کتاب صوتی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره ، با کمک معاونت پژوهشی و همکاری دانشکده هنر کتاب صوتی، چهارمین نشست نقد و بررسی کتاب سوره دوشنبه ، 19 آبان ماه برگزار می شود.

در این برنامه ، کتاب “عکاسی از مدرسه دوسلدورف” ، نوشته صالح هانساری و با حضور فرشاد عسگاریکایا (منتقد و مدرس دانشگاه سوره) به میزبانی رامتین شهبازی ، از ساعت 18:00 تا 18:30 مورد نقد قرار می گیرد. صالحه حنصری دارای مدرک کارشناسی ارشد عکاسی از دانشگاه هنر است و در حال حاضر به عنوان محقق و مدرس دانشگاه کار می کند. وی چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی کتاب صوتی در ایران و آلمان برگزار کرده است.

دانشگاه سوره این مجموعه برنامه ها را به منظور ارائه دانشجویان و علاقه مندان به کارهای علمی در زمینه کتاب صوتی هنر و متناسب با مأموریت های آموزشی و پژوهشی خود آماده کرده است. به همین دلیل عموم مردم می توانند با مراجعه به وب سایت کتاب صوتی دانشگاه سوره به آدرس www.soore.ac.ir با انتخاب پیام افقی این جلسه ، مستقیماً از روز دوشنبه 19 آبان ماه ساعت 18:30 وارد صفحه برنامه شوند. .

احمدرضا احسانی با اشاره به روابط عمومی اداره کل فرهنگ و رهنمودهای اسلامی استان همدان گفت: هفته بیست و هشتم کتاب صوتی جمهوری اسلامی ایران ، با شعار “دانش؛ “مانایی” از 15 تا 15 آبان ماه برگزار می شود ، گفت: برنامه های ویژه ای در این هفته در استان پیش بینی شده است که به دلیل شیوع بیماری عروق کرونر قلب در فضای مجازی برگزار می شود.

احسانی پیش بینی بیش از 14 عنوان برنامه در مرکز استان و شهرستانها را اعلام کرد و گفت: برگزاری مراسمی در صنعت کتاب صوتی چاپ و تجلیل از فعالان این حوزه ، برگزاری مراسمی مدرن با کتاب فرهنگ اصطلاحات همدان ، مسابقه کتابخوانیکتاب صوتی ، معرفی و نقد کتاب صوتی، نشست کتابخوانی ، جشنواره ها و جشن های کتاب کارکنان فرهنگ نوشتاری و اختتامیه مسابقه کتابخوانی رضوی بخشی از این برنامه هاست.

آخرین مراسم اهدای جایزه قلم هگمتانه در هفته کتاب برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و رهنمودهای اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه کتاب صوتی مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جایزه قلم هگمتانه (انتخاب کتاب سال در استان) همزمان با هفته کتاب برگزار می شود ، افزود: این برنامه با مشارکت موسسه کتاب صوتی و ادبیات ایران جشن و بزرگداشت کارمندان فرهنگ مکتوب استان برگزار می شود ، زمینه مناسبی برای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تلاش برای ارتقا سطح کمی کتاب صوتی و کیفی آثار منتشر شده در استان فراهم می شود.

آموزش سئو