لذت بردن از دوستی است.

پس همین حالا احساس تحت فشار برای پاسخ به هر, FaceTime یا هاپ در هر اجتماعی زوم تماس بگیرید. یک لحظه به فکر می کنم اگر شما احساس می کنید از نظر ذهنی آماده می شود درگیر و فعال در این تماس خاص و اگر شما احساس می کنید که آن را به نفع خود وضعیت روانی. ذهن شما نیاز به یک فرصت برای استراحت و گرفتن با سرعت در حال تغییر جهان در اطراف آن است.

در پایان روز بدون فناوری می تواند جایگزین تعامل فیزیکی به عنوان آنجا که ما ممکن است سعی کنید. فشار مجازی اجتماعی رشد می کند به عنوان هفته قرنطینه ادامه خواهد داد.

زوم تماس ممکن است همه ما باید در حال حاضر, اما آن را به یک تماس شما همیشه باید به.

کارینا ست اول سال علوم اعصاب از ارواین و نظر و مقاله نویس برای Daily Bruin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im