5 Westwood Village Ralphs کارگران تست مثبت برای COVID-19

این پست به روز شده در مارس 1 در 6:24 بعد از ظهر

پنج کارگر در وستوود ایجاد کرد Ralphs در Weyburn خیابان باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

Alexander sommer, مدیر Ralphs بخش در Kroger تایید به Daily Bruin که پنج کارگر در وستوود ایجاد کرد Ralphs باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. یکی بهبود و بازگشت به کار او اضافه شده است. NBC4 لس آنجلس اولین گزارش خبری پنج شنبه.

این موارد به نور آمد در میان یک سری از شیوع بیماری در جنوب کالیفرنیا محل های کار است. وجود دارد در حال حاضر 89 مورد تأیید و اضافی 35 علامت موارد به عنوان جمعه در 12 محل کار در منطقه با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط لس آنجلس وزارت بهداشت.

اما Westwood Village Ralphs گنجانده شده است در شمارش به عنوان روز جمعه با وجود NBC4 LA گزارش. هالیوود Ralphs در بلوار غروب آفتاب را تجربه بزرگترین شیوع 21 با تایید موارد بالا دو از NBC4 LA اصلی گزارش با توجه به LACDPH.

این Westwood Village Ralphs کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

در همین حال ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران محلی 770 که نشان دهنده جنوب کالیفرنیا فروشگاه خواروبار کارگران درخواست Ralphs به ارائه تست برای فروشگاه کارگران و مشتریان در بلوار غروب آفتاب محل با توجه به NBC 4 لا.

یک Ralphs سخنگو گفت: NBC 4 لا موارد مثبت در میان کارکنان در “دو رقمی” و زنجیره ای است و نه ارائه در فروشگاه تست به جای امید بستن به تکیه در شهرستان لا تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de