به تازگی تشکیل وحشی فلوکس امید آهنگ اصلی را پیچیده ملودیک تجربه

وحشی فلوکس است آمیختن funk rock, psychedelic جاز و موسیقی محلی به خود آهنگ اصلی در این سال را به بهار می خوانم

توسط ATROTICNEWS در 8 خرداد 1399

وحشی فلوکس است آمیختن funk rock, psychedelic جاز و موسیقی محلی به خود آهنگ اصلی در این سال را به بهار می خوانم.

پنج نفر و یک سنتز مختلف موسیقی پس زمینه و سطوح تجربه با اعضای مختلف داشتن ریشه در موسیقی جاز فیوژن فانک راک و تقریبا همه چیز را در میان. ترکیبی از سبک خواهد شد بر روی صفحه نمایش با گروه تک "اگر فقط" نوشته شده توسط سوم-سال تئاتر دانشجویی Tieren Salstrand. به عنوان وحشی فلوکس خواننده و ریتم گیتاریست Salstrand گفت: به طور مستمر ساختمان کلام و آواز عناصر آهنگ تکامل یافته اند تا منعکس کننده آهنگ پیام برای مقابله با, بهداشت روان و اعتياد در پایان پیروزی.

""اگر تنها آغاز شده به عنوان یک گفت و گو بین کسی که مبارزه با چیزی است که آنها نمی تواند متوقف شود و کسی که آنها را دوست دارم خیلی زیاد" Salstrand گفت. "این نوع از تکامل را به یک گفت و گو بین کسی که یک شخصیت از خود, افسردگی, نوع دور افتادن و یا از دست دادن درک از واقعیت است."

وحشی فلوکس رسما تشکیل شده در اواسط ماه ژانویه ترک گروه تنها چند هفته برای آماده شدن برای آن بهار آواز خواندن مصاحبه گفت: Dylan کو یک سال چهارم, جغرافیا و مطالعات زیست محیطی دانش آموز. در ابتدا کو بخشی از کلام باند با سال اول فیزیک و درامر Rishi Acharya همراه با مهندسی مکانیک دانشجوی کارشناسی ارشد و منجر گیتاریست Diederik Beckers. به عنوان سه نفر در نظر گرفته شده امکان انجام در بهار آواز خواندن کو گفت که آنها شروع به نگاه برای یک خواننده برای اضافه کردن به گروه.

این زمانی است که Salstrand و Kiarah Davis – یک سوم-سال موسیقی تئاتر, دانشجو, پیانیست و خواننده را به تصویر آمد. در آن زمان Salstrand و دیویس در حال حاضر مشغول به کار در "اگر فقط" به عنوان یک دوئت. اما به عنوان دو گروه با هم ادغام شدند به یکی از آنها بر گسترش Salstrand اولیه نسخه از "اگر فقط" با اضافه کردن تنوع در تصاعد وتر و تکنوازی به عنوان به خوبی به عنوان یک ساختار مشخص به جای بیشتر ابزار کو گفت. در طول فرایند Salstrand گفت: این گروه به او کمک کرد تا نه تنها اصلاح و توسعه song اما او مهارت های گیتار خود را به عنوان به خوبی.

"(کو و Acharya) که در حال درک درستی از نا امیدی من در نبود من از دانش موسیقی و قادر به قرض دادن دست" Salstrand گفت.

برای کو یکی از این آهنگ قوی ترین جنبه های است که آن را شامل انفرادی از هر عضو اجازه می دهد برای اوج کل گروه را تلاش. با گیتار باس و درام تکنوازی این قطعه به هر ابزار و عضو درخشان لحظه ای.

و فراتر از تکنوازی Salstrand گفت: این باند همچنین همکاری به شدت برای رسیدن به یک تجمع از صداها و ریتم ها در تک. "اگر فقط" آغاز می شود با یک تک مضراب زدن گیتار, اما به عنوان خواننده و سازهای دیگر می آیند به تمرکز او گفت: آهنگ تغییرات از ابتدا احساس رویایی به سریع تر و پیچیده تر ملودیک تجربه. علاوه بر پراکنده ساختن کلید صوتی, عناصر, از هر, از خود راضی در سراسر کل آهنگ تمامیت ایجاد یک قوی تر موسیقی تحویل اجازه می دهد برای بیشتر از یک جم با طبل و باس, انفرادی, به سوی پایان, Salstrand گفت.

از آهنگ های متعدد در حال حرکت قطعات Salstrand گفت: این روند تکرار شده است به طور فزاینده دشوار به عنوان اعضای در حال محدود کردن دسترسی به دستگاه های خود را. Acharya به طور خاص شده است و قادر به تمرین با درام کیت, او گفت:. علاوه بر این گروه انجام نداده است و تمرینات همه با هم از پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت و Acharya گفت: آنها تا به حال به نگه دارید تا با کار خود را به صورت جداگانه.

اما Acharya گفت: آن را نمی خواهد به مشکل وحشی فلوکس به دوباره آن صدا با توجه به مقدار زمانی که اعضای آن اختصاص داده شده برای تمرین قبل از همه گیر. در حالی که بهار آواز خواندن در یک مجازی با فرمت کو هنوز خوش بینانه در مورد این فرصت را به عنوان او آمد به UCLA خاص امیدوار است از انجام این رویداد است.

"(بهار خواندن) رویای من بود," کو گفت. "حتی قبل از من پا در محوطه دانشگاه با خودم می گفتم که اگر من نمی انجام هر چیز دیگری به جز بازی در بهار آواز من خواهد بود خوشحال با من UCLA تجربه است."

و در این سال کو گفت مفتخر است که قادر به انجام در بهار آواز خواندن با فلوکس را تلفیقی از سبک های موسیقی است. اگر چه این گروه گفت: صدای آن عبور بسیاری از ژانرهای برای Acharya روشن است موسیقی آن است که بنفش رنگ است که نتایج حاصل از یک مخلوط از دیگران آن چیزی است که او گفت: رهبری آنها را به نام گروه وحشی Phlox یک گل از همان رنگ.

"ما تصمیم گرفتیم که موسیقی ما واقعا بنفش نه فقط "اگر فقط" اما همه ما آهنگ ها به نحوی بنفش" Acharya گفت. "ما دریافتیم که وحشی فلوکس شد یک نوع از گل بنفش و این که چگونه ما در حل و فصل نام ما."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب