مقامات چینی گرد کردن مردم سیاه و سفید در گوانگژو استان

به طور طبیعی با گرایش نرم افزار-چین که رئیس است کاملا ساکت و جرات نه گفتن یک کلمه در برابر استادان چینی بیش

توسط ATROTICNEWS در 25 فروردین 1399
Africans evicted-Guangzhou-city-in-China

به طور طبیعی با گرایش نرم افزار-چین که رئیس است کاملا ساکت و جرات نه گفتن یک کلمه در برابر استادان چینی بیش از بدرفتاری با آفریقایی ها در چین که در حال گرد مانند حیوانات و پرتاب خارج از آپارتمان خود را از چپ به زندگی می کنند در خیابان های گوانگژو.

"اگر ما می بینیم ما آنها را ضرب و شتم آنها را پرتاب کردن. آنها آلوده. سیاه سطل زباله آنها سعی می کنند با ما زنان چینی. ما هیچ اجازه می دهد تا گوریل در اینجا!" یک جشن, چینی, پوستر نوشت: در Weibo.

سوسیالیست ها در غرب که ستایش کمونیست چین در هر جمله آنها مطلق هستند به کندی واکنش نشان می دهند زمانی که نشان داده شده است صحنه هایی از خشونت و نژادپرستی آشکار. آن است که نه در خود برنامه نویسی حتی به اذعان چینی درمان مردم سیاه و سفید کمتر از حیوانات به طوری که آنها نگه داشتن آرام.

"سیاه مردم در گوانگجو تشکیل یک مشکل جدی برای شهر است. آنها تنبل هستند و غیربهداشتی. بسیاری از آنها را معتادان به مواد مخدر یا سارقان چرا که آنها لازم نیست که چقدر در پس انداز خود را. من شگفت زده نمی شود اگر یک دوم شیوع رخ داده در گوانگجو است." یکی دیگر از Weibo دارنده حساب نظر.

درمان وحشتناک آفریقایی و حتی گسترش به یک زن باردار که نیاز به یک اسکن بودن اجازه ورود به بیمارستان را به خاطر او بود ،

با وجود این درمان وحشتناک از سیاه پوستان در چین غربی جریان اصلی رسانه ها شده است کاملا سکوت در مورد این موضوع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن