نورث وست وود محله شورای روکش – مارس 27

شمال محله وست وود شورای رسمی شورای محله به نمایندگی وستوود ایجاد کرد و UCLA به شورای شهر لس آنجلس. شورای ج

توسط ATROTICNEWS در 9 خرداد 1399

شمال محله وست وود شورای رسمی شورای محله به نمایندگی وستوود ایجاد کرد و UCLA به شورای شهر لس آنجلس. شورای جلسات برای عموم آزاد و ماهیانه برگزار میشود. جلسه بعدی برگزار خواهد شد تقریبا 3 ژوئن.

به طور کلی نظر عمومی

  • وستوود جامعه شورای صندلی استیو صنع هشدار شورای به تاثیر قابل توجهی coronavirus همه گیر شده بود در کسب و کار از Westwood Village اصرار اعضای شورا برای مشورت صاحبان کسب و کار قبل از استدلال به سیاست های جدید. بسیاری از کسب و کار در روستا مجبور شده اند تا از نزدیک با توجه به عدم وجود ترافیک پا در وستوود از جمله "میراث کسب و کار" استن دونات و هلن چرخه. شعله گوشتی, راز ویکتوریا و 800 درجه Woodfired آشپزخانه نیز مجبور به بستن و ممکن است بازگشایی شده است.

دستور کار

  • شورای گذشت یک حرکت برای حذف اشکال خصمانه معماری در وستوود توسط یک 10-3 حاشیه. Councilmember اندرو لوئیس پیشنهاد از بین بردن تقسیم از نیمکت و فضاهای عمومی است که مردم را دچار بی خانمانی از خواب به راحتی در نیمکت. "اگر مردم می توانند خواب راحتی بالاتر از سطح زمین آنها را خواب خونتان یا بر روی زمین و نه از این حال عمومی خوب," گفت: Grayson پیترز عضو شورای حمل و نقل و کمیته ایمنی.

  • پیتر Clinco صاحب سقفی باغ رای دادند در برابر این اقدام و گفت: حذف خصمانه معماری یک راه حل موقت برای این مشکل بسیار بزرگتر از بی خانمانی در وستوود. حذف چنین معماری را تشویق بی خانمانی Clinco گفت و ممکن است منصرف کردن مردم از انجام کسب و کار در وستوود. Councilmembers جاش Trifunovic و کوین نکبتی نیز رای دادند در برابر حرکت است.

  • این شورا به اتفاق آرا به تصویب یک قطعنامه اصرار شهر لس آنجلس به ادامه تسریع repaving از ترافیک دالان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بدون نقض بر اجرای طرح تحرک 2035 که خواستار ایجاد بیشتر مسیرهای دوچرخه سواری و به روز رسانی عابر.

  • شورای گذشت یک حرکت برای حمایت از پروژه Roomkey پیشنهاد شده توسط کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که تماس به امن هتل و متل اتاق برای unhoused افراد در سطح ایالت در طول COVID-19 بحران است. این پروژه با هدف محدود کردن گسترش ویروس در خیابان های شهر و درون پناهگاه بی خانمان با ارائه اتاق های هتل به عنوان اسکان موقت. شورای تصویب اصلاحیه تشویق لس آنجلس به اجبار به جای تشویق هتل ها به ارائه اتاق برای کسانی که در حال حاضر unhoused.

  • این شورا رای به اتفاق آرا به نفع درخواست که لس آنجلس بخش حمل و نقل ایجاد یک "خیابان های آرام" برنامه در حالی که ماندن در خانه سفارشات در محل هستند. این برنامه خواهد نزدیک کردن خیابان ها در سراسر لا به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه از جمله Brunswick خیابان و Gayley خیابان تعیین آنها به عنوان "خیابان های آرام." این اجازه می دهد مردم محلی برای پیاده روی و یا ورزش با خیال راحت در امتداد خیابان وستوود در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل. شورای قبلا در مورد این موضوع در آن مه 6 جلسه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب