پردیس پرسش: برای چه این رمان coronavirus باقی می ماند عفونی در سطوح مختلف?

پردیس نمایش داده شد در یک سری است که در آن Daily Bruin خوانندگان و کارکنان در حال حاضر علم-سوالات مرتبط با برا

توسط ATROTICNEWS در 10 اردیبهشت 1399

پردیس نمایش داده شد در یک سری است که در آن Daily Bruin خوانندگان و کارکنان در حال حاضر علم-سوالات مرتبط با برای UCLA اساتید و کارشناسان برای پاسخ به.

س: چه مدت رمان coronavirus گذشته در برخی از سطوح?

یک: یک تیم از محققان در UCLA موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دانشگاه پرینستون و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کشف کرده اند که COVID-19 باقی می ماند می تواند عفونی بر روی پلاستیک, فولاد ضد زنگ, مس و مقوا از چندین ساعت به روز بسته سطح.

مطالعه منتشر شده در مارس 17 در New England Journal of Medicine, مقایسه پایداری زیست محیطی از سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2 است که این فشار باعث فعلی شیوع کروناویروس و SARS-CoV-1 فشار که باعث 2003 شیوع سارس. پایداری زیست محیطی اشاره به چه مدت ویروس باقی می ماند عفونی در محیط زیست است.

نتایج نشان داد که پایداری زیست محیطی از SARS-CoV-2 مشابه که از SARS-CoV-1 تحت شرايط آزمايشگاهی با ویروس باقی مانده ماندگار در ذرات معلق در هوا به مدت سه ساعت و در پلاستیک و استیل تا 72 ساعت است.

SARS-CoV-2 قادر به زندگی می کنند تا چهار ساعت در مس و 24 ساعت روی مقوا متفاوت از SARS-CoV-1 که داشت مناسب برای 8 ساعت در هر دو مواد.

هدف از این مطالعه مقایسه SARS-CoV-2 به SARS-CoV-1 به درک اگر تفاوت در اپیدمیولوژیک روند الگوی توزیع ویروس بین دو سويه است به علت تفاوت در پایداری زیست محیطی گفت: Amandine قمار یک پژوهشگر فوق دکترا در UCLA که با همکاری مطالعه است.

"اگر همه چیز برابر بود برای این ویروس اگر علائم مشابه هستند ثبات در محیط یکسان است و تکرار رای در افراد یکسان است و بنابراین پس از آن شما انتظار می رود این دو ویروس ها به دنبال دقیقا همان اپیدمیولوژیک روند" قمار گفت.

نتایج نشان می دهد که گسترش سریع از زمان شیوع بیماری است که به علت بیشتر پایداری زیست محیطی گفت: Dylan موریس یک از نویسندگان این مطالعه و دانشجوی کارشناسی ارشد در پرینستون.

این ویروس بالقوه برای presymptomatic و بدون علامت انتقال به این معنی که فرد آلوده می تواند مسری بدون نشان دادن هر گونه علائم اعتقاد بر این است که عامل عمده برای سریع شیوع قمار گفت.

این عامل باعث می شود یک تفاوت بزرگ برای استراتژی های مداخله به عنوان SARS-CoV-1 عمدتا شامل قرار دادن افراد بیمار در قرنطینه قمار گفت. همان روش است و نه قابل دوام برای SARS-CoV-2 به عنوان افراد بدون علامت هنوز هم می تواند عفونی, او گفت:.

"همین دلیل است که ما در حال حاضر این تمرین های اجتماعی فاصله,..., که در آن ما از مردم حتی اگر آنها در حال نشان دادن هر گونه علائم سعی کنید تا آنجا که ممکن است برای کاهش تماس با افراد دیگر" قمار گفت. "از آنجا که به طور بالقوه می توان آنها را حمل ویروس بدون دانستن آن است."

داده ها به صورت مقوا نشان می دهد که اختلاف معنی داری بین نیم زندگی SARS-CoV-1 و SARS-CoV-2. به عنوان مقوا نتایج اطلاعات از گروه معنی وجود دارد بیشتر است جایی برای خطا محققان به این نتیجه رسیدند که ثبات محیط زیست از دو گونه مشابه است.

نتایج نشان داد که مس کمترين ثبات در میان تمام مواد تست شده که به معنی SARS-CoV-2 نمی ماند و در سطح آن بسیار طولانی است. این ممکن است به دلیل مس نشان داده شده است که خواص ضد میکروبی موریس گفت.

"بود که بخشی از دلیل ما می خواستیم برای تست و مس" موریس گفت. "از آنجا که مس شناخته شده است برای برخی از زمان به virucidal, خواص است که ویروس ها و ... تمایل به چوب در اطراف به خوبی بر روی مس است."

ویروس های تنفسی مانند رمان coronavirus ها در درجه اول گسترش قطرات هسته که مجموعه ای از ویروسی ترشحات گفت: تیموتی آبجو استاد اپیدمیولوژی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

این ذرات تولید شده هنگامی که مردم بحث در سرفه و یا عطسه و تمایل برای سفر به هر نقطه از حدود یک تا دو متر و سپس تاثیر بر روی یک سطح آبجو اضافه شده است.

"(اگر این ذرات) تاثیر بر روی سطح آنها می تواند زنده ماندن وجود دارد در حالی که" Brewer گفت. "بنابراین مهم است که برای افراد به شستن دست های خود را پس از دست زدن به سطوح و یا اغلب تمیز کردن سطوح که در آن ممکن است وجود دارد بسیاری از بالقوه عفونی افراد است."

غذای آماده کلیدی جفت از این مطالعه اهمیت پوشیدن ماسک برای جلوگیری از آلوده محیط زیست موریس گفت.

"اگر شما را در یک ماسک و پوشیدن آن را برای کمی در حالی که شما متوجه است که آن را می شود کمی ناخالص و مرطوب در آن وجود دارد. ... برخی از این خاک توسط قطرات که نمی توانید به محیط زیست" موریس گفت. "اگر این قطرات تا به حال ویروس کسانی که ویروس است که نمی توانید به محیط زیست (و) در زمین های پلاستیکی که در آن آنها می توانند گیر کرده اند در اطراف برای یک نیمه عمر حدود شش تا هشت ساعت است."

این مطالعه همچنین نشان داد که این ویروس می تواند معطل در aerosolized فرم قطرات معلق در هوا تا سه ساعت پس از خارج از بیمار است.

"Aerosolized ذرات تولید شده در تعداد بسیار زیاد ... توسط برخی از روشهای پزشکی که شما با استفاده از برای درمان شدید (COVID-19 موارد) مانند تهویه" موریس گفت. "این یک خطر بزرگ برای هر پزشک یا پرستار یا تکنسین یا سایر کارکنان بهداشتی که در اتاق, بنابراین شما واقعا به آنها نیاز دارید که مناسب تجهیزات حفاظتی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن