ACLU of Pennsylvania به دنبال به نوبه خود یکی از آن موارد مهاجرت به دعوی در دادگاه اقدام کلاس

دیلن Segelbaum York Daily Recordمنتشر شده 5:29 PM EDT Apr 20, 2020به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش AC

توسط ATROTICNEWS در 4 اردیبهشت 1399

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش ACLU of Pennsylvania است که به دنبال به نوبه خود یکی از آن موارد به یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس که می تواند راه را برای ده ها تن بیشتر مهاجران هستند که در معرض خطر بالا از COVID-19 منتشر خواهد شد از بازداشت.

وکلا با آیتالله سیستانی از پنسیلوانیا, ACLU National زندان پروژه و حقوق مهاجران پروژه و Dechert دفتر ثبت یک شکایت اصلاح روز جمعه در ایالات متحده دادگاه منطقه در هریسبورگ.

پیشنهاد دعوی در دادگاه اقدام کلاس شامل مردم برگزار می شود در مهاجرت بازداشت در حال حاضر و یا در آینده در Clinton County تادیبی موسسه Pike County موسسه تادیبی و نیویورک شهرستان, زندان که خاص موجود شرایط پزشکی و یا بیش از 45.

"این به طور فزاینده ای برای ما روشن است که مقامات اداره مهاجرت فدرال جدی نیست در مورد جلوگیری از گسترش COVID-19 در زندان شهرستان که در آن مشتریان برگزار می شود گفت:" رخی Shuford مدیر اجرایی ACLU of Pennsylvania, در بیانیه ای.

مرتبط با: برخی از شهرستان نیویورک مهاجرت بازداشت شدگان اعطا آزادی به دلیل خطر ابتلا به کروناویروس

[ نیویورک رکورد روزانه را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ydr.com/subscribe. ]

ایالات متحده منطقه قاضی John E. Jones سوم دو بار دستور آزادی مردم از بازداشتگاه های اداره مهاجرت به انتظار نتیجه نهایی از موارد خود را. آنها باید به نظر می رسد در آینده دادگاه و برخی از آنها با پوشیدن مچ پا مانیتور.

دولت هنوز ظ پاسخ اما این استدلال قبلی دادگاه براده که زندان های مجهز به متوقف کردن گسترش COVID-19. وکلا باید ثبت اضطراری حرکت در ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر به 3 مدار برای اقامت به یکی از این احکام که اجازه می دهد مقامات اداره مهاجرت به بازگشت به 19 نفر را بازداشت کرده است.

مرتبط با: قاضی دستور آزادی از 22 بیشتر مهاجران در بهبهان. بازداشت به دلیل خطر ابتلا به کروناویروس

اصلاح شکایت می افزاید: 11 مهاجران به اصل دعوی در دادگاه شش نفر از آنها برگزار می شود در شهرستان نیویورک ، آنها مهاجرت از استان ها مانند پاکستان جامائیکا و غنا و موجود شرایط پزشکی که شامل آسم و دیابت و ایدز است.

در نیویورک شهرستان, زندان, مهاجران توصیف شرایط است که آن را غیر ممکن است برای تمرین مناسب بهداشتی و اجتماعی فاصله.

یک زن به نمایش گذاشته علائم COVID-19 به مدت شش روز قبل از او دریافت مراقبت های پزشکی با توجه به طرح دعوی در دادگاه. چند زن را در حال حاضر نشان دادن علائم دعوی متحده اما هیچ یک آزمایش شده است.

"مقامات مهاجرت امتناع را ضروری بهداشت عمومی اقدامات برای حفاظت از همسر و دیگر در معرض خطر بازداشت شدگان از ابتلا به ویروس مکان آنها را در معرض خطر جدی" گفت: Witold "ویک" Walczak حقوقی مدیر ACLU of Pennsylvania, در بیانیه ای. "این مورتال تهدید می کند بازداشت خلاف قانون اساسی در نتیجه نیاز مشتریان خود را در اسرع وقت آزاد."

همچنین علاقه: "واقعا خوش شانس:" انسان خدا را شکر به خارج از شهرستان نیویورک زندان با توجه به coronavirus نگرانی

علامت والترز سخنگوی نیویورک شهرستان گفت: یک مهاجر و یک اصلاحات افسر باید آزمایش مثبت برای COVID-19 اما هر دو باید بهبود از این بیماری است.

والترز گفت: این شهرستان خواهد شد در نظر نیست در انتظار دادخواهی.

پنسیلوانیا وزارت بهداشت گزارش روز دوشنبه که بیش از 33 ، 000 نفر در سراسر ایالت را آزمایش مثبت برای COVID-19. حدود 1200 فوت کرده اند.

تماس با دیلن Segelbaum در 717-771-2102.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن