کپی فروشگاه: کپی ستاد در اینجا برای خوانندگان – و ما در اینجا برای کپی آینده

خوش آمدید به فروشگاه کپی – پلت فرم برای اعضای Daily Bruin کپی به بیهوده گویی در مورد آکسفورد کاما بحث حساسیت د

توسط ATROTICNEWS در 31 اردیبهشت 1399

خوش آمدید به فروشگاه کپی – پلت فرم برای اعضای Daily Bruin کپی به بیهوده گویی در مورد آکسفورد کاما بحث حساسیت در رسانه های جمعی و تلاش برای به طور کلی رفع ابهام از ذهن ترا درهم میشکنند و همه بیش از حد اشتباه گرفته جهان از ویرایشگر کپی.

اگر کپی سردبیران خوانندگان طرفداران کپی رئیس و دستیار کپی رئیس هستند مطمئن شوید کسانی که سردبیران توسعه مهارت های بود که فقط.

در Daily Bruin کپی بخش ترین سردبیران و نه در مجموع در طول سال 2019-2020. که در آن بسیاری از بخش های دیگر به طور معمول دارای یک ویرایشگر و در هر نقطه بین یک و شش دستیار سردبیران کپی رهبری است یکی از برترین ویرایشگر شناخته شده به عنوان کپی رئیس یک دستیار کپی رئیس و اضافی هفت دستیار سردبیران شناخته شده به عنوان حافظه ویراستاران.

آرایش کپی بخش رهبری است در نتیجه به طور قابل توجهی متفاوت از بخش های دیگر و می توان آن را گیج کننده به درک آنچه که تفاوت معنی. بخشی از این تفاوت ناشی از نقش رئیس و دستیار ارشد.

مسئولیت های یک کپی رئیس متفاوت نیست که بسیار در بین رسانه های خبری هر چند نام این نقش می تواند متفاوت باشد بسته به روزنامه. به طور کلی مسئولیت های کپی سران و متفاوت به نام همتایان می توانید به طور معمول شامل مدیریت گردش کار در کپی کردن میز و نظارت بر rimmers شکافها و proofers.

روزانه کالیفرنیا وب سایت به عنوان مثال اشاره به آنچه به نظر می رسد آن معادل یک کپی به عنوان رئیس یک شب ویرایشگر. این فرد که در سر کپی بخش می آید و در شب برای کمک به نظارت بر تولید کاغذ.

برای برخی از روزنامه ها وجود دارد این است که هیچ فرقی بین یک اسلات ویرایشگر و یک کپی رئیس. اما در Bruin وجود دارد چند اضافی وظایف رئیس و معاون رئیس انجام است.

به طور کلی در زمانی که رئیس و معاون رئیس در تغییر نقش خود را فراموش نمی انشعاب که خیلی از کسانی که از یک اسلات ویرایشگر. فقط به عنوان حافظه سردبیران اختصاص یک تا دو نوبت در هر هفته نیز رئیس و دستیار ارشد.

علاوه بر این روز به روز تغییرات هر چند وجود چند قطعه منحصر به فرد از محتوای ارشد و دستیار ارشد مسئول در حال ویرایش.

به طور کلی کپی رئیس و دستیار کپی رئیس تقسیم اضافی این مسئولیت از متناوب ویرایش شکستن فوتبال داستان – که اغلب شش-plus-ساعت تلاش برای غلط گیری مسائل خاص مانند Daily Bruin سه ماهه نخست مجله.

رئیس و معاون رئیس نیز به طور معمول کسانی که ملاقات با سایر بخش ها " بالا سردبیران برای حفظ گردش کار به عنوان صاف و کارآمد به عنوان امکان پذیر است و به اطمینان حاصل شود که بخش نشست کپی مهلت و کپی ملاقات چاپگر مهلت.

علاوه بر این هر هفته و هر هفته با proofers – رئیس و معاون رئیس دیدار با شکافها و رفتن را از طریق انتقادات. در طول انتقادات شکافها انتخاب کنید تا یک به سه چاپ مقالات در طول هفته خوانده شده از طریق همان بخش از مقاله برای هر روز و برای هر گونه اختلاف و یا کپی اشتباهات ما از دست رفته است. رفتن بیش از انتقادات در جلسات فراهم می کند یک انجمن به بحث و ایجاد سبک جدید قوانین برای جلوگیری از آینده تناقضات.

کپی رئیس گرچه اضافه شده مسئولیت نظارت بر تمام استخدام گیری در کپی برنامه ریزی اسلات rimmers و proofers در تمام تغییرات خود را به طور مساوی تعیین داستان به اسلات زمانی که وجود دارد مسائل خاص و سازماندهی گاه به گاه کپی گسترده ای نشست.

کپی گسترده جلسات ارائه یک فرصت برای رئیس و دستیار ارشد برای رسیدگی به موضوعات کلیدی و به ارائه مشاوره به کل بخش. در یکی از این سال را کپی گسترده جلسات Saskia خط 2019-2020 کپی رئیس رفت و بیش از بهینه سازی موتور جستجو و نحوه استفاده از آن برای نوشتن موثر تیتر.

جدا از بسیاری از روز به روز نقش یکی از مهم ترین شغل کپی رئیس و دستیار ارشد است به منظور تسهیل در انتقال از یک سال ویراستاران به بعد.

زمانی که من در استخدام به عنوان دستیار کپی رئیس یکی از اهداف اصلی بود به اطمینان حاصل شود که من همراه با ساسکیا و کسانی که تا به حال شده است در کپی کردن در حالی که برای گذشت کردن تمام نهادی دانش ما انباشته شده بود در طول سال به جدید سردبیران.

ماهیت خود را, دانش آموز, اتاق های خبر باید سریع ویرایشگر بازسازی و خیلی از بودن یک ویرایشگر کپی یادگیری در کار است. اما این می تواند مشکل هنگامی که سردبیران تنها یک یا دو نوبت در هر هفته است. بنابراین ضروری است که ما با استفاده از زمان ما عاقلانه برای تضمین این سال را به کارآموزان و کارکنان به طور کامل آماده برای تبدیل شدن به سال آینده ویراستاران.

به طور معمول به دلیل کپی رئیس و دستیار کپی رئیس را تا به حال تجربه در حال ویرایش از اسلات سردبیران proofers و rimmers آنها می تواند به عنوان یک منبع زمانی که کارکنان باید سبک یا جمله بندی سوال و می تواند کمک به اطمینان حاصل شود Daily Bruin حفظ یک سبک سازگار در طول سال است.

در این سال یکی از راه های ما سعی در رسیدن به این هدف بود که با توسعه یک style guide – شبیه به آنچه که مربوط به مطبوعات است که سفارشی برای نیازهای روزانه Bruin و UCLA. این امر شامل مدخل در موضوعات اعم از آنچه ما تماس بگیرید ساختمان مانند رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA در اول و دوم, منابع, به, چگونه, داستان مثل Q و باید در فرمت چاپ.

شکافها در سال جاری و سال گذشته نیز مشغول به کار در حیوان خانگی پروژه های مانند پیاده روی را از طریق راهنماهای برای rimmers و proofers برای سردبیران در طول کارآموز آموزش و کارورزان برای اشاره به زمانی که در تغییر است.

اگر چه آن را اغلب می تواند وقت گیر برای اسلات برای انجام پت پروژه ها در زمان خود و با داشتن اسلات ضبط به عنوان بسیاری از دانش خود را به عنوان آنها می تواند از آن AP قوانین ما اصلا به دنبال خطاهای طراحی proofers باید نگاه کردن برای – تضمین منحنی یادگیری است که به عنوان شیب دار برای ورودی ویراستاران.

در پایان این روز به عنوان کپی رئیس و دستیار کپی رئیس ما شغل نیست فقط در مورد خوانندگان مدافع; آن را نیز در مورد کپی ویراستاران' مدافع. و راه ما می توانید انجام دهید که مطمئن شوید بعد محصول از ویراستاران به خوبی آموزش دیده و منسجم و از همه مهمتر آماده به بیش شغل ما هنگامی که زمان می آید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب