چین موج دوم COVID-19 شروع

Chinese covidiots Huangshan
چینی covidiots هوانگشن (توییتر)

کوچک وجود دارد نشت از چین در آینده است که سرکوب این گزارش به عنوان آنجا که ممکن است که موج دوم COVID-19 عفونت چیدن یک بار دیگر.

پرواز به چین هنوز هم در آینده با بسیاری از دانش آموزان چینی که به مطالعه در خارج از کشور و همچنین کسب و کار مرتبط با پروازهای.

کارخانه ها در بسیاری از شهرستانها از سر تولید و همواره این بدان معنی است که جنبش کارگران از شهرهای مختلف در چین گسترش این ویروس یک بار دیگر.

گردشگری اجازه داده شده برای از سرگیری داخلی به عنوان دیده می شد در کوهستان هونگ شان که در آن هزاران نفر از گردشگران چینی شلوغ این منطقه هنگامی که آن را باز پخش COVID-19 ویروس به عنوان توده های مردم شلوغ هم بیشتر با ماسک.

 

“بسیاری از مردم وجود دارد عطسه و سرفه بدون ماسک تمام جمعیت بسیار نزدیک به یکدیگر است. این یک وضعیت بسیار خطرناک است اما هیچ کس به نظر می رسید به مراقبت از آنها فقط خوشحال به خارج” یک ناظر نشان داد.

گردشگری در حال حاضر مجاز به رزومه بین المللی برای چینی که مایل به بازدید از سایر نقاط جهان است و این اجازه خواهد داد که COVID-19 ویروس به سفر بیشتر به عنوان بسیاری را به آلوده نقاط توریستی و بازگرداندن ویروس به شهرستانها چینی یک بار دیگر.

نیز وجود داشته اند بسیاری از scapegoats به COVID-19 هیستری در چین با مردم در شهر گوانگژو بودن turfed از خانه های خود و گرد توسط مقامات.

به عنوان ویروس تغییر تمرکز خود را به شهرهای جنوبی و شمالی در مرز با روسیه اجتناب ناپذیر است که مرگ و میر خواهد شد تحت پوشش توسط مقامات یک بار دیگر به عنوان آنها در تلاش برای جلوگیری از گسترش موج دوم.

Huanshan covidiot Chinese tourists after lockdown
Huanshan – covidiot گردشگران چینی پس از مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im