فعالان: مردم سفید پوشیدن, سیاه, ویروس, ماسک نژادپرست است

Black Lives Matter فعالان در حال حاضر این ادعا که افرادی که پوشیدن, سیاه, ماسک صورت برای اهداف حفاظت از خود

توسط ATROTICNEWS در 20 خرداد 1399
RACIST BLACK MASK WHITE PERSON

Black Lives Matter فعالان در حال حاضر این ادعا که افرادی که پوشیدن, سیاه, ماسک صورت برای اهداف حفاظت از خود و دیگران از coronavirus ها نژادپرست است.

صحبت کردن در اخیر لس آنجلس BLM شورش Ambuyanga راجرز جانسون به نام سفید تظاهر کنندگان بودند که با پوشیدن ماسک سیاه و سفید به عنوان نژادپرست: "همه شما مردم سفید زانو که به اندازه کافی خوب نیست, شما در حال نژادپرستانه با پوشیدن کسانی که ماسک سیاه و سفید. شما یک رسوایی نژادپرستانه قطعات گه. آن را خاموش!"

بسیاری از سفید BLM تظاهر هم بودند خجالت به خود ماسک سیاه و سفید و یا سیاه و سفید تظاهر کنندگان پاره پاره آنها را در چهره خود و پایمال روی ماسک بر روی زمین است.

آن را فقط در یک پل ضد شورش که در ماسک سیاه و سفید پوشیده شده توسط افراد در نظر گرفته نژادپرستانه اگر شما در حال سفید و پوشیدن یک ماسک سیاه و سفید در حال حاضر در هر خیابان که در آن افراد سیاه و سفید آن است که یک مسابقه جرم مجازات جامد خوب ضرب و شتم توسط اراذل و اوباش.

ماسک سیاه = چهره سیاه و سفید

یک زن نیویورک با پوشیدن یک ویروس ماسک در مترو هنگامی که او مواجه شد و توسط پنج مرد سیاه و سفید مجبور به زانو زدن و سپس او سیاه, ماسک, پرتاب از قطار در ایستگاه بعدی. در طول این درگیری هر کس در همان کالسکه kneeled در مقابل سیاه و تحسین را برای نیم ساعت.

در کارولینای شمالی افسر پلیس سفید زانو زد و شسته پا سیاه واعظان در حالی که نگهداری آنها گفتن کلمه "ببخشید' دوباره و دوباره. یک پلیس سفیدپوست در اشک را شکست زمانی که او متوجه او با پوشیدن یک ماسک سیاه و سفید. پس از او سجده خود را تحت 89 ساله, سیاه, واعظ او شسته gnarly پا مرد با دهان و زبان قبل از او ببخشند توسط جمعیت با صدای بلند تشویق به مدت چهار ساعت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن