مرکزی بهبهان. انسان سهام دلخراش بازیابی از coronavirus در Wellspan بیمارستان

داگ Doty تا به حال تجربه برخی از آسم مشکلات در گذشته است. اما او می دانست این بود که.

چه آغاز شده به عنوان یک خفیف اواخر ماه مارس سرفه شد سرفه های شدید. و آنچه بود از سرفه های شدید شد مشکل در تنفس.

او سعی رفتن به مراقبت های فوری. آنها تجویز او برخی از داروهای پزشکی و به او گفت که سعی کنید به کنترل تنفس خود را. که کار نمی کند.

تنفس خود را بدتر شده و هر دو او و دوست دختر خود, میشل هورنر-رس توافق کردند که از آن زمان به سر به بیمارستان.

هورنر-خاک رس کاهش یافته است او را و او را نمی بینم دوست پسر, چهره برای یکی دیگر از 18 روز.

Doty آزمایش مثبت برای COVID-19 و بیش از آن span آموخته است که چگونه قدرتمند این ویروس است که تعطیل جهان می تواند به عنوان او مبارزه برای زندگی خود را در یک ونتیلاتور در چمبرسبورگ را WellSpan بیمارستان.

“COVID-19 فقط به هیچ وجه شوخی” Doty گفت. “این چیزی است که فقط مطلق قاتل. در حالی که آن را ممکن است افرادی مانند میشل که فقط ممکن است آن را برای یک روز و… برای افرادی مثل خودم که بیماری های زمینه ای مانند آسم و یا فشار خون بالا, آن را فقط به شما حمله را به سرعت است که سیستم شما مطلقا هیچ زمان هیچ ایمنی در برابر آن است.”

{ در چمبرسبورگ افکار عمومی را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در publicopiniononline.com/subscribe. }

Doty یک زن 47 ساله مدیر در Securitas امنیت گفت که سطح اکسیژن در ادامه به بدتر و پس از دو روز بستری Wellspan پزشکان تصمیم گرفت که او نیاز به انتوبه و رو به دستگاه تنفس مصنوعی.

از آنجا چمبرسبورگ بومی به یاد داشته باشید بسیاری دیگر از انتخاب چند مناسبت که در آن او با اشاره به پزشکان به عنوان او همیشه تسکین یافته در حالی که این تیم از پزشکان و پرستاران او را فراهم دارو و اساسا صبر کردن ویروس.

در حالی که آنها نمی دانند که برای مطمئن شوید که در آن Doty قرارداد COVID-19 او و Horner-خاک رس سرمایه گذاری یک حدس می زنم آن را با ریشه از خود هفتگی کارت بازی با برادرش و دوست دختر خود را. آن سه همه در نهایت آزمایش مثبت در حالی که میشل که تا به حال مختصری تب اما هیچ چیز بیشتر بود قادر به گرفتن آزمایش به عنوان او نیست.

این دوره دشوار در Doty خانواده به خصوص که گفت: در یک نقطه بیمارستان به نام به بیش از Doty را پایان زندگی حالات و همچنین به عنوان هشدار در مورد پتانسیل واکنش به مالاریا دارو هیدروکسی کلروکین بیمارستان شد با استفاده از در بیمار است.

“من floored,” هورنر-خاک رس گفت. “بود که نقطه ای که در آن در واقع من فقط آن را از دست داد.”

بیشتر: Franklin County coronavirus به روز رسانی: مورد شمارش در 78 بیش از 26,000 مثبت در سطح ایالت

با هیچ ملاقات و مجاز تنها امکان به روز رسانی های آینده از طریق تلفن, آن را سخت برای هورنر-خاک رس به اندازه آنچه Doty وضعیت بود.

این سخت بود برای Doty به سنج و همچنین, که گفت که او را به یاد داشته باشید هنگامی که سلامت خود شروع به بهبود خود را در طول 10 روز از تهویه.

او نمی به یاد داشته باشید که انتوبه با ونتیلاتور اما به یاد داشته باشید ناراحت کننده روند از آن گرفته شده است.

زمانی که Doty شد و در نهایت تخلیه شده در شنبه پرستاران و پزشکان تا صف راهرو به پرتاب یک مینی رژه برای او hooting و hollering برای بیمار که در نهایت بازگشت به نوعی حالت عادی.

بیشتر: بیماران مبتلا به لوپوس نگران بیش از دسترسی به هیدروکسی کلروکین, COVID-19 درمان نامشخص

او تا حد زیادی قدردانی فکر می کردم اما احساس کردم این نقش باید معکوس شده اند با بی امان قدردانی نسبت به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من فقط آنجا نشسته فقط گریه, رفتن, ‘شما نمی به من تبریک می گویم. من باید به شما تبریک می گویم بچه ها,'” Doty گفت. “این بچه ها هستند که قهرمانان آنها وجود دارد هر روز در خارج وجود دارد در مقابل زمینه و خطر جان خود را به انجام آنچه آنها می توانند آنها را زنده نگه دارید.”

در حالی که خواستار حمایت بیشتر و افزایش عرضه برای این حرفه برای حفظ گردش کار و کنترل Doty اشاره کرد که او را تا پایان در کمتر شلوغ تسهیلات احتمالا زندگی او را نجات داد.

“من بسیار خوش شانس و خوش شانس در این منطقه” Doty گفت. “من صادقانه بر این باورند که اگر من می خواهم که در منطقه دیگر شاید یک شهر بزرگتر نوع از محیط زیست و یا فقط به عنوان نزدیک به یک بیمارستان بزرگ مانند WellSpan من احتمالا نمی خواهد امروز در اینجا.”

بیشتر: عکس: چمبرسبورگ در مبارزه با کروناویروس با تعطیلی تست و خوش بینی

Doty هنوز هم نیست کاملا روشن است. او و Horner-خاک رس هستند و هر دو تحت قرنطینه برای 14 روز. پس از نزدیک به سه هفته در تخت بیمارستان او است مجدد استفاده مداوم از پاها و بازوها. او را به ملاقات با خود pulmonologist پس از قرنطینه به مطمئن شوید که داروهای مورد استفاده در درمان نشده اندامهای آسیب دیده.

او خدا را شکر برای حمایت از او و Horner-خاک رس دریافت کرده اند از کارفرمایان خود را با هر دو Securitas امنیت و AFCO مواد غذایی و آشامیدنی و تمیز کردن شرکت تامین هورنر-خاک رس با این نسخهها کار برای حمایت از آنها را از نظر مالی و اجازه می دهد آنها را به ادامه کار از راه دور.

هورنر-خاک رس گفت: AFCO به او یک شرکت کارت اعتباری برای کمک به مقابله با هزینه و هم او و Doty شنیده از دوستان متعدد و خانواده در رسانه های اجتماعی با نماز و خوبی بخواهد.

“یکی از بهترین چیزها در مورد این واقع بود دیدن چگونه آن را به ارمغان می آورد مردم با هم” هورنر-خاک رس گفت. “حتی اگر شما نمی تواند با هم جسمی.”

Doty را قدردانی نیز گسترش به ثروت از زندگی در نزدیکی یک بیمارستان است که در عین حال به ضعف با COVID-19 موارد دیگر لوکس است که داده شده در سراسر کشور.

“من همیشه تا ابد با سپاسگزاری به Wellspan برای مراقبت از من دریافت” Doty گفت. “اما من فقط می توانید تصور کنید که در شهرهای دیگر منظورم این است که مردم نمی دریافت هواکش آنها نیاز دارید و این پزشکان باید به سخت گیری در هر روزی که زندگی می کند و کسی که می میرد… من امیدوارم که به عنوان یک ملت و به مردم ما آموخته ام از این رفتن رو به جلو است.”

و این که چرا او را به جلو می آیند برای کمک به مطمئن شوید که مردم می دانند که حتی اگر اعداد در فرانکلین کانتی نیست به عنوان بالا به عنوان آنها در عمده مناطق شهری زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل است که هنوز هم فقط به عنوان مهم در اینجا آن را به عنوان در نیویورک است.

“برای من بزرگترین چیزی است که به گسترش این کلمه” Doty گفت. “فقط به مردم توضیح دهد که چرا ما در حال انجام آنچه که ما در حال انجام است. و من فکر می کنم اگر مردم درک کنند که آن را در مورد تلاش برای محافظت از خود و همسایگان خود را به دوستان خود و خانواده خود شما آن دسته از افرادی که مراقبت.”

دن Sostek یک خبرنگار ورزشی برای چمبرسبورگ افکار عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im