پل انجام می دهند به مردم آنچه را که نازی ها را به یهودیان – Dehumanizing آنها

دوران حکومت حزب نازی در آلمان, تبلیغات ایجاد شده توسط گوبلز ساخته یهودیان به تحتانی مسابقه ملی سوسیالیستی

توسط ATROTICNEWS در 20 خرداد 1399
BLM Nazis

دوران حکومت حزب نازی در آلمان, تبلیغات ایجاد شده توسط گوبلز ساخته یهودیان به تحتانی مسابقه ملی سوسیالیستی رژیم موثر dehumanized مردم یهودی به جای سخت کار مشاغل ارتجاعی و افراد خلاق آنها به تصویر کشیده شد که پایین تر از آریایی (خالص) نژاد ژرمن.

همان چیزی است که اتفاق می افتد در بسیاری از کشورهای غربی در حال حاضر این پل هستند dehumanizing و تحقیر مردم سفید به تصویر کشیدن آنها را به عنوان ذاتا پست و شیطانی همانطور که نازی ها را به یهودیان در WW2.

یهودیان مقصر برای هر بیمار از مردم آلمان توسط نازی ها پل در حال انجام همین کار را با سرزنش هر فرد سفید برای مشکلات مردم سیاه و سفید.

برای دیدن سفید آمریکایی های اجتماعی مجبور به زانو زدن امروز در احترام از زندگی ماده و سفیده شرور و اهریمن به عنوان یک شر تحتانی نژاد دقیق روش نازی ها مورد استفاده در آلمان علیه یهودیان.

kneel

مردم سفید در امریکا به طور موثر بودن dehumanized و بسیاری از سوسیالیست تکیه در میان آنها در واقع اعتقاد تبلیغات است که پمپ توسط پل کنترل است. بسیاری از آنها در حال حاضر شرمنده از اینکه آنها چه کسانی هستند و عذر خواهی فراوان به جرم داشتن پوست سفید آنها در حال حاضر بخشی از پل ماشین آلات نفرت نژادی.

آدولف هیتلر یک بار گفت:

از طریق باهوش و ثابت استفاده از تبلیغات مردم را می توان به دیدن بهشت به جهنم و همچنین راه دور دیگر را در نظر بگیرید ترین نوع اسفبار زندگی به عنوان بهشت.

از طریق این روش از تکرار استفاده خاص و نمادین تصاویر پل جنبش در حال انجام همان چیزی که در مورد افراد است و این مسئله دشوار از این موضوع پل در حال استفاده از تبلیغات نازی ها تکنیک در یک قرار anti-racist برنامه با واقع بودن نژادپرستانه نسبت به افراد سفید. نازی ناسیونال سوسیالیست تکنیک های غیرانسانی در نتیجه مورد استفاده بودن توسط پل یاوران و افسران خود را بر مردم سفید به لکه دار کردن آنها را به یک وضعیت به خوبی در زیر سطح مردم سیاه و سفید.

dehumanization1
غیرانسانی (توییتر)

غارت و شورش سفید, کسب و کار و مغازه ها توسط پل و ANTIFA اراذل و اوباش بود تکرار نازی SA شبه نظامی و نابودی کسب و کار یهودیان در کریستال ناخت (شب شیشه های شکسته) که در آن مقامات آلمانی در نگاه و بدون دخالت فقط به عنوان پلیس آمریکا گفته شد به ایستادگی کردن در مینیاپولیس و لس آنجلس شورش به تازگی.

تنها تفاوت بین نازی ها و پل/ANTIFA است که نازی ها در آن زمان مسئول دولت آلمان و اوایل سال رژیم بودند پیشرو برای راه حل نهایی یهودیان. اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد که پل/ANTIFA مسئول در حال حاضر آنها هنوز هم بخشی از دولت و قدرت را به همه چیز بیشتر در افراد سفید. نکته نگران کننده این است که در نوامبر سال 2020 انتخابات اگر تهمت از دست می دهد و دموکرات ها برنده شوید و سپس گروه ها مانند پل را به طور موثر در قدرت و اختیار تام به حرکت یک گام نزدیک تر به جرم قتل و یا نسل کشی سفید آمریکایی است. چنین است BLM هدف نهایی آن را به نظر می رسد نهایی ریشه کن کردن سفید آمریکایی ها هیچ راز آن است که گروه هایی مانند ANTIFA که در حال حاضر رسما به عنوان داخلی تروریست ها در حال آموزش صفوف خود را برای تصاحب و نابودی اکثریت جمعیت سفید.

تاریخ خود را تکرار گاهی اوقات شوم در راه است.

اگر فاشیسم همیشه می آید به امریکا, از آن خواهد آمد به نام لیبرالیسم

رونالد ریگان 1975tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن