‘آن را به سادگی طنز’: مریلند اداره پلیس می شود واکنش برای Facebook پست

یک مریلند پلیس دریافت ملی و قرار گرفتن در معرض برخی از واکنش این هفته با یک پست هشدار ساکنان به پوشیدن شلوار در هنگام چک کردن صندوق پستی.

روز یکشنبه Taneytown اداره پلیس در این پیام نوشته شده بر آن در Facebook صفحه: “لطفا به یاد داشته باشید برای قرار دادن شلوار در قبل از خروج از خانه برای بررسی صندوق پستی خود را. شما می دانید که شما می شوند. این هشدار نهایی.”

زمانی که پست اول رفت تا Taneytown شهردار Bradley Wantz گفت: آن را به خوبی دریافت شد جامعه است. اما پس از آن در نظر گرفته شده طنز اشتباه گرفته است.

“هنگامی که آن را گسترش فراتر از اولیه که زمینه شما می دانید که مردم درک آنچه در این بخش است که مردم آن را خارج از چارچوب و آنها شروع به ساختن اتهامات از دور گرفتن آزادی های دور گرفتن حقوق” Wantz گفت.

Wantz گفت: بخش دریافت نظرات مختلف تماس و ایمیل از مردم ادعا می کنند دولت نفس بیش از حد حتی در مقایسه با گروه به روسیه یا کره شمالی به معنی نوعی از دیکتاتوری.

حتی اگر Taneytown به حدود 7000 نفر این پست را دریافت کرده 10,000 سهام 4,000 واکنش و بیش از 10 ، 000 نظرات.

در این پست نیز پوشش ملی از جمله این رسانه ها مانند ایالات متحده آمریکا امروز, Daily Mail, msnNow و انواع ایستگاه های تلویزیونی.

“ما اداره پلیس Facebook صفحه است که ترکیبی از اطلاعات و سرگرمی ما ساکنان درک برخی از نور دل چیزهایی که قرار دارد خارج وجود دارد که با الهام از پست …,” Wantz گفت. “آن را به سادگی شوخ طبعی است.”

بیشتر: Maryland police یادآوری ساکنان به پوشیدن شلوار به صندوق پستی: ‘این است که خود را هشدار نهایی’

به خصوص در شرایط دشوار کنونی COVID-19 گیر Wantz گفت: این مهم به یک خنده خوب است.

“در یک کار که در آن زندگی خود را به طور منظم در معرض خطر (در Facebook صفحه) می افزاید: عنصر دیگری به آن پس از آن آنها را می دهد یک فرصت برای قرار دادن که نور دل در تماس با این خط از کار است که آنها در” Wantz گفت.

“امیدوارم مردم می توانید این را ببینید و آنها را دنبال کنید Facebook صفحه و امیدوارم آن می تواند کمک به روشن کردن روز خود را در آینده نیز هست.”

اگر چه این گروه قصد ندارد در اجازه دادن به بازگشت در طنز یا طنز مطالب Wantz گفت: آنها سعی خواهد کرد به روشن تر در معنای خود را در زمان آینده.

“ما می گویند ممکن است وجود داشته باشد بهتر عمل اضافه کردن عناصر خاص برای یک پست به آن را بسیار آشکار است که آن را طنز, آیا آن را emojis و یا هشتگهای و یا چیزهایی مانند این که” Wantz گفت. “افسر اجرا می شود که صفحه او برای رفتن به ادامه دادن طنز آمیز خود را همه چیز و ما قصد داریم به ادامه دادن ما ساکنان خنده.”

ماریانا Veloso کیفیت زندگی خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – پنسیلوانیا است. Veloso تمرکز در درجه اول در مواد مخدر بیماری همه گیر در southcentral PA همراه با پوشش مسائل روزمره در هانوفر منطقه است. اگر شما یک ایده داستان شما می توانید ایمیل خود را در msveloso@eveningsun.com. او در توییتر دنبال کنید @MariVeloso9 برای اقامت تا تاریخ با آخرین مقالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو