استراتژی برای بک لینک pbn

راهکار برای بک لینک و پیوند pbn
بررسی پنالتی دو : پس از ایندکس شدن دامنه , می بایست بررسی فرمایید که آیا دامنه برای جستجوی URL لخت جايگاه بندی می نماید یا این که خیر . مثلا , در حالتی که دامنه ( mynichedomain . com ( است , می بایست جستجوهای مرتبط با ( mynichedomain . com ( , ( mynichedomain ( و ( دامنه طاقچه اینجانب ( را انجام دهید بک لینک pbn تا ملاحظه کنید دامنه در آن جای‌دارد . در صورتی دامنه در ابتدا ( mynichedomain . com ( قرار نمی گیرد , می بایست مدتی شکیبایی فرمائید تا این فعالیت را انجام دهد . بعد از استارت درجه بندی برای جستجوی URL عریان , میتوانید آغاز به ساختن محتوا نمائید و به بقیه سایتهای دارای اعتبار لینک و پیوند دهید .

محتوای خویش را کاوش نمائید – شما میخواهید با هر تارنما در PBN خویش به مقدار وب سایت پول خویش خلق و خوی نمایید . به این ترتیب مطمئن گردید که وقت کافی را برای انجام جستجوگرها در ورقه برای وبسایت های PBN خویش صرف میکنید . با نهادن آن ها در URL , تیتر , توضیحات , عنا وین و محتوای هر کاغذ , یک راهکار برای مرتبه بندی برای لغت ها اساسی بک لینک pbn با حجم کم داشته باشید . در شرایطی که تارنما PBN شما ازدحام جستجوی طبیعی ارگانیک را از Google بدست آورد , اقبال مضاعف بهتری برای گذراندن بررسی دستی ( در وهله اولیه نیاز به بررسی دستی ندارد )

راهکار بک پیوند
فورا ساخت لینک را آغاز نکنید . بعداز اطمینان از این که دامنه به دلیل اسم دامنه لخت خویش فهرست بندی و سکو بندی شده‌است و چندین لینک و پیوند به تارنما های دیگر توان قرار داده اید بک لینک pbn , می‌توانید یک ورقه ( یا این که به کارگیری از یک برگه جانور ) مرتبط با تارنما پول خویش ساخت کرده و پیوندی را در آن قرار دهید . آنجا .

شما بایستی لینک و پیوند های برگشتی به دامنه را در Majestic و / یا این که Ahrefs بررسی فرمایید و کاغذ ای را تعیین نمائید که دارنده بیشترین لینک و پیوند به آن است . نهادن لینک و پیوند وب سایت پول خویش درین کاغذ به شما اطمینان می‌دهد که حداکثر آب لینک و پیوند را به آن بدست آورید .

به یاد داشته باشید که از صفحه های دیگر ( مخصوصا برگه با اهمیت ) از وبسایت به‌این ورقه لینک و پیوند می دهید . این به شما امداد می نماید تا حقوق و دستمزد صاحبان پیوند به راحتی با لینک به ورقه منتقل شود .

در حالا عبور از بررسی های دستی
شما بایستی فرض فرمایید که هر سایت در بک لینک pbn شما روزی با یک بررسی دستی روبرو خواهد شد و انگیزه اساسی شما این است که هر انتقاد را با رنگ های پرواز منتقل فرمائید . در اینجا یک سری مورد است که داوران به آن ها نگاه می نمایند

داده ها تماس – یک داور میخواهد دریابد که آیا یک فرد حقیقی وواقعی در پشت تارنما موجود هست یا این که خیر . وی در ادامه داده ها تماس در برگه در رابطه / مخاطب است . برای این عمل یک شخصیت جعلی ساخت نمایید . راجع به کاغذ شما می بایست اطلاعاتی درمورد این‌که چرا این فرد تارنما ساخت نموده است و آنچه را که وی امیدوار است از روش آن به دست آورد , می‌دهد . در ورقه تماس با ما , بعضا از مورد ها را برای تماشا کنندگان آماده نمائید تا با فرد در تماس باشند
ایده ها بلاگ – نظرها وب لاگ یک پیام فوری به داوری ارسال می نماید بک لینک pbn که‌این بلاگ بوسیله مخاطبی خوانده می شود که با مولف در حالا برقراری رابطه است . میتوانید به هر مقاله ای که منتشر میکنید , بعضی از ایده ها جعلی را بیشتر نمائید . به یاد داشته باشید که تحت عنوان تالیف کننده بلاگ به هرمورد از این ایده ها جواب دهید .
خط مشی رازداری – Google به تمامی ناشران AdSense خویش نیاز داراست که خط مشی رازداری را مراقبت نمایند . اگر چه این یک ضرورت برای شما نیست , ولی مدام عالی است که‌این برگه را ساخت کرده و از روش کاغذ پایین به آن لینک و پیوند دهید .
صحبت پایان
ساختن یک PBN مفید برای سئوی وب سایت بازی آهسته است . در حالتی که پیوندهای متعددی به وبسایت نو ساخت نمائید , قصد دارید با نقص‌ مواجه گردید . بک لینک pbn براین اساس هر زمان که از سرعت ساخت پیوند خویش اطمینان ندارید , مورد کندتر را تعیین نمائید . سپرده گذاری در ساخت PBN خویش را در طولانی برهه زمانی انجام دهید . بعد از داشتن شبکه برنده , تا وقتیکه بخواهید می‌توانید از آن به کار گیری نمائید .

دامنه های خوب را برای