آنلاین جهت به تقلید از فرد نسخه طریق, اجتماعی, علمی ارائه

دانش آموز جدید جهت حرکت خواهد کرد آنلاین در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. جهت گیری تاریخ را به دنبال خواهد

توسط ATROTICNEWS در 26 اردیبهشت 1399

دانش آموز جدید جهت حرکت خواهد کرد آنلاین در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

جهت گیری تاریخ را به دنبال خواهد داشت اصلی برنامه گفت روشنک نیل دستیار معاون شهردار از دانشگاه UCLA جدید و انتقال برنامه های.

درست مانند آنها در گذشته جهت را شامل سه روز جلسات اول سال یک روز جلسات برای نقل و انتقالات و یک روز جلسات برای پدر و مادر و خانواده. تمام جلسات ارائه خواهد شد زنده سخنرانی مقدماتی ویدئوها و تعاملی قطعات با دانش آموز جدید مشاوران و همسالان نیل گفت.

"ما در حال تلاش برای تقلید از همه چیز که ما تا به حال در برنامه نویسی از فرد در نسخه, در نسخه های ما در حال ایجاد در حال حاضر" نیل گفت.

ورودی دانش آموزان می توانند برای ثبت نام جهت آغاز ژوئن 3 در MyUCLA. قبل از جلسه خود را, آنها را دریافت زوم لینک خود را در گرایش گروهی که در آن آنها خواهد شد و شرکت در بحث های گروهی و جلسات اطلاعاتی. دانش آموزان هنوز هم یک در یک مشاوره تحصیلی و کلاس ثبت نام جلسات با NSAs بیش از زوم نیل گفت.

اما تو که یک ورودی سال اول اعلام نشده دانشجویی از نیوجرسی گفت که او نگران است در فرد و جامعه خواهد شد و نه ترجمه به جلسات آنلاین.

"من به تماشای یک دسته از فیلم های یوتیوب و بسیاری از آنها گفت:," اوه, بله, شما را به بسیاری از دوستان خود را در سال اول جهت گیری'" Ke گفت. "پس از آن مجازی آن را می تواند بسیار سخت به انجام این کار است."

نیکول Muttera یک ورودی سال اول علوم فیزیولوژیکی دانش آموز از سن دیگو گفت: نزدیک شدن به مدرسه کمک کرده است تا او را به یک انتقال آرام.

"خوشبختانه من هم اتاقی زندگی در سن دیگو با من, بنابراین ما می توانیم امیدوارم دیدار با, و من در واقع رفته تا به دیدن این پردیس در حال حاضر" Muttera گفت. "من فقط واقعا نمی دانم چه اتفاقی می افتد در هر یک از ساختمان ها پس از گرایش بوده ام خوب است که از جنبه های. آن شده اند که هیجان انگیز برای دیدار با یک تن از مردم است."

NSTP در حال کار برای ایجاد فرصت برای دانش آموزان به باند بیش از زوم نیل گفت.

"من فکر می کنم بزرگتر مناطق که در آن بسیاری از دانش آموزان اتصال خود به گروه های کوچکتر با NSA است و بدیهی است که هنوز هم وجود دارد," او گفت:. "ما در حال ایجاد برخی از برنامه نویسی که در آن گروه ها فقط به آویزان کردن و بحث در مورد انتقال به دانشگاه و آنچه که آنها هیجان زده در مورد انجام می دهند."

دانش آموزان هنوز هم قادر خواهد بود برای شرکت در یک فعالیت عادلانه است. به طور معمول جهت جلسات عبارتند از تابستان در این اتحادیه فعالیت های نمایشگاه به معرفی دانش آموزان به سازمان های مختلف در محوطه دانشگاه. آنلاین نمایشگاه میزبان تعداد نامحدودی از تشکل های دانشجویی که آن را قابل مقایسه با عظیم فعالیت های نمایشگاه برگزار می شود در طول هفته صفر نیل گفت. ورودی اول را با استفاده از زوم به صحبت کردن نمایندگان از گروه های دانشجویی در مورد سازمان خود را.

به طور معمول انتقال جهت گیری را در فعالیت های نمایشگاه به دلیل محدودیت زمان. اما انعطاف پذیری این پلت فرم آنلاین اجازه می دهد تا آن را نیز ارائه می شود به انتقال دانش آموزان نیل گفت.

هر چند برخی از جنبه های گرایش منتقل خواهد شد در شخص پردیس تور و "Bruintizing" مراسم هنوز هم جای زمانی که دانش آموزان در بازگشت به دانشگاه. در این میان تورهای مجازی داده خواهد شد و به جای نیل گفت.

"من واقعا مشتاقانه منتظر است تا در محوطه دانشگاه برای گرایش" گفت: ایوت Stoffels یک ورودی انتقال سال سوم علوم فیزیولوژیکی دانشجو از پورتلند ، "وجود دارد خیلی بیشتر احساسات و هیجان و شور و ملاقات با افراد جدید حضور فرد در سمینارها و حتی خنگ مسائل مانند چیدن ساز و برگ من و آماده شدن برای روز. در عوض اولین برداشت من این است که بیش از FaceTime در خواب."

دانشجویان بین المللی خواهد شد برخی از زمان منطقه از آنجا که تعداد زیادی از ارائه خواهد شد که ثبت نیل گفت. برای one-on-one live قرار ملاقات NSTP سعی خواهد کرد برای مطابقت با دانش آموزان با مشاوران در زمان است که کار را برای هر دو آنها را.

"ما در حال تلاش ما سخت به کار کردن راه حل های بین المللی که در آن دانش آموزان نمی خواهد که به از خواب بیدار در وسط شب به ملاقات" نیل گفت.

ورودی سال اول اقتصاد دانش آموز Meha Mukherjee زندگی در ابوظبی, امارات متحده عربی است که 11 ساعت جلوتر از زمان در لس آنجلس.

"من ماندن تا خیلی دیر به هر حال از آنجا که بسیار وجود دارد برای انجام این کار من خوب خواهد بود با (اواخر جلسات) چون من فکر می کنم من خواهد بود تا به هر حال" موکرجی گفت. "اگر یک زمان خاص خواهد بود مناسب برای کسی که در کالیفرنیا پس از آن من می تواند خوب با منطبق است که به خصوص اگر آن چیزی است که کمک خواهد کرد که من مثل علمی مشاوره."

اگر جهت گیری برگزار شده بود در فرد موکرجی گفت که او نمی خواهد که با حضور به خاطر پرواز طولانی است. او افزود که این فرصت را به شرکت در یک آنلاین جهت ممکن است او را با ارائه اطلاعات او ممکن است دریافت کرده اند و تحت شرایط عادی است.

بسیاری از آنها نیز در مورد احتمال سقوط سه ماهه در حال حرکت آنلاین.

"یکی از دلایل من تصمیم UCLA است که وجود دارد یک تجربه کاملا جدید در لس آنجلس در مقایسه با نیوجرسی. من احساس می کنم ما در حال رفتن به از دست رفته زیادی در آن" Ke گفت. "من می تواند به رفتن به کالج را در خانه انجام چیزی مشابه به همین."

زمان دبیرستان سالمندان که خود را از دست داد مدل و فارغ التحصیلی می تواند به طور بالقوه از دست دادن خود را شروع کالج بیش از حد Muttera گفت.

"برای دو سال با من کار کرده ام لب به لب من به UCLA و در حال حاضر که من به دست آورده ام هدف من همه چیز آنلاین است" Stoffels گفت.

NSTP ارسال خواهد شد تمام دانشجویان ورودی که برای ثبت نام جهت بسته بندی با تمام کالا های آنها را دریافت کرده اند اگر آنها حضور داشتند در فرد نیل گفت.

"ما در حال صرف ما خلاق, تفکر, 'چگونه می تواند ما را در این عنوان فوق العاده به عنوان ما می تواند تحت این شرایط؟'" نیل گفت. "ما واقعا می خواهید به نشان می دهد دانش آموزان است که ما خیلی هیجان زده است که آنها در حال آمدن به UCLA و تبدیل شدن به برونز با بقیه از ما. ما در حال تلاش برای آن را به یک تجربه که در آن آنها واقعا مشتاقانه منتظر سقوط سه ماهه و جدید خود را به سفر."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب