حمله قوها سیاه: چگونه بحران تبدیل امریکا و چگونه این فرقه از اشتغال و برون گرایی را از COVID-19

Fیا نسل ما اشتباه اتشی جنبش با بهره وری و ما اشتباه بهره وری با فضیلت برای طولانی تر از آن است. ما اشتباه ب

توسط ATROTICNEWS در 9 اردیبهشت 1399
Black swans coronavirus

Fیا نسل ما اشتباه اتشی جنبش با بهره وری و ما اشتباه بهره وری با فضیلت برای طولانی تر از آن است. ما اشتباه برونگرا و اجتماعی و اجتماعی با مراقبت. با ظهور عمومی اقتصادی و دولتی پاسخ به COVID-19 چنین ممکن است در نهایت متوقف شد.

COVID-19 black swan حمله اما این اولین بار نیست که حتی در طول یک نسل از جهان تغییر کرده است به طور ناگهانی و با کمترین و بیشترین نامشخص از هشدار. مرگ از بالا به سختی رمان—قوها انجام آنچه قوها آیا ما باید انتظار این اگر چه ما نمی تواند پیش بینی زمانی که و یا که در آن. ما در پاسخ به قبلی حملات هوایی هست. با مطالعه گذشته ما اشتباهات ما می توانند یاد بگیرند به انجام بهتر.

این ویروس نیست این موضوع در اینجا . . .

فرقه و فرهنگ از اشتغال ممکن است نگه دارید خیلی نوسان بیش از قلب و ذهن ما به عنوان انجام ادیان مختلف اما اگر نه به اندازهآنها نمی دور در اهمیت. ما نقش خود را در جامعه به عنوان یک داده—آنها همیشه با ما بوده است و آنها همیشه خواهد بود با ما. اولین بیانیه مطلقا نادرست و دوم نظری می باشد.

فرقه . . . اساطیر مراسم و فداکاری

مگر اجداد مردم آمریکا (فیزیکی یا فکری) بودند همیشه سخت تر کار نسبت به همسالان خود—همیشه بر روی ساعت آفتابی و بهره وری محور غار/salarymen و زنانی که خود را قرار داده فراغت بریده بریده سوختگی و چرت همتایان شرم از ما در حال حاضر تاکید بر کار به خصوص در مشغول بودنباید از جایی و کسی.

ماکس وبر پروتستان اخلاق کاری است که برخی از درخواست تجدید نظر بیشتر به شدت به لانه زنبور و بسیاری از آن denizens که علاقه داشتن به خود را خود ساخته و به این ترتیب همیشه تا کمی از نظر اخلاقی برتر به کمتر طبقات حاکم در کمتر فرهنگ کسانی هستند که (بر خلاف آمریکا وزوز اربابان) تنبل nepotistic و فاسد است.

مانند هر فراگیر تاریخی نظریه وبر تقریبا ماری-Kondo دهی. در عین حال زندگی است نه یک کتانی نزدیک است. چینی توسعه کشاورزی سریع تر نسبت به اکثر مردم اروپا و تولید شد و استاندارد آثار هنری و محصولات حداقل از دوران ارتش قرمز مایل به قهوهای. و ونیزی شد تولید انبوه کشتی پس از دانته.

در زمینه های غیر معمول: تاریخچه قهوه و چگونه آن را تبدیل جهان ما, علامت Pendergrast نشان می دهد که جایگزینی الکل با قهوه در اروپا منجر به افزایش بهره وری. حداقل سطحی این را حس می کند. سوئیچ افسردگی برای یک محرک و پرجمعیت می شود . . . کمتر افسرده و بیشتر تحریک می شود. در عین حال این نظریه دارای معایب خاص خود را دارد. الکل بوده بدنساز گسترده در عصری خاورمیانه از سن محمد اما حتی امروز این منطقه underwhelming صنعتی پایه در مقایسه با شرق و جنوب شرقی آسیا است که در آن چنین بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ کسب و کار است که teetotaling حرفه ای خطر.

و پس از آن وجود دارد ماده بزرگتر و بهتر محرک است. تا آنجا که محرک رفتن کافئین خوب است اما کوکائین بهتر است. وجود دارد ممکن است بیش از حد از یک چیز بزرگ, اما آن را به صورت خام کوکا نمی تواند اوج افراطی از تصفیه کوکائین می کند به مراتب کمتر در این راه از آسیب های قلبی و عروقی فراهم می کند ضروری پرمصرف است. آن است که در اثر یک انرژی طبیعی و مکمل های تغذیه ای. آمریکایی جنوبی شده اند با استفاده از این محرک هر دو موثر تر و مسلما سالم تر از قهوه برای هزاران سال هنوز دوباره در زمان انقلاب صنعتی در اروپا جای که در آن محرک بود وارد نمی آمریکای جنوبی که در آن آنها می تواند به راحتی رشد کرده است.

کافئین در مقدمه اروپا ممکن است به خوبی منتقل کرده اند این دوره از تاریخ است اما به نظر می رسد کمتر از یک عامل از تغییر مفاهیم مالکیت و حقوق مالکیت است. زمین محوطه جنبش باید با توجه به برخی از اعتبار برای افزایش بهره وری بخشی از تشویق استفاده کارآمد تر از زمین و دلسرد freeloading و تا حدی از طریق ایجاد بینوایان و آواره بودند که بی زمین و بی خانمان بود که هر کار آنها می تواند (و یا که آنها مجبور به بسته به شرایط).

هیچ یک از این نظریه ها کامل هستند. هیچ یک به طور کامل تکمیل بنابراین ما با اسطوره ها و گمانه زنی ها اعم از اقتصادی به آسمانی به نژادی با هیچ یک به اندازه کافی توضیح که چرا کار ما به عنوان آنجا که ما انجام دهد, چرا ما ارزش ظاهر می شود به کار (اشتغال) به عنوان آنجا که ما انجام می دهیم و به همین دلیل ما حفظ عشق ما از اشتغال حتی ما به عنوان دور بسیاری از دیگر سنت ها و ارزش آنها ما خانواده سنتی ساختار ما اعتقادات مذهبی; یا مفاهیم ما در نزاکت نجابت و عفت با این حال متناقض تمرین این ارزش ها و سنت بوده است. اشتغال و accouterments ها را تبدیل به نمادهای بی نظیر از نوع حق فرد و حق نوع زندگی.

نمادها و مراسم مشترک توهم می شوند بنابراین در همه جا حاضر است که آنها تقریبا نامرئی به کسانی که سازگار به آنها. با مورد به همان اندازه ظرافت به عنوان یک مزاحم لوگو در نسکار, یونیفرم, ما تبلیغات ما اشتغال—پروکسی ارزش شخصی و نجابت و بطور قابل توجهی کمتر نگرانی برای بهنگام بودن و یا ادب. و فقط به عنوان مورد با کسانی که تبلیغات adorning شوالیه های نجیب از جاده سریع السیر ما پی در پی declamations و اظهارات ما نمی-کردم-زمان-به-خونریزی رفتند و گیج کننده hurriedness قابل توجه تنها در طول غیبت خود را. سعی کنید برای پیدا کردن کسی که حداقل هر کسی که در و یا مشتاق به عنوان یک عضو مدیریتی کلاس که نه شلوغ است و اذعان دارد تا آنجا بدون خجالت یا تردید. شانس به نفع شما نیست.

ما شکایت شده و در زمان کوتاه; چک کردن تلفن های ما و برنامه در طول روز; ما غذا خوردن در حالی که ایستاده راه رفتن و یا تا حدودی کمتر رانندگی; و ما ابدی و بی توجهی آشکار به دنبال و اقدام به شدت عجله—اینها کمتر نشانگر اخلاص و تقوا از یک صلیب کشیده شده بر پیشانی.

به اشتغال ما تسلیم سلامت ما و جوامع ما, خانواده و روابط اجتماعی, و اگر به اندازه کافی بد بخت پشت چرخ زندگی ما است. برای دیگری کمی, کنار, از تیم های ورزشی ما را بسیاری ارائه شده از خون و روغن بسیار کمی خاص بازگشت و یک بیگانه نگاه کردن از در بالا را به خوبی ممکن است نتیجه گیری کرد که اشتغال است که آمریکا فضیلت با همان غرور و افتخار از محل که تقوا فرزندی مصاحبه یا افتخار نگه دارید و در فرهنگ های دیگر. و نه همه oblations ساخته شده صرفا از sacrificer را اراده. یک اشتباه جزئی—گذشت از قضاوت و یا پیدا کردن خود را در محل اشتباه و زمان می entrap کسانی که حداقل می توانیم آن را در یک سیستم است که می بیند اشتغال به عنوان یک خوب برای ترویج شود و به عنوان یک مجازات برای تجویز می شود.

در دراز مدت آزادی مشروط برای جنحه و جنایت به طور یکسان; اجباری مشاوره (بازآموزی با نام دیگری); ثابت micromanaging از شهروندان زندگی می کند در یک روز به صورت روز: نگه داشتن این تقریبا 4 میلیون آمریکایی در بک تماس گرفته و از خرده بوروکرات حرفه ای انجام دهید-gooders و busybodies گاهی اوقات برای سال ها در پایان, و آنها را وادار به شرکت در اکثر 'Merican آمریکایی سرگرمی—حلقه-پرش—یک ورزش است که نیاز به هزاران دادگاه ارتش از داوران و بدون توپ در همه. و تنها توجه پذیرفته به بهانه ارام پیش نویس انتخاب از این بدبختی بازی یک گواهی فوت است.

میهن پرستی و احترام به محیط زیست و سلامت عقل هستند و همه تابع اخلاقی ضروری به تند رفتن فشار دادن و رانش در مورد یکی از حاشیه مولد کار به بعد. اشتغال کاملا ممکن بود ما Moloch اما فقط به این دلیل که نقش در حال حاضر ادعا کرد ما همیشه در حال گسترش دستگاه امنیتی.

دهه که در آن هیچ چیز اتفاق می افتد . . .

گه اتفاق می افتد. گاهی اوقات از آن است که وحشتناک ترین. گاهی اوقات از آن است که صرفا بد است. ما پاسخ به این کثافت و پله در آن سرپیچی پیش بینی از راه عادی نموداری و تجزیه و تحلیل منطقی و به جز در نگاه به گذشته که از آن همه چیز را حس. در یک دوره از حدود سه سال—اوت 1992 مارس 1995—محاصره در روبی ریج اولین مرکز تجارت جهانی بمب گذاری های وکو محاصره و بمب گذاری شهر اوکلاهما رخ داده است. اگر چه هیچ یک از این منجر به همان از دست دادن زندگی که آیا 11 سپتامبر آنها به خوبی اطلاع عموم حوادث نشان داد که قابل توجه ترک ها در سیستم—که مبهم و بارها ناسزا چیزی است که اجازه می دهد تا کسانی که در قدرت برای حفظ, اجتماعی, اقتصادی, سیاسی و حقوقی سفارش از طریق عاقلانه و به موقع استفاده از زور. هنوز هیچ چیز اتفاق افتاده است. تظاهرات علیه اقدامات دولت محدود شد, سیاست ها و موسسات تغییر تنها کمی و زندگی انجام شد با کمی تغییر که یک نفر می تواند بخشیده شود برای فکر کردن است که این وقایع به حال همه گرفته در سرزمین های بسیار دور کردن و به مردم خیلی متفاوت از متوسط آمریکایی است که آنها به عنوان ممکن است قطب.

پاسخ ما به بیماری بیشتر است قابل پیش بینی است. COVID-19 است که برای اولین بار به طور بالقوه فاجعه شیوع 21st century. سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) است که ناشی از کروناویروس که متفاوت از COVID-19. از بهداشت عمومی نظر این دو با هم کاملا برابر—MERS به نظر می رسد کمتر مسری است—اما آن را اثبات تلخ به اندازه کافی به گسترش در سراسر کره جنوبی در سال 2015 و که منجر به 36 مرگ و میر. که MERS شیوع منجر نمی شود برای سلامت عمومی بلایای نقطه نیست. آن را می تواند داشته باشد و تا به حال این ویروس که ناشی از آن شده است و حتی کمی متفاوت ژنتیکی احتمالا خواهد داشته باشد.

11 سپتامبر ثابت می شود متفاوت وحش به طور کامل از وقایع 1990s و آن را موجب یک سری از سیاست و تغییرات قانونی از جمله وسعت و عمق است که ما هنوز به طور کامل درک خود را وارد کنید. جهنم از جنگ کنار ما به عنوان یک مردم و یک ملت را تغییر داد به طوری که یک آمریکایی حدود سال 1995 به سختی تشخیص post-Snowden ایالات متحده امنیتی دولت از 2015. از کاترپیلار از compartmentalized جمع آوری اطلاعات; در مقیاس کوچک بین المللی دخالت نظامی و پایان تاریخ سرزندگی غیرمنطقی برای یک هرزگرد فرهنگ و لیبرال-دموکراتیک راه زندگی است که نمی تواند شکست به شکوه هواپیماهای بدون سرنشین/پروانه از مجموع اطلاعات آگاهی; جمعی دولتی و خصوصی ذخیره سازی داده ها و به اشتراک گذاری; و یک دهه تثبیت در قبرستان امپراتوری—ما موجودات مختلف و خاطرات ما هستند و آن دسته از موجودات که دیگر نمی تواند به طور کامل درک آنچه آنها بودند. هیزم را خاکستر می شود و آن را تبدیل به هیزم دوباره. نامعلوم بازداشت, شکنجه و اعدام فراقضایی از آمریکایی ها همه رفت و از رتبه افراط گرایی به ماده در حال حاضر واقعیت با کمی سر و صدا. دوستان و فریزر به 24 و میهن—جنگ برای قلب و ذهن ما در حال حاضر مبارزه کرد. شورشیان از دست داده است. The Millennium Falcon سقوط کرد و سوخته است. دیک چنی ما بود روح حیوانی برای aughts.

چه ساخته شده این اتفاق می افتد ؟ تکنولوژی توضیح می دهد که بخشی از آن را. استاسی جمع آوری شده در مورد 69 کیلومتر از فایل ها در حدود 50 سال بود در مورد 270,000 کارگران در اوج آن است. یوتا مرکز داده که در خدمت به عنوان یکی از بزرگترین اطلاعات تجهیزات ذخیره سازی برای جامعه اطلاعاتی ایالات متحده و که باز شده است کمتر از یک دهه تنها صدها نفر از کارکنان و حداقل yottabytes از فایل های. یک تخمین محافظه کارانه از یک yottabyte خواهد بود (تقریبا) در مورد اطلاعات به عنوان آنجا که 300000 بار است که در حال حاضر در آرشیو کتابخانه کنگره.

هیچ یک از این معنی بسیار است. خارج از یک مقیاس خاص و اعداد و بیرون کشیدن هیچ واکنش احساسی. چگونه بسیاری از دانه های شن و ماسه وجود دارد در ساحل ؟ چگونه است ؟ آیا منظور از قدر تفاوت های زیادی به بافت نرم بین گوش خود را—چگونه شما می توانید این توضیح به یک جانور ساخته شده به تعقیب شکار در سراسر دشت بی درخت?

بودند که به اندازه کافی برای رسوا و اشتباه در نظر بگیرید: در اطراف 2002, بزرگترین تجاری در دسترس هارد دیسک تا به حال حدود 120 گیگابایت ظرفیت ذخیره سازی. به عنوان برای سال 2020 همان مقدار دلار را دریافت خواهد کرد 8 ترابایت—8,000 گیگابایت—حدود 65 برابر بیشتر از ظرفیت است. بسیاری از جمع آوری اطلاعات برنامه های در محل امروز غیر ممکن شده است در چند سال اول پس از 11 سپتامبر است. اما چنین چیزی برای شکستن تکنولوژی/ نظارت link. زمان tech تحت تاثیر رفتار ما. پیش بینی تکنولوژی—که نه چندان دور است که در آن بیشتر از قلمرو علم از مهندسی می کند تا تنها کمی کمتر است. هنگامی که ما می توانیم برنامه های خود را برای توسعه و استقرار ما می توانید شروع به ساخت زیرساخت های اطراف براق چیزهای جدید. تکنولوژی نیازمند استفاده از; تقاضا با استفاده از فن آوری است. و اگر همه به پایان رسیده است و به اندازه کافی این دو پرورش هر یک از دیگر در یک ازدواج کامل codependence.

بنابراین آخرین خواهد بود اولین و آخرین . . . یا انتقام از افراد درونگرا ،

ژاپن دانش آموز :: امریکا : ________________

  1. بازیکنان فوتبال
  2. میلیاردرهای
  3. Underdogs
  4. ریاضیدانان
  5. همه موارد فوق به استثنای D

(جواب این است: E.)

یک نفر می تواند قضاوت خود را نیمه خدایان و fetishes. ما لزوما عشق یا به آنها بیشتر اشیاء نسبت به انسان به ما—و طرح ریزی بیشتر در مورد این پروژکتور از projectee. قهرمان ما این است که این فلک زده و فلک زده یک نماد است با یک فرد متصل شده است. توسری خور به ما می دهد و امید است. فلک زده ما است.

ما آخر به زودی برای اولین بار. اما نه همیشه. توسری خور نیاز بود از سمت راست مرتب کردن بر اساس. غیور (چک). امیدوار (چک). سخت کوش (چک). بی تکلف (چک). و ما را ببخش و او را از بسیاری از گناهان. اما او تا به حال بهتر است به خوبی اجتماعی باشد. او تا به حال بهتر است سعی کنید به پیروزی دوستان و مردم نفوذ. و او تا به حال بهتر است نه لذت بردن از تنهایی. توسری خور در خیابان است که یک برنده در ساخت. آدم های فلک زده در خانه یک زیرزمین خانه بازنده در بهترین حالت. در بدترین حالت او یک تیرانداز فعال و در عین حال فعال شود.

دانش آموزان ما نیز ممکن آکادمیک شناور—که خوب است. اجازه مهاجران انجام کار مهندسی آمریکایی ها نمی خواهند به انجام—اما دانش آموزان باید به درستی اجتماعی. اجتماعی به چه و به چه منظور است ؟ AP کلاس ها و کالج بحران? بزرگ! ورزش و تمرین با گروه? حتی بهتر! هم به قتل و سنگسار? چرا که نه شخص? باردار و پیامک جنسی? آه چه وحشتناک! (به تنفس مناسب و یا نامناسب, titillated تن) کودک قربانی و آدم خواری است ؟ هیچ . . . خوب این بستگی دارد که بچه ها در حال رفتن در سوپ. اجتماعی است نه یک وسیله اما پایان ذاتی خوب است. تا زمانی که جامعه اتفاق می افتد تا زمانی که دانش آموز یاد می گیرد که بهتر است با دیگران نسبت به او آموخته است درس خود را.

در عین حال روز گذشته قهرمانان امروز هیولا—سیسیل رودز پس از احترام کافی به یک دانشگاه آکسفورد بورس و آفریقایی مستعمره به نام بعد از او به سختی می تواند به جلوگیری از کهنه کردن حافظه ، حتی کسانی که سود خود را از میراث سخاوتمندانه—دریافت کنندگان achingly معتبر بورس تحصیلی رودز—احساس رایگان برای حمله به مرد است. توماس جفرسون effigies نه شانس خیلی بهتر و کریستف کلمب مجسمه لگد از San Jose City Hall است که تنها کمی کمتر تحقیر آمیز نسبت به کشیده شدن از یک Applebee را با یک زیر شلواری.

و همیشه با صدای بلند, سر و صدا برای شهروندان جهان به اقامت در خانههای برونگرا و اشتغال ممکن است دریابید که روز خود را آمده است و رفته است.

این بوده است مدت زمان طولانی در ساخت. ما بولینگ به تنهایی در سال 2000 و در حال حاضر ما اما به ندرت کاسه در همه. اجتماعی تبدیل شده است به یک پیشوند—رسانه های اجتماعی, اجتماعی, فاصله, اجتماعی بیماری (اعطا گذشته است که به سختی یک اصطلاح جدید)—که به احتمال زیاد به ضمیمه شده به یک منفی به مثبت. ورزش تماشاگر capitalisms پاسخ به, بی مو, ape غریزی نیاز به وابستگی قبیله ای در حال تدریجی جایگزین e-sports. خشن و جست و خیز حیوانات تعامل پردازد و pats روی باسن, در حال دیجیتالی ، و جهان-معروف ورزشکار در حال حاضر با این نسخهها کار از خانه. وجود دارد هیچ دلیلی برای او برای اجرا به تمرین زیادی برای او به راه رفتن در سراسر اتاق. به جای او نشسته است. و به عنوان معروف به عنوان او است که او می تواند به عنوان درونگرا به عنوان خواسته.

نایک ورزشی آژانس تبلیغاتی با پوشاک بازو است و اصرار ما را به بازی در داخل بازی به صورت جهانیو با همین دلیل خوب. ما همه تبدیل ژاپنی, حداقل کمی و شاید ما باید. Hikikomoriژاپنی, تقریبا تمام آنها که خود قطع از جهان و صرف روز خود را غرقه در فکر و فانتزی—ممکن است کمتر ناخوشی نسبت به سادگی به مراتب جلوتر از منحنی. چه کس دیگری بهتر است برای سوار کردن یک بیماری همه گیر? یک مرد کوه, شاید, اما ما به چنین ساخته شده ، و جهان نمی تواند تحمل کند و بسیاری از آنها خود را در سرزمینی که بیش از حد بزرگ و گرايش بیش از حد شدید برای یک توپ از خاک و سنگ و آب با 7 میلیارد نفر جمعیت است. بهتر است که ما همچنان پشت صفحه نمایش. وجود دارد نه کوه به اندازه کافی و یا مردان برای ما به مکیدن از زن یا مرد از زمین.

همه این روندهای فرهنگی و عناصر—اشتغال سرویس اقتصاد ما شکنندگی به عنوان افراد و به عنوان مردم ما رشد اجتماعی قطع و ظلم و ستم آنها بیشتر از نزدیک از آنها ممکن است به نظر می رسد به ناظر گاه به گاه. به جای تلاش برای در نظر گرفتن این در رابطه با آمریکا در همه پیچیدگی ما بهتر خواهد بود در خدمت راه از داستان اسطوره ای جای یکی از افراد نزدیک و عزیز را به قلب و تناسلی را حداقل نیمی از جمعیت (اگر نه بیشتر).

فاحشه جزیره است . . . و زامبی ها

پاک کردن ذهن خود را از ریزه که از لحظه ای. شنیدن راش خون در گوش خود را. توجه داشته باشید که ترک خوردگی و ظاهر خود مفاصل و تغییر اندام خود را. تعقیب هوا به داخل و خارج از ریه های خود را و آن را تصور کنید جمع آوری گرد سوراخهای بینی خود را مانند شعله های آتش دور بینی از اژدها به عنوان او منتظر طعمه خود را. فکر می کنم تنها پس از درجه اعتبار ساقط است.

احساس بهتر است ؟

در حال حاضر ما پر از پوچی. اینجا سواحل: دور آب در آنها و بوسه های برهنه خود را پا. خورشید در حال سقوط است در زیر افق محیط اقیانوس و امواج ور. لباس های خود را شل پنبه و شما احساس می کنید آنها را با قلم مو در برابر پوست خود را به نرمی به سختی آن را لمس است. شما می شنوید . . . نسیم, افزایش, سر و صدا به fronds از درختان نارگیل. یک ضربه و شما متوجه این میوه خطرناک و مغذی و کشنده انداختن است. شما در حال خوشحالم که شما بیش از حد نزدیک است. به پشت خود را در خنکی شب خود مقابل مادون قرمز گرما سریع-خروج ارابه آسمانها.

در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از صدای ضعیف اما بلندتر از لحظه. این است که صدا از چیزهایی که وحشی می زد ، آن را نبرد ؟ و یا آن را در پریشانی? وجود نور در ساحل, اتش فروزان در فاصله. به شما به عنوان پیشرفت صداهای رشد بلندتر—در اینجا این است که ریتم. کسانی هستند که درام ؟ در حال دست و چکش قابل توجه محکم بسته شده سر ؟ شما در قرعه کشی نزدیک و باد می آید تا دوباره. شما آن را بو نه دود و نه بوی برشته خوک و آناناس اما آرام ترشی از lust و شما گرفتن چشم از تابلو همه نوشتن قهوهای مایل به زرد گوشت و slickness. این است لذت حیوانی—یک عروسک کارناوال در سوسوی.

به انجمن خوش آمدید فاحشه جزیره است.

فاحشه جزیره به نظر می رسد مانند یک ایده عالی است. رویای هر هورمون سوخت پسر نوجوان (و هر big-breasted متوسط و بالا مدرسه, معلم/succubus که دختر او) آن موفقیت تمام شد اما تضمین شده توسط ذاتی خود را تجدید نظر. بود که کافی نیست, طرح کسب و کار برای فاحشه جزیره نوشته شده توسط 10 (10!) دانشکده کسب و کار هاروارد را هوشمندانه 2015 فارغ التحصیلان و سه دانشگاه شیکاگو و اساتید ارائه شد به بالا و پنج شرکت سرمایه گذاری (یکی از حامیان اصلی از Theranos) که حاضر به سرمایه گذاری 275 میلیون دلار در اولین دور از کمک های مالی اضافی از پول می شود ساخته شده در دسترس به عنوان ضمانت. فاحشه جزیره سادو-لذت بردن شرکت های سانتیاگو (ولنتاین) در پاناما شرکت با دفتر مرکزی در شیلی شد و بلافاصله مورد تحسین قرار گرفته توسط کارآفرینان و اقتصاددانان رایگان-تجارت طرفداران جنسی liberationists و بازاریابان به عنوان یکی از بزرگترین کسب و کار نوآوری از 50 سال گذشته.

مردم از فاحشه, جزیره, که قبلا به عنوان شناخته شده Ile de la Misèreخواهد بود آزاد از خرحمالی از تولید. (از لحاظ تاریخی این جزیره صادرات شد گدازه نمک و چلغوز. نارگیل, انواع منحصر به فرد به منطقه ممنوع شد از حمل و نقل بین المللی—نتیجه خود را خود به خود combusting در ارتفاعات بیشتر از 30 فوت است.) این شانس را به صعود روح زنجیره ارزش برای ارائه به بشریت با آن چه به آن نیاز دارد بیشتر—لذت—به صورت مستقیم ارائه دهندگان خدمات و یا به عنوان حمایت از کارکنان گفت: ارائه دهندگان خدمات. بنابراین برای اولین بار در جهان نزدیک به خالص سرویس اقتصاد—که در آن هر کسی که کسی که همواره برای دریافت سرویس—متولد شد.

همه چیز از خوراکی, دامن کوتاه, فاحشه عالی, چکمه, برای طعم دار کاندوم خواهد بود وارداتی با هدف بودن به از بین بردن تمام اشکال تولید در فاحشه جزیره و در آبهای سرزمینی خود ظرف پنج سال از فاحشه جزیره توسعه نهاد (گسترده)'s شروع. و به حدی که هر چیزی می تواند پردازشبه جای به سادگی مصرف در فاحشه جزیره سرزمین (شوخ طبعی) چنین می تواند انجام شود تنها در صورتی که نیاز به کوچکترین مقدار از وقت و پول و مهارت و در صورت انجام می تواند افزایش قابل فروش قیمت از آیتم منظور از قدر. پیراهن با رژ لب بر روی خود بست و قبل از فرسوده undergarments (و سفلیس) همه مواد کالا شوخ طبعی کمک به جهان است.

تقلید بودن صمیم شکل چاپلوسی و مطمئن ترین نشانه های دیگران اعتماد به نفس در یک ایده بسیاری از تلاش برای تکثیر موفقیت شوخ طبعی. L-گسترده (کمتر فاحشه جزیره توسعه نهاد) برای اولین بار بود برای رفتن اما شهرت و خدمات به مشتریان به سادگی می تواند مقایسه نیست. HEI (Happy Endings Island) واقع در هفت کیلومتری ساحل نیوجرسی و که عمدتا جذب افراد مسن آقایان در ثابت درآمد ثابت به کمتر از یک رقیب مستقیم از یک همکار افتخاری—کم ریسک نوعی بازی شبیه لوتو به شوخ طبعی میلیون دلار بزور و با تهدید—و-برنامه های بازاریابی شد به طور خلاصه در آثار. حتی چند SSRRs (تا حدودی رضایت بخش مواقعی پاک) تاسیس شد در جنوب عمیق اما مشتریان نکات آنقدر کوچک بودند که masseuses یافت کار به مشکل بیشتر از آن ارزش داشت.

هر بار که برخی از ملت و یا کسب و کار تجاوز در کسب و کار و نام تجاری از شوخ طبعی آرزوها به سادگی منتقل مجلل تر خدمات با رهبر شوخ طبعی (که شوخ طبعی-سر) اعتماد به نفس نخبگان مصرف کنندگان خواهد بود برای انتخاب کردن همیشه لوکس تر تجربه.

چه تعریف فرهنگ از شوخ طبعی و بسیاری از مقلدان (و شبیه ساز—دوم زندگی به همتای شوخ طبعی شکوفایی است تا حدی با کمک SL BDSM جامعه)? آن را خام تمایلات جنسی? بله و نه. می تواند هر تعداد از مکان های مختلف و در قیمت های پایین تر. ناهار خوری خوب? بعید است. هیچ کس می رود به شوخ طبعی به خوردن (مواد غذایی). تمیز سواحل ؟ آنها دوست داشتنی اما هیچ.

تفاوت در این است که اشتغال. کسانی که در حال گرفتن مشغول خود و کمک به دیگران مشغول و یا شدت تمیز کردن پس. این چیزی است که خالص خدمات به مشتریان نیاز دارد. برای محصولات خاص پرستیژ یکی ممکن است گاهی اوقات برای سال. و به خوبی هماهنگ کمبود را افزایش می دهد مهر از این نام تجاری. اما نعوظ فاسد شدنی هستند و کسانی که نمی . . . رفتار عمدی سرعت را کمی به ایستادگی کردن اقتصاد است. فقط به عنوان مهم همه باید نگاه مشغول است. زمانی که چیزی است که ساخته شده به ظاهر از بهره وری یکی از معدود موجود اقدامات حتی اگر آن را غیر قابل اعتماد یکی.

شوخ طبعی بود خروشان موفقیت برای سال. تعجب از بازده بازار حمايتهاي ناشناخته! نوشت: یک تحلیلگر. آینده در حال آمدن است! اعلام فوربسیک لبخند عکس از شوخ طبعی-سر خود را پوشش دهند. خرید! خرید! خرید! برای عشق به خدا خرید! فریاد زد خاص و شخصیت تلویزیونی بهترین و شناخته شده برای ضربان رگهای پیشانی و نامتجانس استفاده از buzzers زمانی که خواسته های رفت و در بازار بورس و شوخ طبعی شد اولین داد و ستد عمومی ملت-دولت است.

و پس از آن سقوط.

هواپیمایی شکست خورده است. آنها هرگز به خوبی اجرا شود. و سرمایه گذاری در ناوگان 100 میلیون دلار ماشین آلات برای ارائه یک بی ثبات عمومی با لوکس نامشخص نتیجه—سفر—یک پیشنهاد پر مخاطره بهترین های روز. در زمان سختی نیست خیلی عاقل تر از هزینه های وام مسکن پرداخت در بلیط بخت آزمایی و امیدوار به پرداخت اصل در یک سقوط کرد از بین بردن. خطوط کروز شکست خورده در مدت کوتاهی پس از آن. چرا آنها شکست خورده است بهترین سمت چپ به مورخان. بازارهای ظهور و سقوط. یک روز یک مرد ثروتمند است و بعد از او گیر کرده است تعجب اگر او ده پوند از لاله را می توان رد و بدل شده برای یک قرص نان و یا اگر او فقط باید پرتاب ملعون همه چیز—همه 50,000 گیلدر از آنها را در یک ظرف و ببینید که چگونه آنها طعم و بعد از اینکه سرخ شده.

به هر چیزی که یک فصل است . . . یک بار به گیاه و در یک زمان به دل و جرات. و به عنوان رفت و گل رفت و شوخ طبعی: بدون وارداتی مواد غذایی و کالاهای شوخ طبعی بود کندهو با خشنترین ungloved دست. نارگیل صنعت در حال حاضر enervated و etiolated سال غفلت شد و دیگر قادر به حمایت کوچک از پیش گسترده ای از جمعیت این منطقه بسیار کمتر از یک engorged سال فاحشه-گردشگری. و چلغوز شده خراشیده کردن جزیره و ریخته به دریا به عنوان بخشی از یک شوخ طبعی گسترده زیباسازی ابتکار دیگر آیا مردم بسیار خوب است یا نه. بنابراین حمل و نقل کشتی های دور ماندند. مردم از شوخ طبعی در حال حاضر کاملا عادت کرده بودن (و) مشغول یافت که آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام کمی به غذا خوردن را فراموش کرده بود که چگونه به سهمیه انرژی خود را از مواد غذایی خود را و وقت خود را به عنوان محدود به این مورد در هنگام مصرف با اولویت بالاتر از همه چیز.

بنابر این آدم خواری.

یک مشکل عمده با ناهار خوری در گوشت یکی از همسالان (گذشته از این مزاحم ماده از آن نیاز به کشتار مردم برای مواد غذایی) است که آن را گسترش بیماری است. Kuru, سنگین, فلزی, مسمومیت, تنفس بدبو—حتی به خوبی تغذیه cannibal ممکن است مبتلا به طوری که او خوشحال است. اما مردم از شوخ طبعی بود یکی بهتر. چه آغاز شده به عنوان یک بیماری شایع لرزش, پیشرفت, به واقع, نامنظم راه رفتن. و معجون رشد ضربه زننده را ترجیح می دهند و نه خشک و ماهیچه ی عضلات از دوستان سابق خود و یا حتی مناقصه گوشت پخته شده را به یک پای, اما مغز, چیزی جز مغز است.

بهتر مطلع از تاریخ این سابق جزیره بهشت شما نگاه دوباره در صحنه قبل از شما. ما صحبت کردیم و راه می رفت و شما که بسیار نزدیک تر از قبل. چه شده است که بر روی پوست خود را? از آنچه که انجام آنها بدن خود را دریافت کنید شین? Growls از سیری به عنوان آرام به عنوان آنها را از راه دور. و هشیاری در هوا ترس است و نه شهوت. یک مرد از جرم به نظر می رسد تا در جهت خود را, اما شما می دانید آنچه که او می بیند. شما می توانید رنگ اما فقط—مخروط در شبکیه چشم خود را در حال لخت آستانه تحریک. او ارائه می دهد یک rictus پوزخند زدن دندان های خود را crimson بدن خود خالدار در خون و رنگ پریده قطعاتی از استخوان. زن—چه مانده است از بدن او بیرون کشیده شده بر روی شن و ماسه های پوست سر بازیگران سردستی به سمت جلب نظر شما—آنها هر دو می توانید ببینید شما متوجه—و با چند سلول های عصبی باقی مانده در نیمه scooped کردن جمجمه, فرمول نیا-اندیشه ها: نجات دهنده من. اما شما هیچ یک نجات دهنده نیست که تعدادشان کمتر از 20 به 1. شما خوش شانس خواهد بود برای نجات خود پوشیدنی خوراکی پنهان.

و در حال حاضر زمان برای شما به شلوغدر حال اجرا به عنوان سریع به عنوان شما می توانید.

چه حیف که شما سمت چپ کفش خود را توسط ساحل.

Principia

کسانی که هیچ چیز هیچ چیز اما بودتا زمانی که آنها متوقف به انجام حتی. کسانی که مشغولکه تلاش برای انجام همه چیز را به دست آورد اما در بیشتر کالری هزینه. هر دو باید متوقف هوا قبل از شروع نوسان خود را به عقب.

از دنباله های برونگرا و اجتماعی آمده hikikomoriهای مسلح تنها و بیمار روانی. در نتیجه می آید سرمایه داری هولودومور از فاحشه جزیره کمتر شدید از کمونیست برای اولین بار تنها کوچکتر در مقیاس و با یک گرمسیری بیماری اضافه شده است . . . عطر و طعم.

فشار همه چیز و همه چیز عقب براند.

این ویروس نیست این موضوع در اینجا. مسئله این است که آموخته کوری—فرقه تدریس این هست. فرقه ها آموزش اصول اول و دوم اطلاعات (و فقط به میزان آن مطابق با انتظارات).

فرقه اشتغال تاسیس شده است بر این ایده که زمان صرف شود باید به جای ذخیره شده—بالا سرعت زمان ایده آل است. فرقه برون گرایی بر ایمان مطلوبيت بالا و سرعت تعامل بین فردی. هر دو ارزش حرکت به خاطر خود.

ما فشار آورده اند تا آنجا که ما می توانیم. ما ساخته شده است یک ماشین از صفر بهره وری—با هر meshing از چرخ دنده ها و در نتیجه بی نهایت اصطکاک—که در آن راه: تمام این باعث می شود حرارت است. اما بسیار وجود دارد به دست آورد از این. ما می دانیم که چگونه نه برای ساخت یک تمدن است. ما می دانیم که چه کار کند.

امروز ما قابل تامل است. ما مجبور به انجام هیچ چیز بدون تظاهر به انجام هر چیزی در همه. بنابراین ما در نهایت می تواند شروع به انجام کارها. این بار به آرامی نفس کشیدن; برای دیدن جهان به جای به پروژه ما می خواهد بر روی آن. اصول طبیعی را پنهان نمی کند اما آنها هیچ تبلیغات یا. با دقت مشاهده است که سنگ بنای کشف شده است.

ما ممکن است در گیر و زمانی که جهان شروع می شود تا دوباره آن را نمی خواهد همان خواهد بود. در سن رویاها و شور مذهبی—قرون وسطی سن اشتغال—اعتقاد trumps طبیعت است. ایمان trumps حقایق است. و سپس یک قسمت را می شکند. اینرسی فانتزی ریزید. همه که سمت چپ است این است که واقعی است.

انقلاب است نه یک مهمانی شامو شام احزاب به عنوان نجیبانه به عنوان یکی ممکن است امید—درخواست مهمان افتخاری از چند صحنه پیش—اما آن می تواند با یک شروع آرام غذا با سیب کاهش یافته است بر روی سر خود را و یا با rasping مرگ سر و صدا از یک فرقه است.

و با که مرگ—آن را از سن آسیب یا میکروسکوپی بیماریزا—اتاق ساخته شده است برای چیزی جدید در زیر آفتاب. مرگ و کشنده قوها را حفظ خواهد کرد به آینده سرزده و بدون نگرانی برای ما احساسات و یا راحتی. پرسش: چه کنیم در این مورد ؟ آیا ما به دنبال تاریخ برای همیشه لطفا برای واکنش و یا آیا ما منجر شود?

ما به دنبال برای بیش از حد طولانی است. آن است و نه در خدمت ما هست. اما این نیاز به صورت. اجازه دهید ما را به بیشتر از یک وضعیت بد و ناقص جهان است. اجازه دهید ما آن را کمتر بی فایده از ما وقت با ارزش و انرژی و توجه کمتر نفرت سرد حریص و بدتر است.

اجازه دهید ما آن را به چیزی بهتر است.

Brant فون Goble (متولد 1983) نویسنده ویرایشگر, ناشر, محقق, معلم, موسیقیدان, موتورسوار, شعبده باز و تازه اپراتور رادیو.

https://www.goodreads.com/author/show/18575596.Brant_von_Gobletinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن