پراکنده برونز: دانش آموزان را به استفاده از اقامت در خانه دستور به تمدید گسترش ارتباط به هنر

COVID-19 باعث شده است که جهانی همه گیر منع مردم از درگیر شدن در تجمع جرم یا تماس فیزیکی. مدارس در سراسر جهان ب

توسط ATROTICNEWS در 19 اردیبهشت 1399

COVID-19 باعث شده است که جهانی همه گیر منع مردم از درگیر شدن در تجمع جرم یا تماس فیزیکی. مدارس در سراسر جهان باید درهای بسته خود را fragmenting جوامع به مفرد قطعه در اینجا وجود دارد و در همه جا. مقاله نویس کندی تپه آهنگ های دانشجویی و هنرمندان در سراسر جهان پینوشت راه هر فرد حفظ هنری الهام در حالی که پیوستن به حالت عادی.

وستوود است در طول تبدیل پناهگاه در محل سفارشات تغییر دانشجوی هنر همراه با آن است.

معشوق شهر دانشگاهی است که در حال حاضر غیر قابل تشخیص به عنوان دانش آموزان در سراسر وستوود می خواست در خانه بمانند. استن دونات برای همیشه بسته شده است و در چربی محلول معطر اب امونیاک را دلی صندلی خالی باقی می ماند در یک پنج شنبه شب. تالیا Markowitz دوم-سال هنر و مطالعات روسیه, دانشجو, گفت:, گرم و نرم, رشته, روشن, کالج شهر دیگر احساس خود را. به عنوان یکی از بسیاری از دانش آموزان که ماند در نزدیکی پردیس با وجود دانشگاه UCLA تصویب زوم کلاس Markowitz گفت: انتقال از یک هوای LA زندگی به زندگی در آپارتمان است به شکل مفهوم هنر و اعدام به بیشتر تجربی اینترنت-اشکال پسند.

[مرتبط: پراکنده برونز: دانشجویان بین المللی از چین کشف جدید هنر اشکال در حالی که در انزوا]

"من انجام داده ام خیلی بیشتر از چیزهای مانند کار با صفحه نمایش سبز و سازگار برای آنلاین (persian)," Markowitz گفت.

در اصل از نیویورک Markowitz تصمیم به باقی می ماند در وستوود برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در دولت است. خوشبختانه بسیاری از دوستان او نیز در آنجا ماند و در شهر مینشستند و او را به حفظ یک حس اجتماعی, او گفت:. پناهگاه در محل سفارش خود را در جنبه های منفی مانند از بین بردن فرد تجربه لازم برای نقد و قدردانی از همسالان خود آثار هنری, او گفت:. اما آن را نیز فراهم Markowitz زمان به کشف فرم های هنر در خارج از استودیو او دوره.

(Niveda Tennety/Assistant Photo editor)
Markowitz گفت: پناهگاه در محل سفارشات را حذف کرده و فرصت های بسیاری را برای نقد در حالی که همچنین ارائه زمان برای کشف اشکال هنر در خارج از استودیو او دوره. (Niveda Tennety/دستیار Photo editor)

آزمایش با رنگ سبز نمایش Markowitz یک ویدیو که در آن او reenacts بصری ترکیب دست و مبتنی بر طراحی رقص از "Wuthering Heights" موزیک ویدئو به عنوان یک قصیده به زبان انگلیسی خواننده و ترانه سرا کیت بوش است. پوشیدن لباس قرمز یادآور بوش اصلی صحنه و لباس Markowitz لب همگام سازی می کند در حالی که دست اجرای محور تغزلی رقص در مقابل یک پس زمینه گیاه شناسی. به طور معمول Markowitz نمی خواهد که زمان به اب شلپ شلپ کردن در یک پروژه پس از خارج و عادی تمرین اما گفت که او در بر داشت او تاخت و تاز کردن به تصویری ارزشمند به دلیل مهارت او پیشرفته از طریق این پروژه است.

[مرتبط: UCLA نوازندگان حداکثر رساندن نوظهور زمان به دنبال پروژه های جدید فرم های هنر]

قرنطینه را تحت تاثیر قرار داده Markowitz مفهوم هنر و جامعه, در حالی که همچنین تأثیر فیزیکی قطعه هنر, او گفت:. به دلیل طولانی مدت بیماری, Markowitz صرف بیشتر از روز مدرسه جدا شده در اتاق خواب خود را. در حال حاضر او یابد و خودش را در یک موقعیت مشابه اما این بار برای ایمنی از دیگران به جای خودش. این درون گرایی آشکار خود را از طریق Markowitz را به اکتشاف بیشتر خاطره انگیز غیر طبیعی هنر, او گفت:.

"من مرتب این احساسات را از آمدن به شرایط با این فضا و آنچه در آن به معنی برای من به عنوان یک زن و یک فرد بیمار," Markowitz گفت.

زمانی که Markowitz قرار می دهد پایین دوربین او را پر می کند با پیاده روی را از طریق وست وود – اغلب با او دوست و یا گربه و برچسب زدن همراه است. کیسی موناهان یک سال چهارم علوم اعصاب دانشجو گفت: او اغلب strolls از طریق دانشگاه به عنوان یک استراحت از آپارتمان او. اما وستوود زندگی به شمار مسائل خاص خود را دارد. ترس ناشی از این بیماری همه گیر به نظر می رسد نشست در وست وود به عنوان موناهان گفت: او اغلب می بیند دانش آموزان راه رفتن را از طریق شهر و یا جمع آوری برای پیکنیک در Janss مراحل ماسک-رایگان. مانند Markowitz, موناهان به استفاده از پناهگاه در محل سفارشات برای ارتباط با هنر پیدا کردن آرامش در نوشتن خلاق است.

ایزابلا Bustanoby دوم-فیزیک سال و هنر, دانش آموز, گفت که او متوجه یک تغییر در وستوود انرژی و متعاقب آن اثر در او دولت خود را از ذهن است. پر سر و صدا بع بع کردن آمبولانس آژیر کرده و به جای افراطی رونق frat احزاب و Bustanoby گفت: روستای گرم سهولت است curdled به یک آزمایشی بلندی ترس است. مانند Markowitz, Bustanoby گرفته است زمان مجدد با هنر اختصاص بیشتر از روز خود را به تمرین ویولن و نقشه کشی.

"هنر نوعی از مخلوط را به تمام جنبه های زندگی من" Bustanoby گفت. "جایی که من خواب باید کلاس (و) مطالعه همه یکسان است."

Bustanoby گفت: او تمرین بیشتر خود بازتاب در حالی که پناه در محل اجازه می دهد او را به recontextualize برخی از اشکال هنر از طریق عادی خانواده تجربه است. تماشای سایه ها و عبور نور اتاق خواب خود را تبدیل به یک مراقبه عملکرد و یک قابلمه لوبیا سبز تبدیل شده است و مخاطبان برای ورزش های صوتی, او گفت:. در حالی که پناهگاه در محل سفارشات جدا شده دانشجو هنرمندان مانند Bustanoby و Markowitz خود را از منابع سنتی الهام Bustanoby گفت: آن را اجازه داده است او را برای گسترش تعریف او از هنر از سالي به آن ایجاد شده خارج از عرف زندگی روزمره.

"این ممکن است صدای عجیب و غریب, اما وجود دارد به تازگی مشاهده در حال حاضر و مشاهده است که 90 درصد از ساخت تمام هنر" Bustanoby گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im