ملکی هری نتواند خود را از زندگی و حسرت گوش دادن به Meghan Markle

لندن - ژوئن 13, 2015: شاهزاده هری در کالسکه را باز برای trooping رنگ سال 2015 به علامت گذاری ملکه تولد رسمی, ل

توسط ATROTICNEWS در 12 اردیبهشت 1399
Prince Harry in carriage
لندن - ژوئن 13, 2015: شاهزاده هری در کالسکه را باز برای trooping رنگ سال 2015 به علامت گذاری ملکه تولد رسمی, لندن, انگلستان.

ما باید حسرت در زندگی است و آن عهد به پایدار کیفیت هری محروم از مدال خود را در ارتش و سلطنتی, وضعیت, همه, چرا که او تا به حال یک لحظه از لحظه جنون و به دنبال این زن است که کنترل او را به خوبی به سازمان ملل متحد سلطنتی شهر لس آنجلس که در آن شبکه بی روح خیابان ها همه منجر به هیچ جا به طور خاص است.

"من استفاده می شود به چسبیدن به اطراف هزار ساله کاخ غرق در تاریخ مناسب فارسی پیشخدمت شلیک قرقاول و در شب باید هر چیزی از جمله هر جوان دختر شوخ و جوان تحویل به من چهارم به پمپ با قدرت است. در حال حاضر من یک غیر نظامی underling به پیری humourless Z لیست بازیگر که با وسواس توسط خودش و سفارشات من در اطراف به عنوان اگر من یکی از نانا Corgis وجود ندارد کاخ اینجا بی روح کوکائین سوخت حومه لس آنجلس فقط مطلوب استارباکس و fake plastic مردم با چهره خود کشیده و خود را در پشت گوش و خوک مقعد شبیه ماهی قزل آلا لب یکپارچهسازی با سیستمعامل به نقطه پوچی" این بد بخت سلطنتی سابق تاسف به دوستان خود.

سابق شاهزاده آرزوی تازه وزش از تپه های سبز انگلستان, عجیب و جالب, بارها, این پولو دوستان و برادر و سلامتی Twickenham و همچنین به عنوان در نظر گرفته طعنه آمیز, نظرات رویال گفتمان است که غیر موجود به clueless سیاسی درست Yanks.

Meghan که رئیس تخصص در الت تناسلی مرد بوسیله زبان, با توجه به کارآموزی بیش از چندین سال از انت low-end شوهای شغل تنها این مهارت را به نام او اما با گذشت زمان حتی او پیچیده دهان روش نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن سابق شاهزاده از احساس خانه بیمار است. صدها نفر از مردان او سرویس در زمان می توانید مسابقه را به او fellating مهارت اما او باطل شخصیت خودشیفتگی را خنثی این ویژگی.

یکی از دوستان نشان داد: "هری است خسته شدم از این همه. او در حال حاضر احاطه شده توسط آمریکا حزب سوسیالیست است که می تواند حتی بیشتر مست از انگلیسی مرتب کردن بر اساس به طور عمده به دلیل شدید, شامپاین swilling PC نفاق و ثابت شنگول قربانی. برای تلفن های موبایل مجموعه ای در مورد عنوان کم عمق و بی روح به عنوان یک مرگ جزیره قسمت. یک اشاره از تیراندازی یک باقرقره و همه آنها روی هم انباشتن در گوشه ای گریه مانند نوزادان و با اشاره انگشتان دست است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن