سراغ گزارش: کریس اسمیت

کریس اسمیت امیدوار است به استعدادهای خود را به NBA.

6-پا-9, 215 پوند junior بال در حال آمدن است یک فصل برک آوت که در آن او بریده حرفه ای-اوج در هر عمده سنتی box-نمره آمار از جمله 13.1 امتیاز 5.4 ریباند 1.6 کمک 1.0 دزد و 0.4 بلوک در هر بازی. خود تیراندازی درصد نیز تمام حرفه ای-اوج او به عنوان شات 45.8% از میدان 34.1 درصد از 3 و 84.0 درصد از خیریه خط خطی.

توسعه خود را تحت مربی میک Ashrafi به دست آورده اسمیت Pac-12 بیشترین بهبود جایزه بازیکن و یک تیم تمام Pac-12 انتخاب شده است.

اگر و هنگامی که شیکاگو بومی باید انتظار شنیدن نام او نامیده می شود در پیش نویس است که در یک نقطه از بحث است. ورزشی را سام Vecenie است او را به عنوان شماره 99 چشم انداز خود را در هیئت مدیره بزرگ, ESPN تا رتبه 72 در آن بالا 100 و nbadraft.net است او پیش بینی شده به برداشت شماره 39 به طور کلی.

اسمیت بیشترین تساوی به عنوان یک چشم انداز خود را کاربردی ورزشکاری projectable شات پرش و دفاعی تطبیق پذیری است.

ورزشکاری

اسمیت مثالی از یک فعل و متنوع تغییر بال است که در رواج در مدرن NBA.

شبیه به لس آنجلس Laker به جلو آنتونی دیویس اسمیت رفت و از طریق یک عمده رشد ناگهانی در دبیرستان رشد نه اینچ بین او دانشجوی سال اول و دوم سال است. به عنوان یک نتیجه از جهش شبیه به دیویس اسمیت دارای اصول و مکانیک و گارد جلو را قاب. به سادگی قرار داده اسمیت بالقوه عمدتا نشات گرفته از این واقعیت است که تعداد بسیار کمی از بازیکنان رسیدگی می تواند توپ شلیک توپ و حرکت و همچنین اسمیت می کند 6-پا-9 یا بلندتر.

اسمیت پروژه به عنوان بال در سطح بعدی ارائه فاصله ثانویه بازیسازی و یک تهدید در انتقال جرم.

در اندازه و skillset تقریبا هر حریف نگهبان او است و عدم تطابق. اکثر بازیکنان خود را در اندازه بیش از حد آهسته به نگه دارید تا با او در محیط, در حالی که او می تواند استفاده از بازیکنان کوچکتر در پست افزایش بیش از آنها را به شلیک کنید. او نمره کارنامه در انزوا که یک تیم NBA در نهایت می تواند بر روی تعداد برای تنوع بخشیدن به آن جرم.

اسمیت یک lithe قاب که او اضافه کرده است عضلانی به خود, کالج, سال, اما او هنوز هم نیاز به اضافی و حجیم برای مطابقت کردن در برابر برخی از کبودی قدرت به جلو در NBA. او در حال حاضر آموخته اند به استفاده از ظهر به تاثیر بازی در هر دو به پایان می رسد از دادگاه.

سازمان دیده بان چگونه اسمیت با استفاده از بال به ربودن توپ رو دور از کلرادو تایلر بیگ Pac-12 دفاعی بازیکن سال و سپس با استفاده از طول خود به بالا بردن قرعه کشی تماس و پایان در لبه.

Cronin آورده خود را نیمه دادگاه گرا سبک بازی به UCLA از سینسیناتی تغییر برونز از 19 سریع ترین تیم در کشور از نظر سرعت به 306th در 2019-20. کاهش سرعت نمی دهد اسمیت به عنوان بسیاری از فرصت های به رخ کشیدن فیزیکی خود را هدیه در حال گذار است و باعث می شود خود را در هر بازی آمار در این فصل بیشتر به نظر می رسد عادی از آنها هستند.

تیراندازی بالقوه

یک دلیل بزرگ اسمیت پیشرفت از یک نیمکت بازیکن خود را در سال اول در وستوود به پتانسیل پیش نویس انتخاب خود را بهبود مشخص شده تیراندازی توپ.

خود را رایگان در پرتاب درصد است محسوسی بهبود یافته در هر فصل – رفتن از 58.5 درصد به 71.9% به 84.0 درصد در بیش از سه سال است. او نسبت به خود را از بهره وری از این خط به ساخت 25 متوالی رایگان می اندازد روزانه با شروع تابستان گذشته. او در 3 نقطه تیراندازی آینه بهبود از خط افزایش از 17.9 درصد به 28.1 درصد به 34.1%.

خود مکانیک تیراندازی صدا هستند و پس از انتشار نقطه که همراه با خود به ارتفاع بدان معنی است که او به ندرت ناراحت مسابقات.

اسمیت با بهره گیری از خود را تنگ رسیدگی به قرار دادن مدافع روی پاشنه خود و برای افزایش 3. او دقیق رفت و آمد و ساده و در یک حرکت فرم با کمی تلف جنبش است. بخش زیادی از او 3-نقطه تلاش در این فصل آمد دریبل بیش از بسته شدن از مدافعان.

اسمیت خم در حرکت چرخش برای ایجاد جدایی در اواسط برد. با UCLA را با کمتر از دو دقیقه به رفتن در برابر آریزونا در فوریه. 29, Cronin ايزوله اسمیت در آرنج راست در برابر 6 پا گارد حداکثر Hazzard. اسمیت اندازه تا مدافع و با استفاده از رفتن به حرکت می کند برای ایجاد جدایی برای بلوز.

با وجود حمل بزرگترین توهین آمیز بار از خود دانشگاهی حرفه ای با 25.3 درصد میزان مصرف اسمیت نوشته شده خود را کارآمد ترین فصل با 56.8% واقعی تیراندازی در صد. برای مقایسه پیش بینی بالا-پنج انتخاب Anthony Edwards حال 30.4% میزان مصرف همراه با 52.0% واقعی تیراندازی در صد.

اسمیت توهین آمیز موفقیت آمد با وجود عدم در خارج از تیراندازی در اطراف او. خارج از اسمیت, UCLA شات 32.0% از پشت قوس که رتبه دوم گذشته در Pac-12.

دفاعی تطبیق پذیری

تیم NBA خواهد بود خوشحال با دفاع-اول ذهنیت Cronin استفاده کرده است به قالب اسمیت. در اوایل فصل Cronin خواستار شدت بیشتر از اسمیت و مشخص junior شخصیت به عنوان “گذاشته است.” اسمیت در معرض ابتلا به حملات ساقط در تمرکز دفاعی پایان قبلا در این فصل اما shored تا برخی از این مسائل به عنوان سال نقل مکان کرد و همراه است. در زمان این فصل اسمیت بلندترین Bruin بر کف و روشن شایستگی دفاعی بر روی هر موقعیت 1 تا 5 ،

اسمیت ویترین پای خود را با سرعت و نظم و انضباط با نگه داشتن تا با گارد در محیط و رسیدن به. نگهبان کمی برای از دست دادن اسمیت و تلاش لیآپ که اسمیت است که به راحتی قادر به سوات خاموش backboard با توجه به موقعیت خود را.

بازیکن مقایسه: پاسکال Siakam طب مایل به قرمز

اسمیت سفت چسبیده قاب شبیه تورنتو رپتورز به جلو پاسکال Siakam است. 6-پا-9 Siakam بود که پیش نویس 27th, به طور کلی در سال 2016 خود را بهبود 3-نقطه عکسبرداری از 14.3% خود را rookie فصل به 36.9 درصد در سال سوم خود را قابل مقایسه با اسمیت تیراندازی توسعه است.

Siakam نقش محیط گرا بازی خود را با استفاده از دسته و طول و سرعت را به نفع خود و پایان بیش از مخالفان در لبه. او واز اعتماد به نفس بیشتری در خود 3-توپ و کمتر مردد به ماشه از عمیق کردن دریبل. Siakam همچنین توسعه پست خود بازی که او استفاده می کند برای حمله به عدم تطابق.

در حالی که اسمیت سقف ممکن است رویکرد Siakam همه ستاره آمار خط 23.6 امتیاز و 7.6 ریباند در هر بازی را شبیه playstyles و تطبیق پذیری هستند به اندازه کافی به حکم مقایسه.

آتلانتا هاکس به جلو گیری مایل به قرمز است که فقط دو ماه از اسمیت – نقش که اسمیت می تواند پر در آغاز خود را NBA نیز البته با دقیقه بیشتر از Bruin خواهد شد به احتمال زیاد در کسب درآمد خود را rookie سال است. مایل به قرمز در درجه اول فضاهای طبقه در جرم و خواسته است برای محافظت از موقعیت های متعدد در پایان دفاعی.

مایل به قرمز بسیار به ندرت باعث ایجاد جرم برای خود است و بیشتر از یک بازی دان به عنوان 86.7% از 3 نقطه اهداف کمک شد. اسمیت نشان داده است که توانایی به نقطه-بازی به طور موثر با توپ و دفاع از سپاه پاسداران و بال درست مثل سابق آبی شیطان است.

معمولا تیم NBA تنها قمار در upperclassmen در پیش نویس زمانی که تولید فقط بیش از حد به چشم پوشی است. آیا این مورد با اسمیت اما او باعث می شود تا آن را با نظری پتانسیل بکر و سن جوان خود برای یک تاریخ و با توجه به پرش درجه دوم.

داشتن فقط تبدیل 20 در ماه دسامبر اسمیت است که کمتر از دانشجوی سال اول ممفیس به جلو گرانبها Achiuwa یک پیش بینی مرزی قرعه کشی انتخاب کنید.

تاریخ و گارد نیز ثابت می شود با دوام در هر بازی در دانشگاهی حرفه ای.

اسمیت ترکیب منحصر به فرد از ورزشکاری و بالقوه او را جذاب مورد مطالعه و نشان می دهد که وجود دارد pro بالقوه وجود دارد اما عدم وجود خود را از یک به طور کامل پر کردن قاب نکات که وجود دارد این است که فضای بیشتری به رشد است.

اسمیت قطعا به نظر می رسد NBA-محدود اما یک سال دیگر از ادویه تحت Cronin را سرپرستی می تواند اثبات مفید تر از یک سال است که به احتمال زیاد شامل نانامی به بازی طولانی اگر نه یک فصل طولانی اقامت در G-League.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو