ارمنستان مافیا خواهید کنی ریاست جمهوری سقط

گرفتن در گه پایان Kardashians است نه یک کار را به آرامی گرفته شده است و این چه Kanye West است که دستیابی ب

توسط ATROTICNEWS در 1 مرداد 1399
president Kanye West

گرفتن در گه پایان Kardashians است نه یک کار را به آرامی گرفته شده است و این چه Kanye West است که دستیابی به با سهولت.

"ایما بود prezident از دا ایالات متحده آمریکا! خدا صحبت می کند به mi هر روز n او tol من به becum prezident!" ضریب هوشی غنی کنی توییتی در میان دیگر نامفهوم گنگ و نامفهوم.

به طور طبیعی ارمنستان Mafiosi می خواهید برای محافظت از نام تجاری خود را به آن را ببینید در حال پاره کردن قبل از خود را بسیار خود چشم زیبایی را ببین.

چه کارداشیان با نام تجاری به غیر از یک فاحشه فیلمبرداری خودش را در مقابل یک دوربین و فروش نوار به شهرت ؟ چه نوع ممکن است شهرت آن است که بالاترین شکل از شهرت و آن را کاملا یک یابم چشم برای دیدن افتضاح کارداشیان نام در حال حاضر در حال defecated توسط Kanye West و او را آشفته كرد.

کیم کارداشیان و عجیب و غریب تزریق الاغ گونه های در حال حاضر باز در باد در ترور خفیف به عنوان کل اینترنت views عینک.

هیچ بودلر, دوشان (شاید کمی) و یونگ یا کیرکگارد در اینجا تنها پایه تجاری, فروش نام تجاری خود را با کس. شاید در آینده آنها را به سادگی یک آگهی برای کیم کارداشیان با گسترش پاهای او را در یک full-frontal تصویر به فروش برخی از نام تجاری ارزان از فرآوری پنیر آمریکایی یا شاید گوشت خوک کشیده.

Kanye غرب است که به وضوح در نظر گرفتن meds خود یا و این را می توان از قطع ذهنی آشفته ارتباطات او به تازگی از ارسال. یکی به یاد داشته باشید که این افراد اعطا شده است میلیون ها دلار سپرده بر آنها برای ایجاد چیزی جز حد وسط است ،

امروز حد وسط و مدفوع با پاداش میلیون دلار, از جمله سقوط هنری جهان و همچنین مخاطبان می پردازد که برای بازگشایی بخار گه که نشات گرفته از این جفت ارز از نخست arseholes.

"اگر شما تغذیه افراد مبتلا به اندازه کافی گه که همه می دانند. در نهایت این مردم خوردن گه بدون شما باعث آنها را به انجام این کار" یک استعفا داد 'سرگرمی' اجرایی نشان داد.

در حال حاضر که Kanye غرب آشفته صدای خدا می خواهد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور او را نمی خواهد به تنهایی در یک خط مستقیم به خداوند متعال به عنوان جورج بوش که صحبت می کرد به خدا فقط قبل از تصمیم به حمله به عراق و ایجاد بزرگترین clusterfuck در تاریخ مدرن است.

درود بر رئیس جمهور Kanye gleaming سقط جنین آویزان از اون سوی خاکستر سوخته از بی ثبات گوچی کیسه Instagram پست و یک زن, farting, از دراز تزریق سوخت ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب