ستون از قرنطینه: ژن بلوک هدایت شادی های کوچک با فشار دادن چالش ها را به عنوان صدراعظم در انزوا

Coronavirus همه گیر به شدت طرح میتوانست به زندگی در بسیاری از راه های پیش بینی نشده. در UCLA جامعه ما است قابل

توسط ATROTICNEWS در 11 اردیبهشت 1399

Coronavirus همه گیر به شدت طرح میتوانست به زندگی در بسیاری از راه های پیش بینی نشده. در UCLA جامعه ما است قابل ملاحظه ای ایران توسط شبیه احساس از دست دادن و سردرگمی و نگرانی بلکه توسط نور امید و چشم انداز است که این بیماری همه گیر آورده به خط مقدم. در "ستون از قرنطینه" Daily Bruin کارکنان و جامعه ارسالی برجسته داستان های شخصی که علامت این بی سابقه لحظه. اگر شما یک قرنطینه داستان برای گفتن, شما می توانید آن را در اینجا و یا ایمیل [email protected].

(Andrea Grigsby/Illustrations Director)
(Andrea <url>/تصاویر مدیر)

من هرگز فراموش نخواهم کرد که در آن بود 13 مارس – سه روز بعد از ما ساخته شده بود یکی از بزرگترین تصمیمات در دانشگاه UCLA تاریخ به حرکت کل دانشگاه به آموزش از راه دور – وقتی متوجه شدم که کسی که من تا به حال به تازگی ملاقات با تشخیص داده شده بود با COVID-19. من قطعا تا به حال انتظار نمی رود به معرض بنابراین به سرعت اما تنها اقدام مناسب بود که بلافاصله خود قرنطینه و امید برای بهترین.

من در نهایت هرگز توسعه علائم اما quarantining در صدر اعظم اقامت همسر من, سرود, و من به طور کامل درک که ما نمی صورت مشکلاتی که بسیاری از کارمندان و هم Angelenos مقابله با هر روز خود فاصله در بیشتر محدود مسکن گاهی اوقات با فرزندان جوان است. این چالش ها طبعا محل فشار زیادی بر آنها و من سپاسگزار برای حالت ارتجاعی و انعطاف پذیری. ما خوش شانس و هیچ پایه و اساسی برای شکایت.

آنچه عجیب است این است وهم آور آرام در محل اقامت هر شب. برای چند دهه اقامت بوده است در یک محل مشغول به خصوص در شب. آن طراحی شده بود و همیشه به معنای به عنوان یک محل برای اجتماعات بزرگ و برای افرادی که برای اتصال. چند هفته ما میزبان رویدادهای هر شب به نمایندگی از UCLA – دعوت از استادان و دانشجویان و فارغ التحصیلان اهدا کنندگان اعضای جامعه و بازدید از بزرگان به افتخار و به رسمیت شناخته شده برای دستاوردهای خود را. قبل از کارول و من نقل مکان کرد و در آن اقامت داشت میزبانی های ملی و بین المللی رهبران از جمله آلبرت اینشتین بازدید که تقریبا یک قرن پیش.

در حال حاضر به عنوان من نگاه بر فضاهای خالی که در آن بسیاری از الهام بخش مردم اغلب به ما بپیوندید, من تعجب می کنم چه مدت از آن خواهد شد تا زمانی که همه ما زندگی و فعالیت های بازگشت به چیزی بیشتر از حالت عادی است.

کارول و روز من را تغییر داده اند و نه به طور چشمگیری از آنجایی که ما شده اند در خانه ماندن. من به طور معمول انجام بسیاری از سفر با به طور منظم و ماهانه جلسات در اوکلند کالیفرنیا و جلسات متعدد از یک سال در واشنگتن به نمایندگی از UCLA با ما انجمن ملی متعدد صندوق و friendraising سفر و بازديد با فارغ التحصیلان و Bruin دوستان در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است. بنابراین ماندن در منزل و در هفته بعد از هفته بسیار غیر معمول است.

من حدس می زنم در سمت مثبت ماندن در خانه منجر به بهبود در خود نظم و انضباط. اولین سکس من با شیوه زندگی سالم است. کارول و من را به طور منظم پیاده روی در اطراف محوطه دانشگاه و ما می توانیم با برنامه ریزی منظم تر و سالم وعده های غذایی در حال حاضر که ما همیشه در عجله به حوادث. شاید جذاب ترین عدم سفر آزاد کردن زمان کمی به دنبال شور و شوق من برای سرهم بند. من قادر به تعمیر لوله های رادیویی از سال 1920 و آن را بسیار هیجان انگیز برای شنیدن موسیقی از 100 سال از رادیو.

من هم یک فرصت برای انجام برخی از اختراع. من به رسمیت شناخته شده و یکی از مشکلات همه ما این است که ما لمس چهره ما چند بار در یک ساعت سهوا قرار دادن خودمان در خطر ابتلا به ویروس. من فکر کردم این امر می تواند جالب برای طراحی یک دستگاه ساده است که به ما هشدار داد هر بار لمس کنید چهره ما. من در زمان استفاده از ارزان pyro آشکارساز است که به طور معمول مورد استفاده در نفوذ آلارم و ساخته شده آن را به یک آویز است که می توان از گردن من. هر وقت من رفتم به لمس صورت من زنگ صدا. زنگ آزار دهنده است بنابراین من باید بدست قشنگ مهارت در دست زدن به صورت با دست من!

During quarantine, UCLA Chancellor Gene Block has spent time making inventions such as this pendant, which sounds an alarm when the wearer touches their face. (Courtesy of Gene Block)
در طول قرنطینه UCLA صدراعظم ژن بلوک زمان صرف ساخت اختراعات مانند این آویز که برای تلفن های موبایل زنگ هشدار زمانی که پوشنده لباس را لمس صورت خود. (حسن نیت ارائه میدهد از ژن بلوک)

من حتی نشان داده و آن را در تصویری برای نوه های ما بودند که کار خود را در پروژه های علمی در کشور است. سرهم بند شده است یک استراحت خوب از تنش از وضعیت فعلی و آن را به من داد نمرات بالا با من 8 و 5 ساله و نوه.

بدیهی است که بسیاری از زمان من – شب و روز – گرفته شده است تا با تمرکز بر این بحران رو به ما پردیس شهر ما و فراتر از آن. بحران مورد نیاز اداری و دانشکده رهبران به شرکت در منظم تر و خواستار جلسات و تصمیم گیری است. به عنوان مثال قبل از COVID-19 10 UC روسا و رئیس جمهور به عنوان یک گروه یک بار در هر ماه در اوکلند. ماه گذشته این گروه روبرو شده است سه بار در هفته در زوم. و حتی اگر ما UCLA رهبران به طور معمول ملاقات دو بار در ماه به عنوان یک گروه ما در حال حاضر با سه بار در هفته. صندلی تحصیلی سنا همچنین شرکت در این جلسات. افزایش تماس با تأکید این نکته که وضعیت در لس آنجلس است که به سرعت در حال تحول و تصمیم گیری ما را در حال حاضر پیامدهای قابل توجهی برای آینده پردیس. به عنوان شما می توانید تصور کنید وضعیت ما در سیستم مراقبت های بهداشتی است و حتی بیشتر به چالش کشیدن و ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای در هر سطح در حال انجام کار فوق العاده ای. ما به آنها مدیون ما صمیمانه ترین قدردانی است.

ما می توانیم خدا را شکر برای قدرتمند زیرساخت فناوری اطلاعات است که اجازه می دهد تا ما را به ارتباط با یکدیگر بدون برگزاری جلسه فیزیکی. UCLA تیم که 50 سال پیش ارسال اولین پیام بیش از آنچه که تبدیل به اینترنت قطعا سزاوار برخی از اعتبار!

من نمی تواند شروع به تصور کنید که چگونه آن نظارت بر سازمان های بزرگ را در این سال 1918 آنفولانزای همه گیر در اوایل روز از تلفن قبل از کنفرانس تلفنی – بسیار کمتر زوم خواستار شدند یک گزینه است.

من فکر می کنم ما همه در حال یادگیری چگونه به بهترین استفاده از ویدئو کنفرانس فناوری است. من عمیقا درک و تحمل از دانشجویان و استادان به عنوان ما تنظیم به این جدید آموزشی پلت فرم. من مطمئن هستم که ما استادان و دانشجویان و کارکنان همچنان به نوآوری و تغییر و ایجاد راه های جدید برای یادگیری در این فضای مجازی.

در حالی که ما هنوز در حال بررسی چه سقوط سه ماهه خواهد بود من را تشویق همه شما برای پیدا کردن خود را خلاق رسانه ها به عنوان ما را از طریق این. من بدون شک بسیاری از شما خواهد شد ایجاد آثار هنری شگفت انگیز از خود اختراع و یا راه حل های دیگر است که می تواند گسترده اند اثرات مثبت.

من در حال حاضر دیده می شود برخی از نمونه های فوق العاده از این قبیل دانش آموز ما که توسعه کم هزینه ونتیلاتور با قطعات او را خریداری و در خانه انبار!

دیدن چگونه ما به جامعه هم کشیده پشتیبانی از یک دیگر بدست خلاق و خود را نشان داد UCLA غرور و افتخار است که الهام بخش به خصوص در زمان هایی از این دست.

من با تشکر از همه شما برای نشان دادن جهان و آنچه در آن به معنی یک Bruin. مراقبت از خودتان و هر یک از دیگر و من هیچ شک شما خواهید بود بسیار خوب برای همه کسانی که در اطراف شما.

برو برونز!

ژن بلوک صدراعظم از UCLA است و از Monticello, New York. قبل از ورود به موقعیت در سال 2007 بلوک به عنوان معاون رئيس جمهور و شهردار از دانشگاه ویرجینیا است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب