کوچک کسب و کار بحث در مورد مشکلات تنظیمات زیر امن تر-در-خانه سفارش

جان Sungkamee را وستوود رستوران مرکز فروش تایلندی بود که در آستانه آن 20 سال سالگرد زمانی که لس آنجلس رستوران

توسط ATROTICNEWS در 2 اردیبهشت 1399

جان Sungkamee را وستوود رستوران مرکز فروش تایلندی بود که در آستانه آن 20 سال سالگرد زمانی که لس آنجلس رستوران دستور داده شد به سوئیچ به تحویل و بایگانی اطلاعات تنها.

"ما قرار بود جشن, اما ما تا به حال به نزدیک در که همان روز که من باز 20 سال پیش" Sungkamee گفت. "در آن بود 50 درصد از درآمد من رفته بود. در حال حاضر حتی اگر ما در حال انجام به خوبی با تحویل و بایگانی اطلاعات آن را فقط به اندازه کافی برای به دست آوردن."

کسب و کارهای کوچک در سراسر وستوود و بقیه از لس آنجلس هستند در تلاش به دلیل کاهش حمایت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در ابتدا دستور بسته شدن میله, ناهار خوردن در رستوران ها و کاباره ها در سراسر شهرستان مه 15. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر امن در خانه سفارش ایالت در مدت کوتاهی پس از, در مارس 19, در تلاش برای کند کردن گسترش این رمان coronavirus. در آوریل 10, این دستور تمدید شد تا 15 مه در لوس آنجلس.

پس از شروع امن تر-در-خانه سفارشات و کسب و کار و یا درهای خود را بسته و یا اقتباس به بایگانی اطلاعات تحویل و منظقه وانت.

کون بزرگ, میخانه و بارنی Beanery در وستوود ایجاد کرد باید به طور موقت بسته شد تا به این منظور برداشته شده است. برخی از کسب و کار مانند Sur La جدول نه تنها تعطیل کرده اند اما تا سوار خود را در مغازه.

با اخیر بسته شدن استن دونات است که یک جزء اصلی در وستوود برای 55 سال نگرانی برای کسب و کارهای کوچک است که به خصوص بالا است.

تماشای اخبار Sungkamee دیدم که COVID-19 نه تنها مؤثر بر کسب و کار خود را بلکه کل جامعه است.

"من واقعا احساس می کنید الهام گرفته که COVID-19 اولین پاسخ دهندگان در حال کار بسیار سخت" Sungkamee گفت. "آنها کار دو شیفت بسیاری از آنها را به کار بیش از 60 یا 70 ساعت در هفته است. این افراد در حال مشتریان من."

در پاسخ Sungkamee ایجاد برنامه خوراک قهرمانان که در آن مردم می توانند با اهدای وعده های غذایی به بیمارستان UCLA کارگران را شخصا تحویل داده شده توسط او. این برنامه در حال حاضر اهدا بیش از 400 وعده های غذایی پس از راه اندازی آن در اوایل این ماه و به دست آورد پشتیبانی از مشاهیر مانند جنیفر لاو هیوت.

"پاسخ که من از پرستاران و پزشکان فوق العاده است. این چیزی است که به آنها قدرت" Sungkamee گفت. "این یک چیز کوچک اما ساخت یک اثر است. نه تنها ما را به جامعه اما من هم احساس می کنید مانند کسب و کار من است شناور ماندن. من می خواهم به مبارزه با آنها."

فردی پاپن های نسل سوم شرکت صاحب خانواده اش بستنی کسب و کار زعفران و رز گفت: کسب و کار خود نیز تلاش در طول بیماری همه گیر. در طول این زمان نامشخص او در تلاش برای انجام بهترین خود را برای هر دو کارکنان و کسب و کار خود را, او اضافه شده است.

به جای آتش خود کارگران پاپن گفت که او صحبت کرد و به آنها به صورت جداگانه و به آنها اجازه انتخاب کردن کار برای ایمنی خود را.

"هر کس این فرصت را به ماندن در خانه به کار نمی آیند اما باید امنیت شغلی را به می دانم که زمانی که آنها می آیند که موقعیت خود را با شرکت ما است که هنوز هم امن" پاپن گفت: "اما این که دشوار است – سعی کنید برای اجرای یک کسب و کار زمانی که نیمی از کارکنان خود را اساسا ناپدید شد."

پاپن گفت: کسب و کار خود را تا حدودی آماده شده برای شرایط دشوار اما هرگز انتظار می رود یک مشکل را به عنوان بد به عنوان این.

"برای یک کسب و کار مانند بستنی بسیاری از فروش های ما دیکته شده توسط آب و هوا" پاپن گفت. "اگر آن را یک روز ما می دانیم که ما در حال رفتن به یک مقدار خوبی از فروش. اگر آن روز بارانی ما می دانیم که ما احتمالا رفتن به یک کسری از عادی ما فروش بنابراین اساسا به عنوان یک کسب و کار ما به معنای واقعی کلمه قرار دادن پول کنار برای یک روز بارانی."

اگر چه زعفران و گل شده است با احتیاط صرفه جویی برای غیر منتظره کسب و کار است که هنوز هم تنها با تراشیدن طول بیماری همه گیر.

"در حال حاضر ما در حال ساخت فقط به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب خود را پرداخت ما اجاره پرداخت کارکنان ما و دریافت از طریق" پاپن گفت. "شرکت خود را نمی ساخت هر گونه پول اما ما قادر به پرداخت هزینه بالای سر ما را به مطمئن شوید که درب باز بماند."

با وجود چالش های پاپن است هنوز امیدوار زعفران و رز زنده خواهد ماند.

"کسب و کار بسیار غیر منتظره است. همه چیز می تواند تغییر از یک روز به بعد اما تا زمانی که ما ماندن درست به آنچه که ما انجام دهد و ما نگه داشتن محصول خوب ما بود خوب," او گفت:.

تیتر یک کسی که شام میخورد و کوره که مهاجرت در روستا در ماه جولای نیز باز مانده takeout و تحویل در میان گسترده کسب و کار تعطیل.

Erick مندز یک سرفصل co-صاحب کار کرده است در کسی که شام میخورد خود را برای بیش از 10 سال است. او گفت که او نگران است برای کسی که شام میخورد و دیگر کسب و کارهای محلی.

"کسانی که همه چیز (COVID-19) آنها فقط کشتن کسب و کار" مندز گفت. "ما فقط در تلاش برای انجام بهترین های ما برای پرداخت اجاره و ما حتی ساخته شده است."

هر چند این وضعیت شکننده مندز گفت: او هنوز هم احساس پشتیبانی شده توسط خود جامعه و مردم هنوز هم که به کسی که شام میخورد.

"ما مردم از بیمارستان و یا افراد مشغول به کار در اطراف Wilshire منطقه" مندز گفت. "برخی از مشتریان فقط برای حمایت از ما و خرید چیزی از رستوران."

حرکت به کلاس های آنلاین در UCLA باعث شد بسیاری از دانش آموزان به ترک ایجاد کرد. برخی از کسانی که باقی مانده اند شاهد تلفات اقامت در خانه نظم داشتن در کسب و کارهای کوچک را انتخاب کنید و به حمایت از آنها توسط گهگاه سفارش بایگانی اطلاعات.

جیمی قهوهای مایل به زرد یک سال چهارم زبان انگلیسی و علوم سیاسی تصمیم به اقامت در وستوود آپارتمان. وضعیت فعلی نیست اولین بار کسب و کارهای کوچک به نظر می رسید به مبارزه او گفت:.

"در وستوود هزینه اجاره بالا است در حال حاضر که حتی بدون این همه, آن را سخت برای کسب و کارهای کوچک برای حفظ خود" تان گفت. "ما تا به حال بسیاری از کمی pop-ups می آیند و بروید."

کسب و کارهای کوچک مانند Sepi را که تعطیل در 2019, تلاش برای باقی می ماند در این روستا قبل از COVID-19 محدود کسب و کار خود را در میان تمام coronavirus مربوط به بسته شدن.

ایزابلا Bustanoby دوم-سال هنرهای زیبا و فیزیک دانشجو نیز تصمیم به باقی می ماند در دانشگاه آپارتمان. او اضافه کرد که او شده است سفارش بایگانی اطلاعات بیشتر در چند هفته گذشته از او به طور معمول.

"این مهم است که برای حمایت از کسب و کار در منطقه محلی خود را به خصوص برای دانشجو فروشگاه ها و nonchain عملیات از آنجا که آنها بیشتر در معرض خطر از دست دادن بسیاری از کسب و کار" Bustanoby گفت.

در حال رشد در لس آنجلس Bustanoby دیده می شود بسیاری از مورد علاقه خود را کسب و کار و مبارزه برای به دست آوردن. او گفت: او با ابراز تاسف از اثر موج دار شدن شرایط اقتصادی کنونی را باید در جامعه است.

برای مندز کاهش میزان کسب و کار شده است به اندازه کافی برای حمایت از رستوران.

"اگر این چیزی که در ادامه شاید کسب و کار خواهد شد و من هیچ ایده آنچه که من انجام خواهد داد" مندز گفت. "این را نه تنها من که خواهد از دست دادن کار من است. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im