Yetur ناخالص-Matos در پیش نویس NFL: خانواده هنوز سوخت پن استیت تصویب حمله کننده

فرانک Bodani York Daily Recordمنتشر شده 12:06 PM EDT Apr 20, 2020Penn State را Yetur ناخالص-Matos مورد به گام

توسط ATROTICNEWS در 4 اردیبهشت 1399

Penn State را Yetur ناخالص-Matos مورد به گام بزرگ بعدی در تجلیل او پدر مرحوم و برادر بزرگتر.

او انتظار دارد انتخاب شود نسبت به پایان دور اول یا آغاز قرن دوم در پیش نویس NFL است که برگزار می شود عملا مارس 23-25 به دلیل coronavirus shutdown.

سابق Nittany Lion اغلب مسلط شد, به خصوص در طول داغ رگه های او در دو سال به عنوان اولیه لبه حمله کننده. آنچه به سوخت او بود از دست دادن پدرش زمانی که او 2 ساله بود و برادر خود را نه سال بعد.

پدرش غرق شدند در حالی که صرفه جویی در گرس-Matos در طول یک تصادف قایقرانی. برادر بزرگتر او پس از کشته شدن توسط رعد و برق زده در زمین بیس بال.

"من می خواهم به انجام کاری بهتر برای خانواده من و مادر من و این نوع از چگونه من آن را با نزدیک شدن. که واقعیت آن را," او گفت: نیویورک پست و خبرنگاران در فوریه NFL ترکیب.

گرس-Matos بلافاصله نشان داد که اخلاق کار و پشتکار همراه با نادر سرعت و چابکی برای یک انسان اندازه خود — پس از ورود در پن استیت. کادر مربیگری می دانستم که آنها متعلق به یک ستاره در سریع ساخت و به او اجازه داد در کار آموزش به عنوان یک درست دانشجوی سال اول.

او نمایش داده می شود توانایی غیر طبیعی به عنوان خوانده شده و واکنش نشان می دهند در خاموش کردن در حال اجرا پخش پشت داد و بیداد به عنوان یک دانشجوی سال دوم شبیه به سابق ایالتی پن linebacker NaVorro بومن.

گرس-Matos تا به حال به مبارزه را از طریق توجه بیشتر مخالفت با دفاع در سال 2019 و نه تسلط به برخی انتظار می رود در سراسر. اما او نشان داد او در دور اول پیش نویس بالقوه در ستارگان بالا-عملکرد حرکتی در ایالت اوهایو در ماه نوامبر.

در حالی که 20 پردازد برای از دست دادن به عنوان یک دانشجوی سال دوم آغشته به 15 سال گذشته خود کیسه را رشد از 8 تا 9.5.

"با عجله جعبه ابزار است که تنها تا نیمه پر است, اما آن را فقط یک ماده از زمان قبل از چرخش حرکت می کند و سرعت-به-اتهام قدرت تبدیل شدن به بخشی از متنوع حمله" نوشت: NFL.com پیش نویس تحلیلگر لنس Zierlein. "گروس-Matos باید استارت اولیه اما زمانی که قدرت و مهارت سازگاری با ورزشکاری نگاه برای او برای تبدیل شدن به یکی از سازنده تر مدافعان در لیگ است."

خواهد شد که پیش نویس ناخالص-Matos?

تحلیلگران و NFL mock draft تجارت لبه حمله کننده رفتن بعد از آن در روز پنجشنبه دور اول از 20 انتخاب کنید (Jacksonville Jaguars) 25 (وایکینگها مینه سوتا) به 27 (Seattle Seahawks) به 29 (Tennessee Titans).

حتی اگر او می افتد به دور دوم در روز جمعه او چهره به آخرین طولانی نیست. یک پیش بینی است که Detroit Lions گرفتن ناخالص-Matos با انتخاب سوم در روز دو و 35 انتخاب کنید به طور کلی.

گرس-Matos grew up a New York Giants فن و معلم و پدر در پن استیت, دستیار مربی شان اسپنسر در حال حاضر با این تیم است. خواهد ناخالص-Matos هنوز هم در اطراف هنگامی که غول انتخاب چهارم در دور دوم ؟

آمار حیاتی

در اینجا در گرس-Matos:

زادگاه: Spotsylvania ویرجینیا

قد: 6 فوت-5

وزن: 266 پوند

40-حیاط زمان: N/A

پرس سینه: 20 تکرار

پرش عمودی: 34 اینچ

گسترده پرش به: 120 اینچ

3-مخروط مته: N/A

کوتاه شاتل اجرا: N/A

رقابت: دیگر دفاعی به پایان می رسد که ممکن است در دسترس در طول دور اول و دوم شامل K'Lavon Chaisson LSU; A. J. Epenesa آیووا; ترل Lewis, Alabama.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب