یادگیری با انیمیشن و تصویر سازی با حرف آخر

چرا یادگیری با انیمیشن و تصویر سازی؟؟؟ حرف آخر

نحوه آموزش و تاثیر آن در یادگیری نزد پدر و مادر و همچنین فرزندان اهمیت به سزایی دارد. آموزش به سبک گذشته و با استفاده از روش های عادی بسیار کسل کننده و زمان بر می‌باشد. استفاده از روش های یادگیری آسان برای آماده سازی دانش آموزان برای کنکور در کوتاه ترین زمان خواسته تمامی داوطلبان می‌باشدکنکوری که به جرات می‌توان گفت تاثیر گذار ترین آزمون زندگی تمامی دانش آموزان است و جایگاه یک فرد را می‌تواند از این رو به آن رو کند. نهاد ها و موسسات متعددی در زمینه آموزش دروس دبیرستان و کنکور مشغول فعالیت هستند. اما در میان دانش آموزان محبوب ترین موسسه کنکوری که در حال حاضر مشغول فعالیت می‌باشد موسسه حرف آخر می‌باشد که سبک نوینی از آموزش را وارد ایران کرده و داوطلبان در فروشگاه حرف اخر هر آنچه از یک منبع خوب انتظار دارند را می‌توانند پیدا کنند.

سبک نوین آموزش در حرف آخر بر دو پایه شهودی سازی و استفاده از الگو به جای فرمول می‌باشد که هرکدام به نوبه خود تاثیر چشمگیری در آموزش دارند و استفاده از این دو روش یادگیری مطالب برای یک فرد را ده ها مرتبه آسان تر خواهد کرد. به عنوان یک مثال جهت آشنایی با الگوسازی می‌توان به درس شیمی مبحث مسائل شیمی کنکور اشاره کرد که نصف بودجه بندی سؤالات کنکور را به خود اختصاص می‌دهد. روش کلاسیک در آموزش مسائل استفاده از فرمول می‌باشد و داوطلب باید حجم انبوهی از فرمول ها را حفظ کند. اما در شیمی حرف آخر فقط با استفاده از 3 الگو تمامی مسائل کنکور فقط در 3 ساعت آموزش داده می‌شود و این سبک برای اولین بار توسط استاد غلامحسین شیروانی بناگذاری شده است.در فروشگاه حرف آخر بخش هایی از تدریس شیمی حرف آخر را به صورت کاملا رایگان می‌توانید مشاهده کنید.

مسائل شیمی کنکور را به راحتی آب خوردن حل کنید!

موسسه حرف آخر یک موسسه نشر دیجیتال است و در این موسسه اساتید به نام کنکور ایران گرد هم آمده اند و تدریس بی‌نظیر خود را بر دو پایه شهودی سازی و استفاده از الگو به جای فرمول در اختیار داوطلبان قرار خواهند داد. منظور از نشر دیجیتال نحوه ارائه محتوا به مخاطب می‌باشد و تدریس اساتید حرف آخر در قالب لوح های فشرده در اختیار مخاطبین که داوطلبان کنکور هستند قرار داده می‌شود و دیگر نیازی به صرف زمان زیاد جهت شرکت در کلاس های آموزشی نیست و با این سبک داوطلبان به نوعی مدرس را به خانه خواهند برد و از تدریس آن ها استفاده خواهند کرد.

رونمایی از شهودی سازی و الگو سازی توسط موسسه حرف آخر به مدیریت مهندس عبدالرضا منتظری را می‌توان انقلابی جدید در سبک آموزش ایران نامید. در سال های اخیر علاوه بر ایران سایر کشور های مجاور خواهان استفاده از چنین سبکی بوده اند و به نوعی حرف آخر صادر کننده این آموزش به سایر کشور ها می‌باشد. در این راستا موسسه استاد منتظری از نهاد های به نام بین الملی از جمله یونسکو و دانشگاه های معتبر مدرک معتبر اخذ نموده و مورد تایید این ارگان ها در آمده است. آموزش پویا نمایی مختص فقط چند درس خاص نیست و برای تمامی دروس انجام شده است از جمله دروسی که شهودی سازی و الگوسازی در آن به اوج می‌رسد درسی ادبیات حرف اخر است که به نوبه خود تاثیری شگفت در یادگیری تعاملی داوطلب ایجاد خواهد کرد.

حرف اخر، انقلابی در ارائه آموزش نوین:

تا اینجای کار با حرف آخر و سبک آموزش نوین آشنا شدیم. اینبار به معرفی اساتید حرف آخر خواهیم پرداخت که در میان داوطلبان کنکور محبوبیت فراوانی کسب نموده اند. از جمله این اساتید به نام می‌توان به مهندس عبدالرضا منتظری مدرس ریاضی حرف آخر، مهندس پیمان کامیار مدرس فیزیک حرف آخر، دکتر غلامحسین شیروانی مدرس شیمی حرف آخر و اساتید رضا شعبانی ، محمد شاکری و هومن روان مدرسین زیست حرف آخر اشاره کرد که زمان فراوانی را صرف تبدیل مفاهیم و مطالب کتاب های درسی به تصاویر متحرک و انیمیشن اختصاص داده اند و نتیجه این تلاش فراوان را در یادگیری دانش آموزان می‌توان مشاهده کرد که چگونه سرعت و زمان یادگیری کاملا بهینه شده است و داوطلبان با هر سطحی می‌توانند به خود را به اوج برسانند.

در موسسه حرف آخر برای 4 درس عمومی که به ترتیب ادبیات، عربی ، دین و زندگی ، زبان و 4 درس اختصاصی که به ترتیب ریاضی، زیست، فیزیک و شیمی می‌باشند تمامی مطالب آماده شده و به صورت دیجیتال یعنی در قالب دی وی دی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و بدین ترتیب تمامی اصول آموزشی صحیح و نوین را داوطلبان می‌توانند از طریق سایت حرف آخر مشاهده نمایند.

نتایج درخشان حرف آخر در کنکور:

ادعای شهودی سازی و یادگیری اسان در حرف اخر فقط یک شعارنیست بلکه واقعیت است و این موضوع را از بازدهی و خروجی های این موسسه می توانیم مشاهده کنیم. در کنکور سال 98 تعداد 51 رتبه برتر کنکور که با استفاده از محصولات حرف آخر به نتیجه رسیدند دلیلی برای اثبات قدرت مجموعه حرف آخر در آموزش نوین می‌باشد. 51 رتبه برتری که توانستند دروس سنگین کنکور را 100 بزنند. در سایت حرف آخر harfeakharpub.com به صورت تخصصی به بررسی رتبه های برتر حرف آخر پرداخته شده است و می‌توانید فیلم ها و کارنامه ها را در این سایت مشاهده کنید.

از شاهکار های حرف آخر با کنکور تطابق دروس حرف اخر با کنکور می‌باشد. ابتدا به بررسی معنی تطابق خواهیم پرداخت. تطابق یعنی مدرسی در داخل جزوه یا تدریس خود سوالی را بررسی کرده باشد که عین همان سؤال یا مشابه آن در کنکور آمده باشد. به یان سبک تطابق با سؤالات کنکور می‌گویند.

در ادامه می توانید ریاضی 6040 نظام جدید را که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هست، هم مشاهده بفرمایید.

در سال 98 تطابق حرف اخر با کنکور زا عجایب این موسسه آموزشی بود به طوری که دینی حرف اخر با کنکور 98 تطابق 100 درصد، ریاضی مطابقت 97 درصد ، فیزیک تطابق 92 درصد ، زیست تطابق 90 درصد و سایر  دروس حرف آخر با سؤالات کنکور تطابق بالای 80 درصد داشتند یعنی مشابه یا عین این حجم از سؤالات قبل از کنکور توسط اساتید حرف آخر تحلیل و بررسی شده بود و یکی از دلایل خروجی عالی این موسسه را می‌توان تطابق با کنکور دانست و این تطابق از ویژگی اصلی دی وی دی های حرف آخر است.