CEC رویداد اجازه می دهد تا دانش آموزان به طبخ در کنار آنتونی Porowski بیش از زوم

UCLA دانش آموزان ماکارونی پخته شده در کنار یک ستاره برنده جایزه امی سری “عجیب و غریب چشم” از طریق زوم در روز شنبه.

دانشگاه UCLA پردیس حوادث کمیسیون دعوت آنتونی Porowski شناخته شده برای نقش خود را در Netflix سریال “عجیب و غریب چشم” به رهبری یک آنلاین cookalong خود را آسان اسپاگتی دستور باز به UCLA دانش آموزان است. Porowski همچنین در پاسخ سوال سراسر cookalong در مورد تجارب خود را در کالج و اخیرا در coronavirus بیماری همه گیر.

“عجیب و غریب چشم” ستاره پنج مرد که با استفاده از تخصص خود را در بخش های مختلف از شیوه زندگی و زیبایی برای کمک به بهبود شیوه زندگی فرد و یا افراد برجسته در هر قسمت. در نشان دادن Porowski خود آموخته طبخ با استفاده از پخت و پز خود را دانش برای ترویج تغذیه سالم است.

در cookalong میزبانی بیش از ویدئو کنفرانس ابزار زوم Porowski گفت: او با استفاده از نخود فرنگی منجمد به عنوان یک منبع ارزان پروتئین در حالی که او در کالج. او همچنین گفت: معامله گر جو کنسرو ماهی تن در روغن ارزان و سالم غذا گزینه برای او است.

او اضافه کرد که شام یخ زده را به او انرژی و تشویق دانش آموزان به استفاده از محصولات تازه در وعده های غذایی خود را.

Porowski گفت: او خود را تغییر عمده ای چند بار در حالی که در کالج. او گفت: دانش آموزان به عنوان طولانی به عنوان آنها درگیر در چیزی وجود دارد خواهد بود یک مسیر برای آنها به دنبال بعد از مدرسه.

او همچنین در مورد اثرات قرنطینه در سلامت روان خود را. Porowski گفت: وجود یک مشکل تعادل بین قریب به اتفاق قربانیان خود را با اخبار و اقامت و تحصیل کرده در زمان حوادث است.

این رویداد یکی از CEC بزرگترین مخاطبان درگیری در رسانه های اجتماعی گفت: تارا Steinmetz, پردیس حوادث کمیسر و سال چهارم زبان و ادبیات فرانسوی و مطالعات جهانی ، در آن Facebook برای مثال بیش از 800 نفر ابراز علاقه به حضور در این رویداد,, او گفت:.

تعداد شرکت کنندگان در این رویداد به اوج خود رسید و در حدود 280 نفر گفت: Sage LaCroix, CEC سخنرانان مدیر و یکی از مدیران از این رویداد.

زوم اتاق تنها فضا برای 500 نفر اما از آنجا که بسیاری از مردم در داخل و خارج زوم تماس وجود دارد اتاق به اندازه کافی برای هر کسی که علاقه مند به پیوستن به این رویداد LaCroix گفت.

CEC در نظر گرفته شده بود آوردن Porowski به UCLA در حالی که اما تا به حال به دلیل گران قیمت و رزرو نرخ. Porowski نرخ در قرنطینه بودند به طور قابل توجهی پایین تر اجازه داده است که آنها را به سازماندهی این رویداد LaCroix گفت.

قبل از این رویداد آغاز شد CEC به دور 10 ویزا کارت هدیه به حدود حمایت مالی از دانشجویان برای هزینه های مواد مورد نیاز برای طبخ Porowski ظرف.

CEC به طور معمول با هدف جذب حدود 300 نفر به پردیس حوادث به طوری که قادر به دستیابی به تعداد مشابه در زوم یک دستاورد بزرگ است Steinmetz گفت.

بسیاری از دانش آموزان لذت می برد این فرصت را به طبخ با یکی از ستاره های مورد علاقه خود و گوش دادن به Porowski مشاوره و تجربیات شخصی در طیف وسیعی از موضوعات از جمله زندگی سالم, کالج, شیوه زندگی راهنمایی و بیشتر.

“در یک زمان گیج کننده مانند حال حاضر که در آن کارآموزی در حال گرفتن لغو و وجود توده قطعیت آن را یک رویداد زیبا را به نگاه به جلو به” سعید ساشا Nijor یک سوم سال های ارتباطی دانش آموز که با حضور در این رویداد.

بلا Stenvall یک سوم سال و رقص عربی دانشجو پخته شده همراه با Porowski در صفحه اصلی و مشترک هیجان دیدن Porowski روی صفحه با خانواده اش.

Porowski این بینش چگونه این اخبار می تواند مردم را تحت تاثیر قرار بهداشت روان شد به خصوص relatable گفت: Ryan Tran اول سال زبانشناسی و علوم کامپیوتر ،

“من می خواهم به اطلاع در مورد آنچه در جریان است اما این نیز یک سوراخ خرگوش من پایین رفتن و اضطراب در مورد” Tran گفت.

اگر چه این رویداد میزبانی عملا دانستن است که بسیاری از افراد دیگر نیز به تماشای این رویداد ساخته شده از آن به نظر می رسد مانند یک فرد در جمعی تجربه Tran گفت.

این رویداد ایستاده بود به Nijor به دلیل چگونه آرام و صمیمی در آن بود.

“حتی اگر او مشهور است و انتظار می رود او را به شدید روشنایی یا تولید بالا ارزش او فقط در آشپزخانه خود” Nijor گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im