کمک های مالی کمک وستوود کسب و کار تغذیه خط مقدم از کارکنان مراقبت های بهداشتی

یک کسب و کار محلی و بهبود سازمان است توزیع بیش از 1200 وعده های غذایی به کارگران بیمارستان با کمک وستوود موسسا

توسط ATROTICNEWS در 6 اردیبهشت 1399

یک کسب و کار محلی و بهبود سازمان است توزیع بیش از 1200 وعده های غذایی به کارگران بیمارستان با کمک وستوود موسسات.

این Westwood Village بهبود انجمن خریداری شده تخفیف غذا از رستوران های محلی با استفاده از کمک های مالی به منظور ارائه آنها را با یک فرصت کسب و کار و فرصت برای حمایت از کارگران بیمارستان در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA.

"(ما می خواستیم) برای نشان دادن قدردانی ما را به خط مقدم ما کارگران که قهرمانان در طول این بحران بهداشت عمومی گفت:" اندرو توماس مدیر اجرایی WVIA. "این (نیز) یک فرصت برای ما به استفاده از پول برای خرید کمی تخفیف غذا از رستوران ما به آنها سفارش بزرگ و دم آنها را با کمی سرمایه است."

WVIA سفرا – کارکنان که در میان کارهای دیگر ارائه اطلاعات به بازدیدکنندگان و تجار و گزارش مسائل نگهداری شروع به ارائه وعده های غذایی از رستوران به مرکز پزشکی پنج شنبه, توماس گفت. هر رستوران آماده حدود 100-200 وعده های غذایی از جمله گیاهی وگان و گیاهخواری, گزینه, در انتخاب خود, تحویل, روز, ارائه بیش از 1200 وعده های غذایی به مدت پنج روز.

این WVIA بیش از آن هدف اوليه از 5.000 دلار در کمک های مالی برای وعده های غذایی و دریافت در مجموع $12,405 که از پنج شنبه. که وجوه مختلف از افراد و سازمان ها با اضافی $1,000 گرانت از شمال محله وست وود شورای محلی از بدن که نشان دهنده وستوود روستا به شورای شهر لس آنجلس.

"کسانی که عشق ایجاد کرد و UCLA یک راه یا دیگری فقط می خواهند با این حال آنها می تواند, بنابراین من بسیار هیجان زده هستم ما تا به حال این ایده و ما میتوانیم به مردم را یک خروجی" توماس گفت.

مایکل Skiles رئیس NWWNC گفت: این شهرستان از لا به محله شورای روسای جمهور قدرت برای توزیع به $5,000 از خود شورا صندوق coronavirus پاسخ اضطراری.

Skiles گفت به اعتقاد او این بودجه بهترین تصمیم منعکس منافع جامعه. او تصمیم به نمایندگی از این شورا به دلیل NWWNC دیگر نمی تواند پاسخگویی حتی عملا به دلیل باز نشست الزامات او اضافه شده است.

این WVIA درخواست آن شرکت رستوران ارائه وعده های غذایی برای 10 دلار یا کمتر به حداکثر رساندن ارزش کمک های مالی به این صندوق در حالی که هنوز ارائه سود اقتصادی به موسسات توماس گفت.

میگوئل Anaya جونیور مالک نیشگون Tacos و UCLA فارغ التحصیل گفت: او پیوست و تلاش زیرا او معتقد است که در اهمیت حمایت از کارگران خط مقدم. رشد Anaya و خانواده اش را تنها بخورید اگر آنها تا به حال به اندازه کافی مواد غذایی برای به اشتراک گذاشتن یک ارزش است که الهام بخش او را به بازگشت به جامعه او اضافه شده است.

"من اعتقاد قوی است که این بار مثل این است که تعریف ما به عنوان افراد و به عنوان یک جامعه و به عنوان یک جامعه; و هنگامی که از شما خواسته شده برای کمک به قهرمانان ما در حال حاضر چگونه می تواند به شما می گویند بله؟" Anaya گفت.

نیشگون Tacos یکی از هشت رستوران ها شرکت کنند. دیگر برای پیوستن به, بود, Bollywood, نیش, هند غذاهای رستوران شرکت متعلق به Priyanka ماتور.

"من فکر می کنم زمینه ای (دلیل) است که برای کمک به ما کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا به هر کسی که (دیگری) در جامعه ما" ماتور گفت. "ما شده اند بخشی از (مشابه) انواع طرح های در وستوود در گذشته است."

Medy Sanadidi شرکت مالک بلا پیتا و بازنشسته UCLA علوم کامپیوتر استاد گفت: درایو غذایی به او اجازه داد خود را به نگه داشتن کارکنان پرداخت می شود و در طول بیماری همه گیر.

در حالی که WVIA منظور از شعله های گوشتی یکی دیگر از شرکت کنندگان نمی مهمترین آنها سود رستوران آن را به کارکنان آن بیشتر ساعت کار در نتیجه ارائه آنها را با بیشتر درآمد Kifishia Hitachi مالک گفت.

این WVIA نیز رسیده به موشک Fizz برای آب نبات و میان وعده تحویل. نیکول رامون, دانشیار از موشک Fizz گفت: استقرار ارائه شده حدود $1,000 ارزش از آب نبات و تنقلات از جمله حیوانات کراکر ترد میله و انواع مختلفی از کوکی ها.

"ما فکر (UCLA خط مقدم کارگران) در حال رفتن را از طریق یک زمان سخت ... قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر و نگه داشتن ما امن هر روز" رامون گفت. "بنابراین ما می خواستیم به عقب در هر راه ما احتمالا می تواند و ما فکر کردیم شاید ما می تواند اضافه کردن یک کمی شیرینی به خود واقعا خشن روز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب