سیاه زندگی مهم تر از دیگران

هیچ کس می گه اگر یک خاورمیانه مرد می میرد در طول بازداشت و یا اگر از یک کره ای است که کشته شدن یک پلیس و ی

توسط ATROTICNEWS در 14 تیر 1399
BLACK LIVES ONLY MATTER

هیچ کس می گه اگر یک خاورمیانه مرد می میرد در طول بازداشت و یا اگر از یک کره ای است که کشته شدن یک پلیس و یا اگر یک ایتالیایی می میرد در بازداشت است. تناقض هیچ کس می گه اگر یک مرد سیاه پوست شاخه های دیگر در برخی از hellhole شهر آمریکا مانند دیترویت و شیکاگو است.

هیچ کس مراقبت به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند و تنها ماده اگر کشته شدن به دست یک پلیس سفید پوست که باعث می شود زندگی خود را بهتر از شما هستند و نه یک آمریکایی آفریقایی تبار و شما نمی شد فیلم برداری در حالی که گرفتن دستگیر و توسط یک پلیس سفید پوست. Black lives matter چرا که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند و مهم تر از هر کس دیگری. لیبی, مراکشی, کره ای ها, نروژی مکزیکی, اسرائیلی, بنگلادشی, پاکستانی, عربی بلاروس و جنوب شرق آسیایی ها, Mediterraneans, لیتوانیایی ها اتیوپیایی Argentinians ترک یونانیان ایتالیایی ها..زندگی خود را مهم نیست نه به عنوان بسیار به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

درمان خاص

سیاه زندگی بهتر از شما آنها ارزش شورش برای غارت و چپاول و آتش سوزی با هیچ دستگیری و مگا شرکت فضیلت زنگ برای فروش بیشتر.

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع بسیار در حال حاضر که کتاب های تاریخ هستند که پاک و مجسمه در حال کشیده نادان بی سواد کمونیست بلشویک در برخی از نوع آشفته افراطی ماموریت.

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع بسیار در حال حاضر که تمام کتابخانه ها از تاریخ هستند که به معنای واقعی کلمه سوخته همه از این در میان مردم بودن به احساس شرم و زانو زدن در مقابل جدید خود را به ستمگران.

Black lives matter اما مال شما مهم نیست برای گه در حال حاضر. شما فراموش کرده اید به همان اندازه منکوب اقلیت هستند نه سیاه و سفید به اندازه کافی و شما نمی آفریقایی پس زندگی خود را به معنای چیزی در حال حاضر. تنها black lives matter — نه مال شما!

درست است که تنها سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست..بقیه در سکوت رنج می برند...و با خود درآورد (کمتر مهم است) زندگی می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن