دانشکده حقوق راه اندازی پروژه برای ردیابی اطلاعات در حبس امکانات COVID-19

یک UCLA School of Law پروژه کمک به قضات و طرفداران پاسخ به تاثیر از رمان coronavirus در زندان است. شارون Dolov

توسط ATROTICNEWS در 11 اردیبهشت 1399

یک UCLA School of Law پروژه کمک به قضات و طرفداران پاسخ به تاثیر از رمان coronavirus در زندان است.

شارون Dolovich یک UCLA School of استاد حقوق و مدیر UCLA, زندان, حقوق و سیاست, برنامه, تاسیس UCLA COVID-19 پشت میله های زندان اطلاعات پروژه در 17 مارس برای پیگیری شرایط بهداشتی در حبس امکانات و تلاش برای کاهش جمعیت زندان در طول بیماری همه گیر.

از آن زمان به بعد این پروژه رشد کرده و دریافت بازخورد مثبت از قضات با استفاده از داده ها به قانون در موارد مربوط به گفت کیگان Hawkins, Dolovich است معاون پژوهشی و دانشکده حقوق فارغ التحصیل و دانشجو.

این ابتکار شامل مخلوطی از داده های کمی و کیفی جمع آوری شده و مدیریت شده توسط همکاران در سراسر کشور است که در حال پیگیری روزانه دستور دادگاه, زندان, شرایط ملاقات تغییر سیاست و تایید COVID-19 موارد و مرتبط با مرگ و میر در زندان توسط دولت است.

هارون Littman معاون مدیر پروژه و چسباننده آموزش بالینی همکار در UCLA School of Law, گفت و جامع صفحه گسترده مانند این به عنوان یک کراس لقاح ابزار و منابع برای کسانی که در حال حاضر دفاع و تصمیم گیری بر حقوق مردم در زندان و یا زندان در پی COVID-19.

"صدها نفر از طرفداران و وکلا و مقامات دولتی و قضات شده است تماس با ما" Littman گفت. "درخواست شد در آینده از قضات سراسر کشور گفت که آنها در حال مواجه شدن با اورژانس حرکات و که آنها نیاز به دانستن آنچه که دادگاه دیگر در حال انجام است."

پروژه رانده است اعتقاد به این که کاهش چشمگیر زندان جمعیت میباشد برای بهداشت عمومی Littman گفت.

Littman گفت: اکثر زندانیان مطرح نیست قابل توجهی خطر ابتلا به امنیت عمومی و بنابراین مردم نباید آشفته با decarceration اما نه با حبس.

"جرم حبس یک بیماری است که جان مردم بیش از حد" Littman گفت.

یک گزارش جدید منتشر شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نشان می دهد که عدم در نظر گرفتن زندانیان در طول COVID-19 پاسخ به دو خواهد بود تعداد پیش بینی شده در اصل ملی coronavirus مربوط به مرگ و میر.

علاوه بر این, این گزارش که حبس امکانات ارتباط با خارج از جامعه است. با مردم مانند تادیبی کارکنان و وکلا زیاد در داخل و خارج از امکانات این گزارش استدلال می کند وجود دارد روشن ارتباط بین این دو جامعه: گسترش در یکی منجر به گسترش در دیگر.

که اتصال به خارج از جوامع و ویروسی منجر طبیعت به سر می برند حبس امکانات اجتماعی که در آن فاصله است nonviable و دسترسی به بهداشت این است که تا حد زیادی ندارد می تواند عواقب مرگبار بر اساس این گزارش.

"کسانی که (زندانی) در زندان مجبور به زندگی در خوابگاه شلوغ و سلول داده می شود و نه کافی منابع صابون و ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی لازم برای متوقف کردن گسترش COVID-19 و مجبور به زندگی در شرایط که پرورش آسان انتقال این ویروس گفت:" اریک Balaban ارشد کارکنان وکیل در ACLU National زندان پروژه در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

همانطور که در آوریل 29, شده است وجود دارد یک coronavirus مربوط به مرگ یک فرد زندانی در ایالت کالیفرنیا امکانات و حداقل 214 coronavirus موارد است. در لس آنجلس زندان حداقل 68 نفر در زندان ها و زندان باید آزمایش مثبت با تعداد همچنان رو به صعود است. هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

"مسئله این نیست که ما نیاز به ایجاد امکانات بیشتر برای زندانی کردن مردم" Littman گفت. "ما نیاز به زندانی کردن مردم کمتر مانند هر کشور توسعه یافته."

در میان کشورهای توسعه یافته ایالات متحده آمریکا است که یک ناهنجاری در اجرای آن جرم حبس با توجه به داده ها از این ورا موسسه عدالت, یک سازمان است که همکاران با مقامات دولتی برای بهبود سیستم عدالت.

ایالات متحده حبس نرخ تقریبا هفت برابر بیشتر از دیگر کشورهای توسعه یافته قبل از همه گیر و لا شهرستان شد نرخ ارز بیش از سه برابر میانگین بین المللی, با توجه به داده ها. برای LA County برای دیدار با استانداردهای جهانی آن زندان مردم را به کاهش از زمان برآورد 11,865 زندانیان به حدود 3500.

"خوب مراحل ساخته شده اند و در مسیر درست اما نزدیک به اندازه کافی انجام شده است" Littman گفت.

LA County Sheriff الکس بیانوبا منتشر کرده است 25 درصد از شهرستان زندانی جمعیت که او به عنوان "همه پایین آویزان میوه" در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 14 آوریل. اساسا اینها بدون خشونت زندانیان آنهایی که بیانوبا تلقی nonthreatening به امنیت عمومی.

بیانوبا گفت: کمی وجود دارد که چشم انداز بیشتر منتشر شده نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق مردم باقی مانده در زندان ها و زندان مرتکب جرائم خشونت آمیز و منتشر نمی شود.

رالف دیاز وزیر برای وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی نیز منتشر شد 3,585 از زندانیان کالیفرنیا امکانات دولتی به عنوان از آوریل 14.

هر چند کالیفرنیا زندان سیستم به عنوان یک کل است که در دیوان عالی کشور موظف 137.5% جمعیت محدود 12 از 35 از امکانات منحصر به فرد خود را هنوز هم عامل فوق است که در صد به عنوان از آوریل 22 با توجه به CDCR هفتگی جمعیت گزارش شده است.

"کاهش در زندان جمعیت تقریبا به اندازه کافی اجازه می دهد تا باقی مانده هزاران نفر از افرادی که همچنان در زندان به عمل اجتماعی فاصله است که CDC به نام سنگ بنای برای جلوگیری از انتقال ویروس" Balaban گفت.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مکث مصرف و انتقال زندانیان به زندانها برای 30 روز در میان دیگر اقدامات در یک فرمان اجرایی در مارس 24.

وکلای مردم در زندان ها و زندان که Newsom اجرایی به منظور کافی در زمینه اورژانس حرکت به دادگاه فدرال درخواست CDCR به آزادی برخی از زندانیان که در حال تلقی بالا خطر ابتلا به COVID-19 از جمله کسانی که با سن 65 سال و بیش و کسانی که با مزمن بیماری های قلب و ریه.

اورژانس حرکت بود و در نهایت محروم توسط یک قاضی منطقه در آوریل 17. تصمیم گیری به طور موثر متوقف بیشتر decarceration از زندانها.

"این بسیار روشن است که وجود یک خطر قابل توجهی از آسیب جدی به زندگی مردم در این تنظیمات به خصوص کسانی که در معرض خطر بالا و قابل توجهی احتمال نیاز به مراقبتهای ویژه" Littman گفت. "مقامات زندان آن را بدانند و به آنها در انجام تقریبا به اندازه کافی در مورد آن است."

Littman اضافه شده او فکر می کند زندگی با کروناویروس در حبس امکانات مانند بی مجازات اعدام.

"اکثریت قریب به اتفاق این مردم بودند نه به اعدام محکوم شد و کسانی را که محکوم به مرگ بودند محکوم به مرگ از coronavirus" Littman گفت. "آنها در معرض خطر واقعی که اتفاق می افتد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im