‘قلبی در cul-de-sac’: این تمرین هوازی با اقامت در خانه اجتماعی فاصله

کارن Mummert شروع یک کلاس ورزش با همسایگان خود در یک cul-de-sac. این گروه کوچک پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که انگیزه مردم به ورزش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اقامت-در-خانه سفارش.

در پایان از شمال Wynd خیابان در دوور Township, پیاده رو به شکوفه های بزرگ, تخت, cul-de-sac, احاطه شده توسط ساخت و ساز جدید و بلند زرد وحشی که نشت بیش از مجاور زمین های جنگلی.

در یک روز صبح اخیر Mummert داشتن کمی مشکل فیروزه موسیقی boombox آغاز شده به عنوان او آن را به پایین در تازه جاروب آسفالت. یکی دیگر از “قلبی در cul-de-sac” کلاس ورزش با یک گروه کوچک از کشورهای همسایه آغاز شد.

“یک زن و شوهر از همسایه ها می دانند که من یک مربی در Y(WCA York),” Mummert گفت. آنها او را تشویق به کمک به آنها را شروع اجتماعی-فاصله گروه ورزش برنامه در محله.

او فکر آن را یک ایده عالی و گفت: “بیایید بیرون از خانه اجازه می دهد تا اقامت, اجتماعی دور, اما همچنین ایجاد حس جامعه”

بیشتر: مادر به شگفت زده می شود با یک درایو از طریق حمام نوزاد کامل با فاصله اجتماعی

بیشتر: ‘کرونا به این معنی نیست که آنچه در آن استفاده می شود به’: موسیقی محلی جانباز Rob Lane می رسد با یک آهنگ

بیشتر: با احتیاط از coronavirus, نیویورک شهرستان وفادار پیدا کردن امن و راه های خلاقانه برای جشن عید پاک

پس از سه بار در هفته آنها را جمع آوری در cul-de-sac. یک تم همراه با موسیقی و یک کلمه از روز است.

Mummert آغاز شده روز دوشنبه کلاس با این گروه دامن زده از اطراف او ایستاده حدود 10 فوت از هم جدا.

“من کلمه از روز ‘انتخاب’ انتخاب ما به اینجا انتخاب ما برای شاد بودن… انتخاب ما به کوچ,” او گفت:. او مربیگری صدای منعکس کردن سخت سطح جاده به عنوان گروه گرم.

قبل از coronavirus خاموش Mummert تدریس Livestrong برنامه در YWCA. آن بر اهمیت فعالیت بدنی پس از تشخیص سرطان.

Mummert اشاره می کند که این افت در cul-de-sac کلاس ورزش نیست در ارتباط با YWCA و یا محله خود را انجمن — “فقط یک گروه از دوستان و همسایگان انجام کاری برای هر یک از دیگر.”

Mummert نوردد جاده از هر گونه سنگ قبل از اینکه کلاس شروع و نگه می دارد در تمرینات کمتر شدید به خیابان است که به عنوان آمرزنده زانو و مفاصل به عنوان ورزشگاه, او گفت:.

کلاس از شرکت کنندگان لیز باقلا را دوست دارد به تمرین. “این فقط برای ما خوب است چون ما نشستن در مقابل تلویزیون در همه زمان ها با این ویروس” او گفت:.

“من از آن لذت ببرید چرا که این نهاد برخی از جاه طلبی به من. شما می توانید رفتن به خانه (بعد از کلاس) و تمیز کردن تمام خانه خود را. من از آن لذت ببرید. این هوای تازه در ریه های خود را, آن را خوب است برای بدن شما است.”

عکاس/خبرنگار پل Kuehnel را می توان در رسید pkuehnel@ydr.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im