به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش Pa. خانه های پرستاری کمتر ایالتی و فدرال نظارت

یکی از اولین خانه های پرستاری در پنسیلوانیا به برخورد شدید شیوع مرگبار coronavirus شده بود بارها و بارها ذکر شده توسط دولت برای عدم محافظت از بیماران عفونی و بیماری های مسری.

با این وجود برایتون توانبخشی و مرکز سلامتی در شهرستان بیش از حد تا به حال هیچ بازديد از بازرسان دولتی از اوایل ماه مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. تام گرگ با صدور دستورالعمل های طراحی شده برای محافظت از بیماران و ساکنان. در واقع هیچ بازرسی در حال وقوع در خانه های پرستاری در سراسر کشور مگر در مواردی گزارش شده است که یک بیمار در خطر فوری از چیزی غیر از COVID-19.

در میان آسیب پذیرترین افراد در دولت شیوع کروناویروس در حال ساکنان پنسیلوانیا خانه های پرستاری و برنامه های پاسخ اضطراری نشان می دهد آنها تا حد زیادی هیچ ایالتی و فدرال نظارت در طول بحران.

توسط جمعه 903 COVID مربوط به مرگ و میر گزارش شده بود در خانه های پرستاری در سراسر پنسیلوانیا است. که حساب برای بیش از نیمی از تمام coronavirus مرگ و میر در کشور است.

و در حالی که بیماران در چنین امکاناتی هستند که اغلب در معرض خطر مرگ به دلایل بسیاری بازرسی کمک به اطمینان از این کسب و کار به دنبال پروتکل های طراحی شده برای محافظت و راحتی ساکنان.

این مرگ و میر آمده است در زمانی که دولت و تنظیم کننده فدرال را متوقف کرده و بازرسی های معمول به دلیل ویروس و حدود یک سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد شده آرامش بخش پرستاری صفحه اصلی راهنمای کنترل عفونت.

این یک وضعیت پیچیده است. اگر دولت همچنان در محل بازرسی بازديد از آن خطرات حمل این ویروس را به یک مرکز که خانه به ساکنان آسیب پذیر است. همچنین خطرات ناشی از حمل آن را.

اما بیمار طرفداران می گویند در حال حاضر زمان به اجازه از خانه های پرستاری پلیس خود را به خصوص با امکانات کنترل عفونت قبل از نقض است.

برای اعضای خانواده که عزیزان در داخل این خانه های پرستاری آن را شخصی.

به Keri بویر مرگ پدر او در برایتون بود که بیش از یک معیار.

“او یکبار مصرف,” او گفت:. “او یک پدر یک پدر و یک برادر. فقط به خاطر اینکه او در یک خانه سالمندان معنا نیست که او نمی باید یک خانواده است که در مورد او مراقبت. این منصفانه نیست که او به مرگ خود است.”

بازرسی در برگزاری

در 7 مارس ارل Denbow جونیور به صحبت کردن بود خود را به نوه در مورد بهار, آهنگ و بیس بال.

“یک خانه اجرا برای pap,” او گفت:.

این آخرین چیزی که او گفت: 11 سال Jonathan و 14 ساله آنتونی.

پنج روز بعد مدرسه ورزشی بودند را در خود نگه دارد و بویر یک تماس از پدرش پرستاری در خانه برایتون توانبخشی و سلامتی مرکز توضیح داد که بازدید کنندگان مجاز در این شهرستان بیش از حد امکانات.

Coronavirus گسترش در سراسر پنسیلوانیا و کنترل عفونت اقدامات بودند که به محل قرار داده.

اما Denbow یک کهنه سرباز ارتش که در خدمت در طول جنگ ویتنام هنوز هم مریض شدم.

در مارس 28, او یکی از اولین کسانی که در این شهرستان بیش از حد خانه سالمندان برای تست مثبت برای COVID-19.

پنج روز بعد در تاریخ 1 آوریل 73 ساله Denbow شد یکی از اولین ساکنان به مرگ است.

وجود دارد بسیاری از موارد در خانه سالمندان آوریل 6 — حداقل 50 — که در خانه سالمندان گفته شد با فرض اینکه تمام 450 ساکنان و بیش از 300 کارکنان ممکن است مثبت برای این بیماری است. برایتون توانبخشی و مرکز سلامتی در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: پس از مشورت با وزارت بهداشت آن را متوقف شمارش نتایج آزمون و شروع به درمان همه کارکنان و ساکنان به عنوان اگر آنها علامتی.

مطابق با رژیم صهیونیستی است. تام گرگ فاجعه اورژانس اعلامیه در مارس 6, وزارت بهداشت صادر شده و یک مجموعه جدید از بازرسی دستورالعمل. لازم به توضیح است که دولت را متوقف خواهد کرد به طور منظم بازرسی و بررسی امکانات تنها در صورتی از شکایت نشان داد که بیمار در معرض خطر فوری.

و 849 بیماران در حال مرگ در 408 خانه های پرستاری از یک بیماری علاج ناپذیر به حساب نمی به عنوان فوری معرض خطر است.

فوری معرض خطر رخ می دهد که یک خانه سالمندان را عدم انطباق با یک یا چند دولت در امور بهداشت و درمان مورد نیاز باعث می شود یا به احتمال زیاد به علت آسیب جدی آسیب یا مرگ به ساکن ،

کنترل عفونت نظرسنجی انجام خواهد شد و امکانات و سازمان های شناسایی شده توسط مراکز کنترل بیماری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

و دولت در بخش بهداشت و درمان است که هنوز هم در حال کار برای اطمینان از مناسب کنترل عفونت تلاش های در حال انجام هستند حتی بدون روال عادی بازرسی به گفته سخنگوی Nate وردل.

اما این بخش انجام نشده و در سایت بازدیدکننده داشته است در امکانات, حتی اگر آنها تا به حال کنترل عفونت نقض حقوق بشر در گذشته است.

سابقه نقض

برایتون توانبخشی و مرکز سلامتی ذکر شده برای کنترل عفونت نقض چندین بار در پنج سال گذشته از جمله سه بار در سال گذشته دولت بازرسی داده ها را نشان می دهد.

در اکتبر تنظیم کننده دولت دستور داد تسهیلات برای ایجاد عفونت پیشگیری و کنترل برنامه برای جلوگیری از, شناسایی, گزارش بررسی و کنترل عفونت و بیماری های مسری برای همه ساکنان کارکنان و بازدید کنندگان است.

بازرسان دولتی دستور داده بود که این طرح در بسیاری از مواقع تسهیلات دریافت “زیر متوسط درجه” در سال گذشته برای یک الگوی فراگیر از شرایط است که می تواند منجر به “گسترش عفونت ها و بیماری ها” با توجه به مدیکر سوابق.

در این دو سال که Denbow در برایتون که مرکز آمار با بیش از $20,000 در دولت جریمه.

دولت در بخش بهداشت و درمان در زمان هیچ اضافی COVID-19 اقدامات پیشگیری با خانه های سالمندان که تا به حال سابقه ای طولانی در کنترل عفونت ساقط مانند برایتون ناتوانی و سلامتی وردل گفت. همه پنسیلوانیا خانه های پرستاری داده شد همان هدایت است.

بویر دانست و در مورد تسهیلات سابقه نقض هنگامی که او در زمان پدر او وجود دارد کمی بیش از دو سال پیش است. او به بیماری پارکینسون است که شتاب به سرعت او تبدیل شدن به یک خطر خود را به او گفت.

“برایتون تنها خانه سالمندان در اینجا بود که باز تخت” بویر گفت. “آن شکست خورده بود بسیاری از بازرسی اما من فقط نمی باید یک انتخاب برای رفتن در هر نقطه دیگری است.”

اما او گفت که او تا به حال “هیچ شکایتی” در مورد مراقبت از پدر خود دریافت وجود دارد.

او دوست داشت همه از پرستاران بویر گفت.

او همچنین آنها را به توان خوب و دلسوز. آنها سخت کار می کرد اما وجود دارد بسیاری از بیماران که آنها کشیده نازک, او گفت:. و بویراحمد گفت: او همیشه اطلاع از چیزهایی که عمده. برای مثال او نمی یاد از پدرش سرطان روده بزرگ را تا زمانی که او به عنوان خوانده شده خود را در پرونده سلامت.

“من هنوز در تلاش برای دریافت پاسخ در مورد زمانی که او دریافت که تشخیص” بویر گفت.

جامع بهداشت و درمان, مدیریت نیوجرسی-بر اساس گروه سرمایه گذاری خریداری 589-تخت خانه سالمندان در سال 2014 بیش از مبلغ 37 میلیون. تا آن زمان برایتون یک شهرستان متعلق به مرکز شناخته شده به عنوان دوستی ریج.

مالکیت شرکت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

بویر دارای احساسات مخلوط بیشتر است که او یاد می گیرد در مورد تمام مرگ و میر در خانه های پرستاری در پنسیلوانیا است.

“این شگفت آور,” او گفت:. “بیشتر نظارت مورد نیاز است برای اطمینان حاصل کنید. برایتون شکست خورده بود بسیاری از بازرسی. چرا که آنها مجاز به ادامه به اجرای یک خانه سالمندان در طول COVID-19?”

مقامات بهداشتی دولت گفت که زمانی که آنها موضوع جریمه خود را هدف این است که برای قرار دادن خانه های پرستاری از کسب و کار زیرا که ترک بسیاری از مردم بدون جایی برای رفتن.

بویر در حال حاضر شگفتی اگر آن را ساخته اند یک تفاوت پدرش نتیجه اگر زودتر اقدامات صورت گرفته توسط دولت و یا خانه سالمندان است. خواهد که مانع او از داشتن برای خداحافظی به او مرگ پدر از طریق FaceTime.

برای هر کسی که فکر می کند COVID-19 که جدی نیست اگر آن را “فقط کشتن پیر پرستاری از بیماران که احتمالا مرگ به هر حال” او یک پیام: “من امیدوارم که آنها هرگز به خداحافظی به یک دوست از طریق یک غریبه تلفن.”

انتخاب های دشوار

مرگ است هرگز آسان به تماشای بویر گفت.

مادر او درگذشت “کاملا مسالمت آمیز” از سرطان تخمدان در هنگام بویر 20 بود اما آن را هنوز هم سخت است.

آن را سخت تر با پدر او است.

“پدر نمی میرند مسالمت آمیز حتی اگر او در آسایش meds,” او گفت:. “او تلاش برای هر نفس تا پایان.”

Denbow نبود در ونتیلاتور زندگی-صرفه جویی در دستگاه است که کمک می کند تا بیماران تنفس و یا تنفس برای آنها. آن را یکی از گزینه های بسیاری مواجه بویر.

“من تا به حال به بسیاری از تصمیم گیری های دشوار و به سرعت,” او گفت:.

جمعه, مارس 27 بویر دریافت تماس از برایتون توانبخشی و مرکز سلامتی گفتن او را که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

یکشنبه, مارس 29 او یک تماس به او می گویند پدر رو به کاهش است و آنها خواستار شد در آسایشگاه مراقبت.

چهار شنبه, آوریل 1 او تماس رو که پدرش در حال مرگ بود.

بویر تنها فرزند که مادر در اثر سرطان تخمدان زمانی که او 20 بود گفت: خداحافظی به پدر او از طریق یک پرستار تلفن.

“من به او گفتم که من او را دوست داشتم که آن را خوب است که او تا به حال انتظار مردم برای دیدن او,” او گفت:.

مرگ از COVID-19 در یک خانه سالمندان در زمان دور چیزی از آنها, او گفت:.

“این گناه است که او با یک غریبه غیر قابل تحمل است برای من” بویر گفت. “این نیز در زمان دور بخشی از فرایند هایی.”

چرا برایتون مهم در سراسر Pa.

ما می دانیم در مورد Denbow یک مادام العمر استیلرز فن و بازنشسته و کارگر تنها به دلیل بویر گفتن او را پدر داستان.

و ما می دانیم که در مورد کانون در برایتون توانبخشی و سلامتی تنها به این دلیل که اتحادیه کارگران وجود دارد بیمار شدن با بیماران و شروع به صحبت کردن.

در نهایت تسهیلات با صدور یک بیانیه مطبوعاتی اما هیچ دولت و حکومت نیاز به خانه های سالمندان به اطلاع عمومی در مورد شیوع بیماری های عفونی.

امکانات در لنکستر, Lackawanna و مونتگمری استان ها نیز به اشتراک گذاشته شده اطلاعات عمومی در مورد خود COVID-19 شیوع است.

دولت وزارت بهداشت است که در حال حاضر آزاد شهرستان-توسط-شهرستان داده ها در خانه های سالمندان, اما از آن است که انتشار اطلاعات برای هر یک از 1,900 تسهیلات مراقبت دراز مدت در پنسیلوانیا است.

وجود دارد هیچ راهی برای پیگیری که چگونه هر مرکز رسیدگی به COVID-19 بحران و کنترل گسترش عفونت است.

کمتر ایالتی و فدرال بازرسی فقدان داده ها و ممنوعیت بازدید کنندگان را ترک کرده اند بیش از 134,000 دراز مدت مراقبت از بیماران آسیب پذیر در پنسیلوانیا است.

وقتی پرسیده شد که چرا دولت نیست و انتشار اطلاعات برای هر یک از تسهیلات وردل گفت:

“ما در حال دریافت اطلاعات از تعدادی از منابع مختلف و از طریق تعدادی از روش های مختلف. ما در حال کار برای آشتی دادن همه که سعی کنید بیشتر اطلاعات جامع در مورد آنچه اتفاق می افتد در دراز مدت مراقبت از امکانات است.”

این اطلاعات نه تنها حیاتی برای حفاظت از خانه سالمندان بیماران و کارگران است. آن است که یک ماده از بهداشت عمومی است که نشان می دهد در چه محلی مناطق مرگبار عفونت در حال گسترش است.

بیشتر: Coronavirus و مرگ و میر در بهبهان. خانه های پرستاری: آنچه ما می دانیم و نمی دانیم

پنسیلوانیا سنسور. باب کیسی و پت Toomey در تاریخ 6 آوریل با ارسال نامه ای به مراکز مدیکر و مدیکید خدمات که دسته فدرال بازرسی از خانه های پرستاری, درخواست آژانس برای ارائه پاسخ ظرف یک ماه در مورد چگونه از آن است که نظارت بر این کشور بدترین خانه های سالمندان.

سناتور به طور خاص می خواستم به دانستن در مورد خانه های پرستاری در تمرکز ویژه ای امکانات برنامه که اهداف مکان هایی که “قابل ملاحظه ای شکست” برای دیدار با مدیکر و مدیکید استاندارد.

برایتون توانبخشی و سلامتی بوده و در لیست کشور بدترین امکانات.

“همانطور که بسیاری از خانواده ها در تکیه خانه های پرستاری به ارائه مراقبت با کیفیت برای عزیزان خود سناتور Toomey و من از این (تهمت) دولت چه اقداماتی گرفته شود برای اطمینان از خانه های پرستاری در حال انجام همه چیز ممکن است برای نجات جان انسان ها و محدود کردن گسترش بیشتر این ویروس” کیسی گفت.

این سناتور همچنین می خواهید دولت فدرال به ارائه اطلاعات در مورد COVID-19 موارد فردی در خانه های سالمندان. آنها می گویند ساکنان و عزیزان خود کارکنان و اولین پاسخ دهندگان ندارد و دسترسی به اطلاعات در مورد عفونت و مرگ و میر در خانه های سالمندان.

“این اطلاعات است که می تواند کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19,” کیسی گفت.

آخر هفته گذشته

بویر استفاده می شود به دیدار پدر او در هر آخر هفته. او همیشه در زمان او و پسران و شام.

Denbow حال ساده سلیقه. او ترجیح, هات داگ, همبرگر, سیب زمینی سرخ کرده و سوسیس داغ یا پیتزا, او گفت:.

“هرگز چیزی علاقه داشتن” او گفت:.

پدر او یک زن و بچه در قلب که همیشه شوخی با پسران. او دوست داشت به تماشای تاریخچه کانال سری “Swamp People” و “چهار” در سیاره حیوانات. Denbow نیز از طرفداران WWE. و به نظر می رسید مانند او هرگز ملاقات یک رستوران محلی است که او را دوست ندارم.

هنگامی که او را ترک برایتون توانبخشی و مرکز سلامتی در مارس 7, بویر تا به حال هیچ ایده خواهد بود که آخرین آنها شام با هم و یا خود را به آخر هفته گذشته مراجعه کنید.

او قادر بود به یک مراسم تشییع جنازه فقط با شوهرش جو بویر فرزندان خود یک دایی و دو عمه. اما وجود دارد هیچ افتخارات نظامی به دلیل محدودیت در جای خود.

مدیر مراسم تشییع جنازه نوع به اندازه کافی برای ارائه یکی دیگر از یادبود زمانی که محدودیت ها برداشته “اما من نمی دانم اگر من می تواند انجام دهد که دوباره,” او گفت:.

و هر کس در حال حاضر خود را ارائه همدردی و جهات بویر گفت: حتی اگر عملا.

اما او هنوز هم عزادار.

“این سخت است زیرا COVID-19 نه تنها او را بکشند. آن را نیز نگه داشته و من از او” بویر گفت.

او در حال گرفتن بسیاری از پشتیبانی از طریق تماس های تلفنی از خانواده و دوستان است. “من و شوهرم شده است واقعا فوق العاده است.”

این درست نیست که او از دست پدر او در یک بیماری همه گیر زمانی که او بود از او جدا اما چگونه سریع آن همه اتفاق افتاده است.

یک آخر هفته او وجود دارد. بعد از او اجازه بازگشت. یک روز او موفق به دریافت یک تست مثبت و پنج روز بعد او مرده بود.

یک فکر است که گاهی اوقات ارائه می دهد آسایش است تلخ و شیرین: در حالی که پدر او را به بدن در حال مرگ بود در خانه سالمندان به زوال عقل در حال شروع به گرفتن ذهن خود را قبل از Denbow نقل مکان کرد و به برایتون توانبخشی و سلامتی.

“در برخی از راه من شروع به از دست دادن پدر من چند سال پیش اما من نمی خواهم به از دست دادن بقیه از او بود” بویر گفت.

“در طول FaceTime زمانی که من خداحافظی چشمان خود را باز بودند اما او نمی تواند به من بگویید هر چیزی” او گفت:. “من نمی دانم اگر او می دانست که هر کسی که صحبت او. من امیدوارم که ‘I love you’ آخرین چیزی که او شنیده ام.”

آب نبات Woodall است که یک خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را می توان در 717-480-1783 و یا در توییتر @candynotcandace.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو